ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

+4
marinic
Adi Sabau
crina
GEORGE
8 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  marinic Lun Feb 10, 2014 8:52 am

Mai vin-o frate si p'acasa, iati jumate de concediu vara la soare, si jumate iarna la scki! Ca la noi totul e posibil! Nu ti-e dor de meleagurile natale, de prieteni, de vecini? Smile 

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  GEORGE Lun Feb 10, 2014 3:00 pm

marinic a scris:Mai vin-o frate si p'acasa, iati jumate de concediu vara la soare, si jumate iarna la scki! Ca la noi totul e posibil! Nu ti-e dor de meleagurile natale, de prieteni, de vecini? Smile 

N-am ce face, cu jumatate din bani pe care i-as cheltui in Romania ma pot duce pe oricare insula insorita a Spaniei. sunny 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Lun Feb 10, 2014 4:48 pm

Doamneeee...cata dreptate ai, referitor la bani  Cool 
Sa mai aud eu vreun roman ca se vaicareste de dor de tara, de dor de mama...din-astea. Ca multi se vaita, ca e rau printre straini,ca nicaieri nu e mai bine ca acasa si cand colo...iaca ce zice romanu' nostru: mai bine se duce pe o insula insorita decat in frumoasa, dulcea si vestita noastra Romanika.  Twisted Evil 
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  GEORGE Mar Feb 11, 2014 10:18 am

crina a scris:Doamneeee...cata dreptate ai, referitor la bani  Cool 
Sa mai aud eu vreun roman ca se vaicareste de dor de tara, de dor de mama...din-astea. Ca multi se vaita, ca e rau printre straini,ca nicaieri nu e mai bine ca acasa si cand colo...iaca ce zice romanu' nostru: mai bine se duce pe o insula insorita decat in frumoasa, dulcea si vestita noastra Romanika.  Twisted Evil 

Daca ti-e dor de mama de tata sau alte rubedeni mai economic iti este sa-i chemi aici platind doar un bilet de avion si de ce nu, sa-i iei si pe ei in vacanta. Razz 
Romanika este o tara foarte frumoasa dar cand pride un turist il jecmanesc si il jumulesc mai abitir decat pe o gaina! Twisted Evil 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Dum Feb 16, 2014 10:01 pm

Buna seara, stimabili si venerabili colegi de forum  Smile  Ce mai faceti dvs? Imi este dor de trancaneala cu voi si de niste postari de-ale voastre Smile 
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  marinic Lun Feb 17, 2014 9:28 am

Crina, eu o sa ma conformez si o sa postez lucrarea pe care am terminat-o acum doua saptamani. Momentan lucrez la ceva ce pare sa nu prea vrea sa iasa asa cum mi-am propus, poate imi mai vin ceva idei pana la sfarsit.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Lun Feb 17, 2014 5:01 pm

Oppsss..., uite cineva care nu sta degeaba si nu si-a iesit din mana  Laughing  Bravo! Asteptam postarile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 4 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum