ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

SARBATORI SI SARBATORITI

+16
kizy
savin
Ivanciu Ionut
10nu7z
Quasimodo
marinic
oziero
AncaManuela
crina
Aqaday
Pintilie Ionela
lily ursu
Eugen MALIC
euuuuu
Aconti
Adi Sabau
20 participanți

Pagina 11 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Sam Iun 14, 2014 10:08 am

Cu prilejul celei de'a cincea aniversari, Administratia Forumului Artistilor plastici din Romania si de pretutindeni va ureaza mult succes pe taramul artelor si ,,La cat mai multe creatii artistice:!:  "Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Sam Iun 14, 2014 8:21 pm

Si eu va doresc mult succes si ascensiune in cariera voastra artistica! Pentru mine a avut un rol important acest forum si nu pot sa nu-mi exprim regretul ca nu mai este activ ca alta data. Simt ca am pierdut o serie de prieteni pe care nu reusesc sa-i regasesc. Va salut cu drag si va doresc numai bine oriunde va aflati.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty LA MULTI ANI ANIVERSARI !

Mesaj  kizy Sam Iun 14, 2014 9:41 pm

Chiar daca nu am fost prezenta prea des pe acest forum, a fost primul pe care m-am inscris, am cunoscut oameni interesanti, am fost incurajata si am mai multa incredere in mine, acum si sper sa revin curand cu ceva lucrari....Multumesc pentru sansa oferita !
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Sam Iun 14, 2014 11:46 pm

Dragii mei, dragi colegi de forum al artistilor plastici.

Ca si Kizy, acest forum a fost primul, dar si ultimul forum de artisti plastici pe care m-am inscris. Imi pare rau ca s-a cam "stins" activitatea, pe aici, dar, posibil ca lucrurile sa se schimbe in bine Smile M-am simtit ca acasa, pe acest forum, am fost bine primita, mi-am facut prieteni si cel mai important, nu m-am simtit inferioara (artistic vorbind), desi sunt amatoare, ba chiar din contra, am fost mult incurajata in debutul meu. Va multumesc tuturor, multumesc domnului George, administratorul forumului(pe ceilalti nu prea i-am cunoscut, dar multumirile sunt si pentru ei) si il rog sa isi fac timp, sa intre mai des pe forum si sa ne readune. Tuturor membrilor forumului, artisti talentati amatori sau nu, le doresc mult succes in activitatea artistica si nu numai, sanatate si bucurie si sa dea Domnul sa ne intalnim pe la expozitii, vernisaje, tabere de pictura si la plimbare Razz Si mai intrati din cand in cand, pe aici, postand ultimile lucrari si deconspirandu-va ultimile activitati artistice. Pe curand!
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Dum Iun 15, 2014 8:58 am

Mii de multumiri celor care si-au gasit timp sa mai treaca pe aici, sa-si exprime un gand, un sentiment, o creatie,... asta dovedeste ca totusi le mai pasa de soarta acestui forum.
Sincer sa fiu mi-as fi dorit sa fim mult mai multi. Ramaneti cu bine si sper sa ne mai revedem, poate mult mai inainte de a sasea aniversare.  Embarassed 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Lun Iun 23, 2014 2:07 pm

Ar fi chiar frumos sa ne mai intalnim pe forum si sa mai admiram cate o opera postata de membrii forumului. Vara e lunga, torida, dupa ploile infricosatoare, de care am avut parte. Draga George, pana si la capitolul ploi, v-am intrecut pe voi, londonezii  Twisted Evil 
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Dum Iun 29, 2014 9:34 am

crina a scris: Draga George, pana si la capitolul ploi, v-am intrecut pe voi, londonezii  Twisted Evil 

Cu siguranta ne-ati intercut. De 11 ani de cand sunt aici eu nu am vazut ceea ce se intampla acum in Romania (ploi torentiale , cicloane, uragane etc) Evil or Very Mad  Aici ploile in majoritatea cazurilor sunt blande, usor de suportat iar cateodata ti-e si mai mare dragul sa te plimbi prin ploaie. Stropii de apa se transforma in particole forte fine aidoma vaporilor de la apa pulverizata. Twisted Evil 


crina a scris:Ar fi chiar frumos sa ne mai intalnim pe forum si sa mai admiram cate o opera postata de membrii forumului.

Ideea este foarte buna. Hai sa ne intalnim o data pe luna, sa spunem in ultima zi a fiecarei luni. Nimeni nu este obligat sa posteze lucrari dar macar sa ne dam ,,buna ziua!" si atat, iar asta va conta foarte mult.
Daca veti fi deacord cu initiativa, astept parerile voastre.  
Propun prima intalnire pe data de 31 iulie a.c.
 Embarassed 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Un gand bun pentru toti iubitori de arta, ...si nu numai.

Mesaj  GEORGE Joi Dec 25, 2014 7:36 pm

Fie ca, Craciunul sa va aduca, multe  bucurii, caldura si armonie in suflet,  presarat cu realizari  si  impliniri remarcabile, sanatate, fericire, multa bafta si de ce nu talent si inspiratie cu carul. Very Happy  CRACIUN FERICIT santa
Comitetul de administratie.
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Un gand bun pentru colegul nostru ALIN

Mesaj  GEORGE Joi Dec 25, 2014 9:35 pm

In aceasta zi de sarbatoare iti urez multa sanatate, stima si respect. Sa ai parte doar de momente si clipe de neuitat, sa obtii ceea ce iti doresti cu adevarat, *** doar aceasta este singura cale spre implinire, realizare sufleteasca si fericire!!LA MULTI ANI Aline! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Lun Dec 29, 2014 9:33 am

La multi ani tuturor membrilor acestui forum, sa aveti sanatate, bucurii si viata lunga, prospera, cu multe succese si multa inspiratie. Un an nou cat mai imbelsugat si cu multa iubire in lume. Sarbatori fericite! santa rendeer
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Mier Dec 31, 2014 8:15 pm

crina a scris:La multi ani tuturor membrilor acestui forum, sa aveti sanatate, bucurii si viata lunga, prospera, cu multe succese si multa inspiratie. Un an nou cat mai imbelsugat si cu multa iubire in lume. Sarbatori fericite! santa rendeer

Multumim Crina, fie ca urarile pe care ni le-ai adresat sa ti se intoarca inzecit.
La multi ani si multa sanatate ca-i mai buna decat toate. Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Vin Ian 02, 2015 8:36 pm

Ma bucur ca a raspuns cineva Smile George, chiar nu vrei sa intri pe facebook, sa ne mai saluti din cand in cand?
Eu nu am ajuns, inca, la Londra, dar fiul meu locuieste deja acolo Very Happy
Asa ca...am o rugaminte la tine. Cand mai intri pe aici, sper sa intri pana in iunie, lasa-mi si mie adresa locului cu magazinele de arta, ca am uitat-o. Acolo unde mergi tu destul de des. Ca sa trimit copiii acolo, sa vada si sa imi dea informatii.
Multumesc anticipat si inca o data toate cele bune. santa
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Vin Ian 02, 2015 8:39 pm

Marinic, la multi ani, fericire si multe bucurii. De asemenea , mult spor si inspiratie in arta Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Vin Ian 16, 2015 11:50 am

Multumesc Crina ! La multi ani tuturor si un 2015 plin de realizari !

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Vin Iun 12, 2015 8:29 am

Duminica 14 iunie ac. aniversam sase ani de la primul mesaj postat de ctitorul acestui minunat forum Eugen Malic. A doua zi am fost invitat si eu sa particip si astfel alaturi de Alin am incercat sa administram bunul mers al forumului. Cinci ani am cunoscut oameni minunati, talentati, chiar mari maiestri ai artei. Daca aveti ceva de spus va invitam duminica sa fiti aproape de noi cu un gand bun, un mesaj cat de scurt prin care am dori sa marcam aceasta zi memorabilia.
Pe Duminica!
Forumul este declarant deschis pentru trei zile Exclamation cheers
.
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Dum Iun 14, 2015 8:30 am

Cu prilejul celei de'a sase'a aniversari  a Forumului Artistilor Plastici Anonimi, comitetul de administratie va ureaza ,,La cat mai multe creatii'' Exclamation lol!


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Mar Iun 14, 2016 11:23 am, editata de 1 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Mier Iun 17, 2015 11:04 pm

La multi ani! Sper intr-o refunctionare a forumului, Bafta! Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Mar Iun 14, 2016 11:28 am

Cu prilejul celei de'a sapte'a aniversari a Forumului Artistilor Plastici Anonimi, comitetul de administratie va ureaza ,,La cat mai multe creatii'' lol!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Lun Ian 02, 2017 11:01 pm

La multi ani pt noul an 2017 Laughing
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 11 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum