ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere despre Forum - Pagina 13 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere despre Forum

+11
Daniel
euuuuu
greekman
Eugen MALIC
10nu7z
adelinad
Quasimodo
marinic
crina
Adi Sabau
AncaManuela
15 participanți

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Lun Mar 05, 2012 8:45 am

.... Peisagisti: Paulus Potter;Jacob van Ruisdael;Jan van der Heyden;Jacob Ruisdael;Paulus Potter;Jean Both ;Claude Lorrain.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Lun Mar 05, 2012 9:59 am

GEORGE a scris:
Daniel a scris:
Daca nu va fi gratuit, interesul va fi rezervat doar celor care isi doresc cu adevarat iar restul se pot orienta spre alte comunitati de socializare mult mai accesibile.

Ne vom intalni la toamna !..

Daniel, da-mi te rog exemple de comunitati de socializare mai accesibile! Chiar sunt curios sa vizitez si alte site'uri de arta! Twisted Evil


....Am sa incerc sa il aduc pe linia de plutire si voi sprijini aceasta comunitate de arta .Sincer ar fi nedrept sa intre in anonimat s-ar realiza multe chiar si cu strop de initiativa.In privinta VIP-urilor sunt dezamagit(...sunt cei din prima linie care ar trebui sa ofere un parfumul artistic al comunitatii)

ok...incet si bine !



Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  marinic Sam Mar 10, 2012 2:30 pm

Am inceput o lucrare, de ceva vreme,pe care am postat-o asa cum e in portofoliu, dar nu reusesc sa o termin, deocamdata nu am starea necesara, lucrarea este destul de mare in comparatie cu ce am lucrat in ultimul timp. Sunt putin dezamagita de ritmul in care lucrez, nu mai am acelasi entuziasm si implicit interventia mea pe forum este mai scazuta sau aproape deloc. Spun acestea pentru a motiva oarecum absenta mea de pe forum. In continuare voi fi prinsa si cu treburi cotidiene, imi voi reconditiona apartamentul si nu stiu prin ce colt voi putea piti calculatorul. Sper sa nu ma trageti de urechi sau sa ma excludeti din comunitatea voastra, promit sa ma revansez.
Imi dau seama cat de dezamagiti sunteti ca ...doar doua persoane mai sunteti activi, dar eu sper totusi ca se vor mai trezi si altii care deocamdata doar intra citesc si nu au nimic de adugat. Va doresc o zi buna si spor in activitati sau meditatie.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Sam Mar 10, 2012 2:38 pm

marinic a scris: Am inceput o lucrare, de ceva vreme,pe care am postat-o asa cum e in portofoliu, dar nu reusesc sa o termin, deocamdata nu am starea necesara, lucrarea este destul de mare in comparatie cu ce am lucrat in ultimul timp. Sunt putin dezamagita de ritmul in care lucrez, nu mai am acelasi entuziasm si implicit interventia mea pe forum este mai scazuta sau aproape deloc. Spun acestea pentru a motiva oarecum absenta mea de pe forum. In continuare voi fi prinsa si cu treburi cotidiene, imi voi reconditiona apartamentul si nu stiu prin ce colt voi putea piti calculatorul. Sper sa nu ma trageti de urechi sau sa ma excludeti din comunitatea voastra, promit sa ma revansez.
Imi dau seama cat de dezamagiti sunteti ca ...doar doua persoane mai sunteti activi, dar eu sper totusi ca se vor mai trezi si altii care deocamdata doar intra citesc si nu au nimic de adugat. Va doresc o zi buna si spor in activitati sau meditatie.



Multumesc,Mariana!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Apr 17, 2012 11:18 pm

GEORGE a scris:In aceasta sectiune se poate vorbii orice si deschis despre toate problemele legate de forum ;
- Ce va nemultumeste ?
- Ce probleme intampinati pe forum ?
- Cum ati dorii sa arate forumul ?
- Ce ati face voi daca ati fi A.dm'tori ?
- Ce subiecte ati dorii sa se discute ?
- Este bine sa avem o ,,Comunitate artistica" la nivelul artistilor amatori ?
- Este bine sa ne spunem gandurile ? ( fara masca Very Happy )
- Este bine sa ne ascundem gandurile ? ( cu masca Very Happy )
- Va doriti inchiderea forumului ?
- Va doriti mentinerea lui ?
- Va doriti o schimbare ?

Sirul intrebarilor pot continua, dar cred ca inainte de toate este foarte bine daca am incerca sa ne punem noi o intrebare, pertinenta zic eu ;
- Dar oare eu am facut totul pentru a mentine aceasta flacara sa arda (aici ma refer la flacara si spiritul artistic al fiecaruia dintre noi) ?

Raspunsurile mele la intrebarile de mai sus

1.Ma nemultumeste ca se vorbeste prea putin si ca d-nul ADMIN "ne-a parasit" Sad
2.No pb
3.Mai viu, mai colorat( la figurat) si d-nul admin sa fie obligat sa raspunda tuturor sau sa vorbesca si singur Laughing Am glumit Adica sa lase cate un mesaj in fiecare zi, ceva de genul: buna dimineata, dragi forumisti....., sa bem cafeaua impreuna rasfoind paginile forumului.....etc etc etc
4.Daca as fi administrator mi-as schimba numele in George Tunariu Wink
5.Ce subiecte as vrea sa se discute? scratch In primul rand sa ne povesteasca d-nul admin, lipsa la apel, pe unde a umblat si de ce nu mai e activ pe forum.
6.Daaaaaaa, eu sunt prima care imi doresc fiindca nu stiu daca si cand voi avea ocazia sa fiu membru al comunitatii artistilor consacrati No
7-8. Nuuuu, nu e bine sa ne ascundem gandurile, tre sa fim sinceri si directi. Dar nici sa ne ascundem la propriu, domnuleeeee...admin Suspect Deci, fara masca; hai, da-ti tot din casa, cine sunteti, cum va umpleti timpul, ce ati mancat de pasti... Very Happy
9. Ce intrebare e asta? Cum sa se inchida forumul? Mad Lasa, domne' forumul aicea, sa-l gasim noi, astia mai....amatori si mai putin talentati, sa ne simtim si noi importanti. Forumul asta e ca un fel de...intoarcere acasa. Home Sweet Home!!!
10. Se intelege ca DA
11. Da, imi doresc, ca de maine dimineata, d-nul admin sa lase mesajul de care vorbeam, eventual sa deschida un topic pt asta si toti care intra pe forum in ziua respectiva, sa mai zica si ei cate ceva, orice, un salut, o mica barfa, o stire, o nedumerire, un banc... Cool
Daca domnul George nu apare nici maine, voi imprumuta sintagma lui Richard al 3 lea Dau un regat pt un cal, numai ca eu zic "dau un regat pt o informatie": Unde e, domnule, Georgica al nostru, ca forumul nu are farmec fara el, fara numele ala, scris cu albastru, pe banda "umblatoare", George Cum cred ca, la fel de mult ar "suferi" forumul, daca pe aceeasi band nu ar mai aparea scris cu indigo, crina Twisted Evil
Ca un protest, pt a se reintoarce administratorul pe forum, ZILNIC, de azi incolo voi scrie numai in albastru
Cine vrea sa iasa cu mine "in strada"sa protestam, sa scrie numai in albastru cheers
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Mier Apr 18, 2012 1:14 pm

..........nu intereseaza pe nimeni aceasta problema!Calmeaza-te,Crina!
Sunt curios la iarna ce nuanta v-a avea concursul ,,Ars longa 2012'' Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Mier Apr 18, 2012 1:39 pm

GEORGE a scris:
- Ce va nemultumeste ?
- Ce probleme intampinati pe forum ?
- Cum ati dorii sa arate forumul ?
- Ce ati face voi daca ati fi A.dm'tori ?
- Ce subiecte ati dorii sa se discute ?
- Este bine sa avem o ,,Comunitate artistica" la nivelul artistilor amatori ?
- Este bine sa ne spunem gandurile ? ( fara masca Very Happy )
- Este bine sa ne ascundem gandurile ? ( cu masca Very Happy )
- Va doriti inchiderea forumului ?
- Va doriti mentinerea lui ?
- Va doriti o schimbare ?

1....totul e ok
2...nici o problema deoarece nu exista o alternativa
3....sa fie scos din toples si chiar desfiintat
4...mai rau decat in prezent
5...daca as fi administrator as inchide activitatea acestui forum
6 ...nici un subiect ...cu siguranta vor fi cu efect facebook
7....nu este nevoie de o comunitate deoarece se poate vedea si cu ochiul liber...
8...despre gandurii!?!...sunt sincer
9....mascarea !?!.....lipsa de respect,smechereala
10....Da!?!...doresc desfiintarea forumului ...
11...Da!?!...imi doresc Ne-mentinerea!
12...O schimbarea ar fi posibila prin desfiintare!... poate le vor veni mintea la cap unora si se v-a reusi o constructie solidara intr-o comunitate artistica !

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mier Apr 18, 2012 1:56 pm

Of, of, Daniel draga.... Crying or Very sad De ce vorbesti asa, stiind SIGUR ca esti un suflet de artist sensibil si generos , treaba mea de unde stiu Wink In primul rand tu esti cel mai activ membru al forumului si iti multumim pt asta, pot sa zic ca esti si printre cei mai talentati, daca nu, CEL MAI TALENTAT. Oricum, nu ma pot abtine sa nu citesc si sa nu zambesc la mesajele tale de "gigi contra" fiindca mie mi se pare ca ai umor Smile Iti multumesc pt culoare
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Mier Apr 18, 2012 3:06 pm

crina a scris:Of, of, Daniel draga.... Crying or Very sad De ce vorbesti asa, stiind SIGUR ca esti un suflet de artist sensibil si generos , treaba mea de unde stiu Wink In primul rand tu esti cel mai activ membru al forumului si iti multumim pt asta, pot sa zic ca esti si printre cei mai talentati, daca nu, CEL MAI TALENTAT. Oricum, nu ma pot abtine sa nu citesc si sa nu zambesc la mesajele tale de "gigi contra" fiindca mie mi se pare ca ai umor Smile Iti multumesc pt culoare

....prea mult umor! Twisted Evil cat despre talent ramane de domeniul SF ,rabdare si ambitie cat si un crez intr-un destin din mintea mea bolnava relifata de altii! Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Super..

Mesaj  Pintilie Ionela Mier Apr 18, 2012 7:02 pm

Care este normal?!..eu una nu sunt..si care e problema..artist nu este sinonim cu normal,banal,ci mai degraba :bolnav,ciudat,interesant,magnific.
Comunitatea de artisti,poate rezista doar daca se renunta la mandrie,orgolii,invidie,egoism..si nu cred ca este posibil..ma refer la toti artistii .
Toate cele bune!

Pintilie Ionela

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 43
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mier Apr 18, 2012 9:24 pm

Pintilie Ionela a scris:Care este normal?!..eu una nu sunt..si care e problema..artist nu este sinonim cu normal,banal,ci mai degraba :bolnav,ciudat,interesant,magnific.
Comunitatea de artisti,poate rezista doar daca se renunta la mandrie,orgolii,invidie,egoism..si nu cred ca este posibil..ma refer la toti artistii .
Toate cele bune!

In prima parte a raspunsului tau, cred ca ai dreptate, in totalitate, dar in a doua.... Rolling Eyes , nu ai deloc. Unde a fost vorba, pe acest forum, de orgolii, invidii, egoism...??? Evil or Very Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Salutare

Mesaj  Pintilie Ionela Joi Apr 19, 2012 12:19 pm

Cine a spus ca pe forum?!..ma refer la artisti la modul general ,la arta la modul general,intocmai pentru a nu da nastere la discutii contradictorii si fara sens.Scopul general al acestui forum este unul constructiv,eu una am avut de invatat mult de pe acest forum,si de la ceilalti colegi care posteaza lucrari.

Pintilie Ionela

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 43
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Joi Apr 19, 2012 12:25 pm

Pintilie Ionela a scris:Cine a spus ca pe forum?!..ma refer la artisti la modul general ,la arta la modul general,intocmai pentru a nu da nastere la discutii contradictorii si fara sens.Scopul general al acestui forum este unul constructiv,eu una am avut de invatat mult de pe acest forum,si de la ceilalti colegi care posteaza lucrari.


...Multumesc, Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Joi Apr 19, 2012 6:46 pm

Ahaaa, ati facut front comun, bineeeee...... Suspect
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Statistici

Mesaj  GEORGE Joi Iun 14, 2012 4:27 pm

Pentru cei care doresc sa cunoasca istoricul celor trei ani, mai jos va voi prezinta situatia statistica a forumului.

Data lansarii forumului Dum 14 Iun - 8:42
Varsta forumului tri ani mai exact 1096 de zile

Mesaje totale 7572 . Asta inseamna ca s-au scris 6.91 mesaje pe zi.
Numar de subiecte 788 . Asta insemnand ca s-au scris 0.72 subiecte pe zi.
Numar record de utilizatori conectati in acelasi timp au fost 40 si s-a inregistrat pe 25 noiembrie la ora 21 si 48 de minute.

Cele mai active subiecte
Rang...............Raspunsuri................................Subiect

1...................313.............................Discutii libere despre Forum
2...................227.............................TATE MODERN COLLECTION
3...................211.............................SARBATORI SI SARBATORITI
4...................117.............................Expozitii de pictura
5....................112............................PICTURA CU ACUL
6....................108............................Bancul zilei
7....................106............................Discutii libere despre Arta si Artisti .
8......................99............................Discutii libere - in Atelierul Lui George !
9......................99.............Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF
10......................96 ...........................Creionari...Ando

Cele mai vizionate subiecte
Rang...............Vizualizari...............................Subiect

1 ...................10016 ....................Reciprocitate bannere
2 .....................7504 ....................Nicolae Grigorescu
3 .....................6859 ........Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF
4 .....................5643 ....................Abstracţionismul (arta abstractă)
5 .....................4247 ....................Dali, Salvador
6 .....................3829 ....................Tehnici in pictura
7 .....................3493 ....................Portofoliu pictura Lily Ursu
8 .....................3387 ....................Linkuri partenere / Link Exchange
9 .....................2896 ....................LUCRARI ARTISTICE IN RELIEF
10 ....................2842 ..........Cum sa ne confectionam singuri o rama pentru pictura .


Cele mai multe subiecte create.
Rang..........Utilizator................. Subiecte................................Procentaj
1......... Eugen MALIC.................233..........................................45%
2 .........GEORGE........................143...........................................28%
3 .........Crina..............................30............................................6%
4 .........Aconti............................20.............................................4%
5 .........Adi Sabau.......................17.............................................3%
6 .........Pintilie Ionela...................16.............................................3%
7 .........euuuuu...........................15.............................................3%
8 .........cristinap..........................14.............................................3%
9 .........AncaManuela....................14.............................................3%
10 ........Dreamyheart....................13..............................................3%

Top postatori
Rang......Utilizator ............Mesaje................. Procentaj
1 ..........GEORGE.............2588.......................44%
2...........Crina................ 1052.......................18%
3 ..........Adi Sabau............604.......................10%
4.......... Eugen MALIC........492.........................8%
5 ..........Marinic................385.........................7%
6 ..........Daniel..................242.........................4%
7 ..........AncaManuela........185.........................,3%
8 ..........Pintilie Ionela........124..........................2%
9 ..........euuuuu................121..........................2%
10......... lily ursu...............118..........................2%



GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Joi Iun 14, 2012 7:55 pm

Hmmm... scratch ,Daca nu sunt in top 10 la vizionari, macar, bine ca am un loc 3 si 2 la ultimile clasamente Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Ivanciu Ionut Mar Iun 26, 2012 6:58 pm

am revenit , propunere pentru forum : mai multe lectii despre pictura , desen etc detalii in realizarea lucrarilor .lucrurile astea pot ajuta un artist amator sa isi dezvolte talentul
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mier Iun 27, 2012 7:01 am

Ivanciu Ionut a scris:am revenit , propunere pentru forum : mai multe lectii despre pictura , desen etc detalii in realizarea lucrarilor .lucrurile astea pot ajuta un artist amator sa isi dezvolte talentul

Bine ai revenit Ionut! Cu acest prilej doresc sa-l salut si pe Alin caruia i-am simtit prezenta pe forum. Sper sa ne spuna si noua ce a facut in ultimi cinci ani. Very Happy
In orice domeniu oricat ai invata ajungi la un moment dat la concluzia ca nu sti nimic sau mai nimic. Lectiile video sunt foarte interesante. Autorul filmuletului nu da prea multe detalii dar poti avea sansa de a descoperii noi orizonturi si conceptii pentru executarea unei lucrari de arta.
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Aconti Mier Iun 27, 2012 6:09 pm

GEORGE a scris:

Cu acest prilej doresc sa-l salut si pe Alin caruia i-am simtit prezenta pe forum. Sper sa ne spuna si noua ce a facut in ultimi cinci ani. Very Happy

Smile
George,
am facut destul de multe in ultimii 5ani!
insa nu va voi plictisi pe voi acum, cu activitatile mele...
Mi-aduc aminte cu drag ca acum mai bine de 2 ani in urma, inca eram un membru foarte activ al forumului si lansam ideea unui titlu, " Ars longa, vita brevis!"... si cum v-am vegheat de aproape, chiar daca nu am intervenit!
Nu au trecut 5 ani de la ultimul meu comentariu... poate nici chiar 2...
Oricum... ma bucur sa constat, ca nu m-ai dat uitarii, dragul meu prieten!
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Joi Iun 28, 2012 7:54 am

Aconti a scris:George, am facut destul de multe in ultimii 5ani! insa nu va voi plictisi pe voi acum, cu activitatile mele...

Alin esti invitatul meu si chiar te rog sa ma plictisesti. Smile

Aconti a scris:
Mi-aduc aminte cu drag ca acum mai bine de 2 ani in urma, inca eram un membru foarte activ al forumului si lansam ideea unui titlu, " Ars longa, vita brevis!"... si cum v-am vegheat de aproape, chiar daca nu am intervenit!

Te-am simtit mereu aproape atat pe tine cat si pe Eugen si cred ca acesta a fost motivul sa nu abandonez in anumite momente grele in care credeam ca nu mai are nici un rost prezenta mea pe forum. ,,Ars longa , vita bravis" este un brand care iti apartine si pe care noi l-am dus mai departe.

Aconti a scris:
Nu au trecut 5 ani de la ultimul meu comentariu... poate nici chiar 2...
Oricum... ma bucur sa constat, ca nu m-ai dat uitarii, dragul meu prieten!

Nu, nu te-am dat uitari asa cum nu am uitat zeci de membri care la un anumit timp au reprezentat ceva pentru acest forum. Eu am rabdare si inca ii mai astept. Twisted Evil

O zi buna tuturor! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Sam Iun 30, 2012 12:48 pm

Ti-ai schimbat look-ul, domnule Daniel? Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Sam Iun 30, 2012 9:07 pm

[quote="crina"]Ti-ai schimbat look-ul, domnule Daniel? Smile [Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre Daniel in Mar Iul 03, 2012 2:57 pm, editata de 1 ori

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Iul 03, 2012 12:39 pm

Ce mai faceti, stimati forumisti? Nici o miscare pe aici Evil or Very Mad Caldura v-a amortit de nu mai comentati, nu mai lucrati... Twisted Evil
Eu ma chinui cu 3 picturi in lucru, mari si ...in ulei affraid Si nu mai termin niciuna Evil or Very Mad Una e de 50/100, una de 60/80 si una50/70 cm. Va inchipuiti dvs?! Iar eu, o biata incepatoare care eram...
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Daniel Mar Iul 03, 2012 2:37 pm

crina a scris:Ce mai faceti, stimati forumisti? Nici o miscare pe aici Evil or Very Mad Caldura v-a amortit de nu mai comentati, nu mai lucrati... Twisted Evil
Eu ma chinui cu 3 picturi in lucru, mari si ...in ulei affraid Si nu mai termin niciuna Evil or Very Mad Una e de 50/100, una de 60/80 si una50/70 cm. Va inchipuiti dvs?! Iar eu, o biata incepatoare care eram...


Ultima editare efectuata de catre Daniel in Joi Iul 12, 2012 8:36 am, editata de 1 ori

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Mar Iul 03, 2012 2:58 pm

Sa te auda Dumnezeu, Marius, ca sa lucrez in spaclu si in cancioc, dar nu cum sugerezi tu tongue ci la casa. O iau ca pe o previziune in bine Wink Multumesc, numai bine iti doresc si tie tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 13 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum