ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Ma bucur sa va revad... EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Ma bucur sa va revad... EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Ma bucur sa va revad... EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Ma bucur sa va revad... EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Ma bucur sa va revad... EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Ma bucur sa va revad... EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Ma bucur sa va revad... EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Ma bucur sa va revad... EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Ma bucur sa va revad... EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Ma bucur sa va revad... EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Ma bucur sa va revad... EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Ma bucur sa va revad... EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Ma bucur sa va revad...

In jos

Ma bucur sa va revad... Empty Ma bucur sa va revad...

Mesaj  Vizitato Mier Aug 26, 2009 9:41 am

Ma bucur sa va revad sanatosi si frumosi!

Ce sa spun, imi pare rau ca am disparut asa dar motivul a fost cat se poate de serios. Si pentru ca am fost atat de daramata de eveniment atat psihic cat si fizic, nu am putut intra sa mai spun nimic.

Papusica aia mica din avatarul meu, Bebelul nostru, s-a infestat cu o bacterie extrem de periculoasa pentru ei. In fapt este mortala, sunt cazuri putine de vindecare. Pana acum, cu exceptia faptului ca i-au paralizat degetelele de la un piciorus da semne foarte bune de vindecare.

Si piciorusul are sanse sa-si revina complet in momentul eliminarii cauzei. Cu dragoste, ingrijire si tratament corespunzator ma rog sa avem parte de o minune si sa-l salvam.

Va doresc tuturor o zi cat mai buna!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ma bucur sa va revad... Empty Bine ai revenit !

Mesaj  GEORGE Mier Aug 26, 2009 10:28 am

Suntem alaturi de tine si de Bebelul tau si ii dorim multa sanatate . Ce bine ar fi ca viata sa fie mereu roz si sa nu fie umbrita de unele intamplari ,sau probleme cotidiene . Stiu ce simti si ce inseamna sa fi atasat de un animalut . Imi aduc si acum aminte de o intamplare nefericita ,cand un sofer de basculanta a calcat ,cred si acum ca intentionat ,un caine de rasa ,,canis” care apartinea familiei . Este aceias senzatie nefericita in care te desparti pentru totdeauna de cineva foarte apropiat ,la care tii foarte mult . Personal iti pot spune ca ti-am simtit lipsa ,dar de acum cred ca ne vei inveseli si cu alte noutati mult mai placute . O zi buna si tie !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Ma bucur sa va revad... Empty Re: Ma bucur sa va revad...

Mesaj  Vizitato Mier Aug 26, 2009 12:59 pm

GEORGE a scris:Suntem alaturi de tine si de Bebelul tau si ii dorim multa sanatate . Ce bine ar fi ca viata sa fie mereu roz si sa nu fie umbrita de unele intamplari ,sau probleme cotidiene . Stiu ce simti si ce inseamna sa fi atasat de un animalut . Imi aduc si acum aminte de o intamplare nefericita ,cand un sofer de basculanta a calcat ,cred si acum ca intentionat ,un caine de rasa ,,canis” care apartinea familiei . Este aceias senzatie nefericita in care te desparti pentru totdeauna de cineva foarte apropiat ,la care tii foarte mult . Personal iti pot spune ca ti-am simtit lipsa ,dar de acum cred ca ne vei inveseli si cu alte noutati mult mai placute . O zi buna si tie !

Multumesc George, multumesc mult!

Da, cand pleaca, pleaca cu o parte din tine. Imi pare rau de catelusul tau, este trist si doare rau cand se intampla asemenea lucruri mai ales ca animalutele sunt cele mai inocente fiinte de pe pamant.

Eu acum merg inainte cu speranta si cred ca se va face bine si in curand o sa ne bucure iar cu veselia si nebunelile lui. Deja a inceput sa fie mai activ!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ma bucur sa va revad... Empty Re: Ma bucur sa va revad...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum