ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere: Atelierul Ancai EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere: Atelierul Ancai

4 participanți

In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  AncaManuela Vin Noi 12, 2010 9:40 am

Va astept cu drag in ''Atelierul Ancai'' nu la un polonic de ciorba, ci la un pahar de vorba cheers .
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  GEORGE Vin Noi 12, 2010 10:35 am

AncaManuela a scris:Va astept cu drag in ''Atelierul Ancai'' nu la un polonic de ciorba, ci la un pahar de vorba cheers .

Se pare ca v-a fi un ,,atelier" interesant de creatie !. Se pare ca ideea a prins si consider ca va fi destul de captivanta . Presimteam ca este nevoie de un coltisor al nostru unde ne putem etala toate preocuparile artistice . Aici ne putem depana amintiri sau povestea unei lucrari si de ce nu ,,unele secrete" . Trebue sa recunoastem ca o lucrare nu se naste ,,incognito" asa cum poate pretindem . Poate ca o idee de conceptie ne chinue foarte mult timp pana se concretizeaza pe panza sau pe alt suport .
Voi fi zilnic cu ochii si sufletul in atelierele voastre si va voi bantui (vorba unui artist in viata Very Happy )
Astept cu interes viitoarele mesaje ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  crina Vin Noi 12, 2010 10:42 am

Frumoase preocupari ai,Anca Smile
De-abia astept sa pictezi sticlele alea ca sa fur idei tongue ,ca am si eu in vedere,ceva de genul asta
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  GEORGE Vin Ian 28, 2011 9:24 am

AncaManuela a scris:Va astept cu drag in ''Atelierul Ancai'' nu la un polonic de ciorba, ci la un pahar de vorba cheers .

Draga Anca, unde este paharul ala de vorba de care spuneai Question Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  adelinad Vin Apr 08, 2011 9:26 am

Esti foarte tare,imi place teribil ce faci,cum ficare lucru pe care il cream ne reprezinta(si o parte din sufletul artistului se oglindeste in creatie),deduc ca esti o persoana plina de viata,si care nu iroseste nimic-nici timpul si nici obiectele care sunt de prisos prin casa.Felicitari!
adelinad
adelinad

Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 54
Localizare : tg.jiu

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  AncaManuela Mar Apr 12, 2011 9:10 am

adelinad a scris:Esti foarte tare,imi place teribil ce faci,cum ficare lucru pe care il cream ne reprezinta(si o parte din sufletul artistului se oglindeste in creatie),deduc ca esti o persoana plina de viata,si care nu iroseste nimic-nici timpul si nici obiectele care sunt de prisos prin casa.Felicitari!
Multumesc pentru aprecieri, Adelina. In curand va voi mai arata ce ''nazbatii'' am mai facut eu prin atelier.
Recunosc faptul ca in ultima vreme am cam neglijat forumul, dar a fost din motive intemeiate. La sfarsitul saptamanii am participat la o expozitie de icoane, pentru care ma pregatesc de mai multa vreme. Voi posta si cateva fotografii cu lucrarile mele, dar si cu expozitia(daca-mi gasesc cablul de date cyclops ).
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere: Atelierul Ancai Empty Re: Discutii libere: Atelierul Ancai

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum