ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere despre Forum EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere despre Forum EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere despre Forum EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere despre Forum EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere despre Forum EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere despre Forum EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere despre Forum EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere despre Forum EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere despre Forum EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere despre Forum EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere despre Forum EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere despre Forum EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere despre Forum

+11
Daniel
euuuuu
greekman
Eugen MALIC
10nu7z
adelinad
Quasimodo
marinic
crina
Adi Sabau
AncaManuela
15 participanți

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

In jos

Discutii libere despre Forum Empty Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Lun Noi 01, 2010 12:27 pm

In aceasta sectiune se poate vorbii orice si deschis despre toate problemele legate de forum ;
- Ce va nemultumeste ?
- Ce probleme intampinati pe forum ?
- Cum ati dorii sa arate forumul ?
- Ce ati face voi daca ati fi A.dm'tori ?
- Ce subiecte ati dorii sa se discute ?
- Este bine sa avem o ,,Comunitate artistica" la nivelul artistilor amatori ?
- Este bine sa ne spunem gandurile ? ( fara masca Very Happy )
- Este bine sa ne ascundem gandurile ? ( cu masca Very Happy )
- Va doriti inchiderea forumului ?
- Va doriti mentinerea lui ?
- Va doriti o schimbare ?


Sirul intrebarilor pot continua, dar cred ca inainte de toate este foarte bine daca am incerca sa ne punem noi o intrebare, pertinenta zic eu ;
- Dar oare eu am facut totul pentru a mentine aceasta flacara sa arda (aici ma refer la flacara si spiritul artistic al fiecaruia dintre noi) ?
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 02, 2010 6:56 am

GEORGE a scris:
- Ce va nemultumeste ?
- Ce probleme intampinati pe forum ?
- Cum ati dorii sa arate forumul ?
- Ce ati face voi daca ati fi A.dm'tori ?
- Ce subiecte ati dorii sa se discute ?
- Este bine sa avem o ,,Comunitate artistica" la nivelul artistilor amatori ?
- Este bine sa ne spunem gandurile ? ( fara masca Very Happy )
- Este bine sa ne ascundem gandurile ? ( cu masca Very Happy )
- Va doriti inchiderea forumului ?
- Va doriti mentinerea lui ?
- Va doriti o schimbare ?

- Dar oare eu am facut totul pentru a mentine aceasta flacara sa arda (aici ma refer la flacara si spiritul artistic al fiecaruia dintre noi) ?

Stiu, George, ca nu prea am initiativa si nu m-am afirmat lansand prea multe subiecte de discutie,am lasat asta celor cu mai mult talent in domeniu, dar imi place sa cred ca doar simplul fapt ca suntem aici, ca ne impartasim unii altora din experientele noastre, din ceea ce facem, aduce valoare acestui forum. Chiar daca de-a lungul timpului unii dintre cei care au intrat pe forum s-au dovedit a fi pasageri, au fost totusi printre noi. Stim ca exista, ne-au aratat ca nu suntem singuri, ca sunt oameni care au talent, care doresc sa fie auziti sau sa discute despre arta, fara teama de a fi ridiculizati de cei care nu stiu sa o traiasca, sau care se cred superiori prin prisma pregatirii pe care o au in domeniu.
Deci, nici vorba de a se desfiinta forumul. Iti dai seama ca pentru unii ar insemna a nu mai avea nici o sansa de afirmare? Unde, daca nu macar aici, ce sa mai vorbim de expozitii sau vernisaje. Asta e sansa de a fi vazut, apreciat sau criticat si n-as vrea sa ni se ia.
Asta e sansa de a vorbi ''fara masca'' despre ceea ce facem si sansa de a nu ne ''ascunde gandurile''. Iata de ce cred eu ca e necesar sa avem o ''Comunitate artistica'' la nivelul artistilor amatori .
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 02, 2010 9:46 am

Buna, baieti(George, Adi, Marius) mai lipseste Crina si-ai zice ca ne-a bagat George in sedinta!
Uite ca m-am indepartat de subiect si-am incalcat regulamentul Rolling Eyes
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 02, 2010 10:22 am

AncaManuela a scris:
Asta e sansa de a fi vazut, apreciat sau criticat si n-as vrea sa ni se ia.
Asta e sansa de a vorbi ''fara masca'' despre ceea ce facem si sansa de a nu ne ''ascunde gandurile''. Iata de ce cred eu ca e necesar sa avem o ''Comunitate artistica'' la nivelul artistilor amatori .

Tare mult mi-as dorii ca toti membri acestui forum sa gandeasca la fel ca tine Anca ! .
Sansa de a fi vazut, apreciat sau criticat depinde numai de noi pentru a nu o pierde si sa va explic, de ce ? Dupa cum vedeti este un Forum gratuit despre Arta . Avem posibilitatea sa scriem ce vrem, cat vrem si cand vrem . Avem posibilitatea sa postam lucrari nelimitat si asta fara sa ni se perceapa vre-o taxa . Dar este o vorba ,,nimeni nu iti da ceva chiar degeaba" . Acest forum va trai doar cat vom sti noi sa-l facem interesant si sa-l mentinem in TOP ! ,...si de ce nu, de a ne propune sa fim pe primul loc ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 02, 2010 10:34 am

AncaManuela a scris:Buna, baieti(George, Adi, Marius) mai lipseste Crina si-ai zice ca ne-a bagat George in sedinta!
Uite ca m-am indepartat de subiect si-am incalcat regulamentul Rolling Eyes

Very Happy Very Happy Very Happy Vedeti voi, este rau cu rau, dar mai rau fara rau ! Crina ne bantuie de pe undeva si vrea sa vada daca ne descurcam fara ea ! Razz
Aceasta sedinta cum ii spui a fost necesara pentru a ne reorganiza si pentru a intra pe un fagas normal . Aveam impresia ca forumul mergea intr-o directie gresita si ca ne minteam prea mult unii pe altii .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 02, 2010 11:11 am

GEORGE a scris:
Aceasta sedinta cum ii spui a fost necesara pentru a ne reorganiza si pentru a intra pe un fagas normal . Aveam impresia ca forumul mergea intr-o directie gresita si ca ne minteam prea mult unii pe altii .
Sper, din tot sufletul sa fi trecut valul si sa reusim sa mergem in directia buna. Eu am fost intotdeauna sincera, asa voi ramane si sper sa nu va indoiti de asta.Voi fi aici, cu inima deschisa.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 02, 2010 12:56 pm

AncaManuela a scris:
Sper, din tot sufletul sa fi trecut valul si sa reusim sa mergem in directia buna. Eu am fost intotdeauna sincera, asa voi ramane si sper sa nu va indoiti de asta . Voi fi aici, cu inima deschisa.

Si eu sper din toata inima ca discutiile sa se poarte ,,de la suflet la suflet" asa cum ii sta foarte bine unui artist, fie el si amator ! Twisted Evil Toti trebuie sa intelegem ca pe forum nu ne duelam cu nimeni, nu intram in nici o competitie cu nimeni . Singurul lucru care trebuie inteles este ca trebuie sa fim intr-o competitie continua cu noi insine ! Arrow
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mier Noi 03, 2010 10:30 am

Avem pe forum o sectiune distincta si se numeste ,,Universul meu" este deschis la initiativa colegului nostru Bogdan . Intentia a fost buna si laudabila dar dupa cum s-a vazut in timp nici un membru nu a dorit sa-si puna pe tava ,,universul lor" . Din acest motiv propun sa schimbam destinatia acestui domeniu si sa-l transformam in ,,Atelierul meu" . Este o alta tampenie de-a mea, dar sa incercam poate merge !. Cred ca este interesant sa ne cunoastem asa cum suntem si unde ne desfasuram activitatea de zi cu zi si in ce conditii .
Ce ziceti ! Astept parerile voastre ,,Pro sau contra" . Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Adi Sabau Mier Noi 03, 2010 1:59 pm

Parerea mea e "Pro ..!!!" ...! ... Very Happy
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Mier Noi 03, 2010 9:10 pm

...........


Ultima editare efectuata de catre Marius in Sam Ian 29, 2011 9:22 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Joi Noi 04, 2010 9:41 am

Ca orice forum care se respecta incepand de astazi functioneaza pe forum sectiunea ,,Ateliere de creatie" . Acesta va fi locul nostru intim in care ne desfasuram activitatea si putem comunica . Zilnic putem expune orice faza dintr-o lucrare artistica .
Fiecare membru isi poate deschide un cont personalizat . Unele sunt deja deschise . Daca cineva nu are cont personalizat se pot adresa A'dm'ilor . Fiecare membru isi va deschide o subsectiune de comentarii si discutii libere cu alti membrii de pe forum, dar vizita in atelier va fi permisa doar cu invitatia expresa a artistului .
https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/ateliere-de-creatie-f58/

Daca sunt nelamuriri sau doriti sa va expuneti o opinie separata, o puteti face aici !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Joi Noi 04, 2010 10:24 am

Marius a scris:Corect George! in aceasta sectiune se pot transfera subiectele citate cu bucataria lui X,Y,Z... Very Happy
Se vede treaba ca, odata ce am fost prima care si-a impartasit ''ADEVARURILE'' in acea sectiune, va trebui sa ma grabesc sa-mi mut si bucataria acolo. bom
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Joi Noi 04, 2010 1:17 pm

AncaManuela a scris:Se vede treaba ca, odata ce am fost prima care si-a impartasit ''ADEVARURILE'' in acea sectiune, va trebui sa ma grabesc sa-mi mut si bucataria acolo. bom

Nu este neaparat sa muti acea bucatarie . Acolo sunt lucrarile si bucatariile concurentilor iar in sectiunea ,,Ateliere de creatie" au dreptul sa-si expuna ,,bucatariile" toti membrii forumului . Twisted Evil Cu alte cuvinte vei avea dreptul de expunere in doua bucatarii !
Na ca v-am incurcat de tot ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Banda mergatoare

Mesaj  GEORGE Mar Noi 09, 2010 9:26 am

Constat ca aceasta banda mergatoare sau ,,banda rulanta a mesajelor" este pe cat de utila pentru unii, pe atat de nociva pentru forum si sa va explic,...de ce ? . Sa presupunem ca un membru de pe forum isi posteaza un mesaj si asteapta un raspuns . Intre timp alti membri posteaza mai multe mesaje s.a.m.d. Intre timp veti constata ca mesajul celui care asteapta nu mai este in centrul atentiei si este dat uitarii . Suparat ca nimeni nu-l mai baga in seama, paraseste forumul . Ce parere aveti ! Cred ca si aceasta este una din cauzele disparitiei unor forumisti, care considera ca nu li se acorda atentia necesara .
Spuneti-va parerea ,,pro sau contra" blocarii acestei optiuni !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 09, 2010 10:03 am

Eu sunt contra!!! Asta ar insemna ca eu sa-mi postez propriul mesaj, tu la fel, altul la fel si am astepta mult si bine ca cineva sa ne raspunda, pentru ca fiecare ar fi interesat de evolutia propriului subiec. Depinde de cei care posteaza, cat de mult capteaza atentia ''publicului'' prin discutiile pe care le lanseaza. Si daca cineva a ramas nebagat in seama si n-a insistat mai mult ca sa-si primeasca raspunsul asteptat, asta e deja problema lui. Si daca n-a avut taria sa strige ca nu e ascultat, alegand sa plece dintre noi fara explicatii, inseamna ca tot el/ea e problema si nu noi. Eu n-am observat o astfel de problema de comunicare intre cei activi.
Da' vorbesc cam mult, am incalcat si regulamentul de dimineata facand comentarii la ''portofolii'' asa ca...
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 09, 2010 10:39 am

AncaManuela a scris: Eu sunt contra!!! Asta ar insemna ca eu sa-mi postez propriul mesaj, tu la fel, altul la fel si am astepta mult si bine ca cineva sa ne raspunda, pentru ca fiecare ar fi interesat de evolutia propriului subiec. Depinde de cei care posteaza, cat de mult capteaza atentia ''publicului'' prin discutiile pe care le lanseaza. Si daca cineva a ramas nebagat in seama si n-a insistat mai mult ca sa-si primeasca raspunsul asteptat, asta e deja problema lui. Si daca n-a avut taria sa strige ca nu e ascultat, alegand sa plece dintre noi fara explicatii, inseamna ca tot el/ea e problema si nu noi. Eu n-am observat o astfel de problema de comunicare intre cei activi.
Da' vorbesc cam mult, am incalcat si regulamentul de dimineata facand comentarii la ''portofolii'' asa ca...

Eu iti respect parerea si nu incerc sa o combat, dar eu imi spun parerea mea, doar atat .
O luam pe Crina de ex. ca ea este ,,cea mai guraliva" (in sensul bun al cuvantului) si trimite foarte multe mesaje . Desi eu sunt zilnic pe forum si cunosc toate mesajele constat totusi ca mi-a scapat unele, desii saraca Crina a insistat pe un anumit subiect .
Si acum sa ma explic,... de ce ?
Sub subiect apare ziua, ora si ,,scris de Crina" (o luam tot pe ea pentru ca stiu ca nu se supara asa usor Twisted Evil ) Eu am citit mesajul ei o data, dar apoi ea mai scrie zece mesaje sa spunem unul dupa altul, iar jos apare acelas lucru, difera doar ora care nu o mai bag in seama . Si uite asa Crina se supara pe noi,... si iar se muta ! Very Happy
Al doilea motiv ar fi ca unii membri urmaresc doar ,,banda rulanta" si nu intra pe tabelul general al forumului, nu cunosc sectiunile deschise si din acest motiv se nasc confuzii .
Parerea mea !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Noi 09, 2010 8:37 pm

Ce inseamna REPUTATIE de sub avatar?
Aoleu....,eu am cea mai proasta reputatie de pe forum,acuma am observat affraid
Oare,sunt un exemplu rau pt ceilalti membri ai forumului? Suspect
Nu aveti colt de rusine?Merg singura si ma asez pe coji de nuca,cu fata la perete Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Noi 09, 2010 8:39 pm

Dar punctele? Daca sunt de penalizare stau bine Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 09, 2010 8:54 pm

crina a scris:Ce inseamna REPUTATIE de sub avatar?

Reputatia este de la 1 la 10 . Tu ai 1 dar nemeritat, pentru ca 0 nu de poate ! Very Happy
Mai Crina, este bine ca prin felul tau de-a fi, mai descretesti fruntile ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Mar Noi 09, 2010 9:22 pm

-De ceva timp observ o schimbare si ma bucura aceasta optimizare colegiala .

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Noi 09, 2010 9:53 pm

Ba aveam reputatie 0 pana nu de mult,de ce induci oamenii in eroare,domnule George?
Da' de ce 'ma onorati' cu aceasta cifra redusa (desi in numerologie 1 e un nr f bun,caracteristic liderilor) Twisted Evil ,oare,pt ca sunt indisciplinata? Sau netalentata?Sau 'galagioasa'? Mi se pare corect sa stiu,sa-mi da-ti o sansa sa ma indrept sau...sunt irecuperabila??? Twisted Evil
Si punctele? Punctele ce inseamna? Hai,ca nu va las in pace pana nu ma lamuriti si nu ai avea de ce sa nu imi dai explicatii,d-le administrator,ca doar m-am conformat regulamentului si am deschis discutia la sectiunea"discutii libere despre forum" tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 09, 2010 9:58 pm

AncaManuela a scris:Eu sunt contra!!! Asta ar insemna ca eu sa-mi postez propriul mesaj, tu la fel, altul la fel si am astepta mult si bine ca cineva sa ne raspunda, pentru ca fiecare ar fi interesat de evolutia propriului subiec. .

Vezi ca aici cred ca se greseste pe forum . Se asteapta raspunsuri si din acest motiv se pierd in ceata . Eu nu scriu pentru a mi se raspunde . Eu scriu pentru ca asa simt ! Twisted Evil Imi propun sa discut despre un subiect anume, iar daca nu mi se raspunde eu imi duc proiectul pana la capat . Cred ca asa ar trebui sa se procedeze si totul ar fi OK.

GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Noi 09, 2010 10:07 pm

GEORGE a scris:


O luam pe Crina de ex. ca ea este ,,cea mai guraliva" (in sensul bun al cuvantului) si trimite foarte multe mesaje . Desi eu sunt zilnic pe forum si cunosc toate mesajele constat totusi ca mi-a scapat unele, desii saraca Crina a insistat pe un anumit subiect .
Si acum sa ma explic,... de ce ?
Sub subiect apare ziua, ora si ,,scris de Crina" (o luam tot pe ea pentru ca stiu ca nu se supara asa usor Twisted Evil ) Eu am citit mesajul ei o data, dar apoi ea mai scrie zece mesaje sa spunem unul dupa altul, iar jos apare acelas lucru, difera doar ora care nu o mai bag in seama . Si uite asa Crina se supara pe noi,... si iar se muta ! Very Happy

Ia te uita ce mi-a scapat teStu' asta,domne'! Of si cata dreptate are adminu' asta,ca e aproape enervant Rolling Eyes Nu s-o fi saturat sa aiba mereu dreptate? Asa e,ca se "incaleca"mesajele si nu le putem urmari pe toate.Da' de ce,domnu' administrator nu modifici ceva acolo la banda,sa apara toate mesajele,chiar daca se repeta sectiunea si in loc de 10 mesaje apare un mat lung de vreo 5 metri?
Nici nu stii ce placere e atunci cand imi arunc ochii pe banda,ca acolo imi fug prima data si vad ca a aparut mesaj nou! E ca un drog banda aia,nu ne-o lua,te rugam.... Crying or Very sad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Mar Noi 09, 2010 10:10 pm

-Bine ai glasuit George!In primul rand din respect personal si fata de comunitate oferind ceva ce noi am crede ca ar fi util si interesant sau atractiv in acel moment....construind un drum ascendent spre o,, Mecka a artei''(cetatea sfanta a artistilor de duminica,fara nume,cu nume,creatorilor si spre final a maestrilor)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mar Noi 09, 2010 10:11 pm

crina a scris:
Si punctele? Punctele ce inseamna? Hai,ca nu va las in pace pana nu ma lamuriti si nu ai avea de ce sa nu imi dai explicatii,d-le administrator,ca doar m-am conformat regulamentului si am deschis discutia la sectiunea"discutii libere despre forum" tongue

Punctele sunt de penalizare . Acum ai 530 iar daca mai incalci regulamentul si acumulezi 1000 de puncte, vei fi recompensata ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum