ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

+2
Daniel
Ivanciu Ionut
6 participanți

In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Ivanciu Ionut Dum Ian 29, 2012 1:08 pm

Impresii "Portofolii Pictura si Desen"


Ultima editare efectuata de catre Ivanciu Ionut in Mier Ian 10, 2024 3:43 pm, editata de 2 ori
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Ivanciu Ionut Dum Feb 05, 2012 5:08 pm


Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Wblargede


Ultima editare efectuata de catre Ivanciu Ionut in Mier Ian 10, 2024 3:43 pm, editata de 1 ori
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Daniel Joi Mai 24, 2012 8:58 am

Interesant,ultimul desen!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  crina Joi Mai 24, 2012 2:51 pm

Seamana, chiar foarte bine, Ionut! Smile Parerea mea... Pana la urma e desen, nu o alta poza Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  crina Joi Mai 24, 2012 6:37 pm

Aoleu..., uitasem de reguli, eram liberi sa ne facem de cap Twisted Evil Scuzeeeee...... Embarassed
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  kizy Joi Mai 24, 2012 6:45 pm

crina a scris:Seamana, chiar foarte bine, Ionut! Smile Parerea mea... Pana la urma e desen, nu o alta poza Twisted Evil
Lasa,nu face pe modestul ,ca este foarte reusit.
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  marinic Vin Mai 25, 2012 12:15 pm

Mie imi plac desenele lui Ionut dar mai ales ca toate fetele au buzele injectate cu botox Evil or Very Mad

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Daniel Vin Mai 25, 2012 2:15 pm

marinic a scris:Mie imi plac desenele lui Ionut dar mai ales ca toate fetele au buzele injectate cu botox Evil or Very Mad


...au boala cu o mie de fete! Twisted Evil ...impuscate de capusa Very Happy

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  GEORGE Sam Mai 26, 2012 8:05 am

Ivanciu Ionut a scris:Alice Tudor - nu e perfect da ma apropii pirat
Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Alicetudor

Te apropii chiar foarte mult! Twisted Evil
Imi place de tine Ionut tu postezi, tu te apreciezi.Very Happy
Potretistica este fosrte grea am incercat si eu odata si m-am lasat.
O evolutie foarte buna! Succes Ionut tine-o tot asa! Felicitari! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  GEORGE Lun Mai 28, 2012 8:23 am

crina a scris:Mango e motanul? Laughing Pisicul e bestial

Te-am prins Crina! Razz Cartonas rosu si eliminare din sectiunea Portofoliu desen Ionut! Twisted Evil cherry bom
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  crina Lun Mai 28, 2012 8:53 am

of,of...., toata viata mea, de copil si pana azi, "m-au omorat"regulile si bineinteles, am fost si am ramas o rebela Twisted Evil
Dar, nu cunosti si "antiregula"? Regulile sunt facute de oameni in asa fel pt a fi incalcate. Cunosti pe cineva care nu incalca reguli, niciodata? Eu nu. Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  crina Lun Mai 28, 2012 8:54 am

Ionut, blonda seamana cu o frantuzoaica (impresii despre desenul lui Ionut) Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Ivanciu Ionut Lun Mai 28, 2012 6:47 pm

crina a scris:Mango e motanul? Laughing Pisicul e bestial


Am inceput cu Mango si dupa o ora am obosit si nu am mai avut rabdare sa fac portretul , pentru data viitoare Smile
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  kizy Lun Mai 28, 2012 7:07 pm

Ivanciu Ionut a scris:
crina a scris:Mango e motanul? Laughing Pisicul e bestial


Am inceput cu Mango si dupa o ora am obosit si nu am mai avut rabdare sa fac portretul , pentru data viitoare Smile
Mie-mi plac ambele personaje.Felicitari!
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  GEORGE Mier Oct 24, 2012 3:11 pm

Zilnic vad progrese deosebite. Constat cu uimire ca potretistica chiar te preocupa si cred ca nu esti departe de perfectiune. Dupa cum am mai spus-o de nenumarate ori, rolul si scopul forumului nu este de a promova elite, ci de a urmari pas cu pas evolutia artistului.
Inca odata mult succes! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii "Portofolii Pictura si Desen" Empty Re: Impresii "Portofolii Pictura si Desen"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum