ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
eu sunt Aura, incantata sa va cunosc EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc

2 participanți

In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty eu sunt Aura, incantata sa va cunosc

Mesaj  Vizitato Vin Iun 04, 2010 2:37 pm

Buna ziua si bine v-am gasit!
Numele meu este Aura . Sunt pasionata de tot ce inseamna arta: pictura, desen, fotografie,film, hand-made. In aceeasi masura ador florile (si ele pot fi o arta), copaceii...simt o bucurie enorma cand ceva rasare dintr-o semincioara, iar daca din acea semincincioara va iesi un copac ...cu atat mai mare va fi bucuria.
Deasemeni, pe lista preferintelor mele as mai adauga teatrul radiofonic, istoria si povestile.
V-am gasit forumul cautand informatii despre "cum sa invat sa pictez, sa desenez".Nu sunt asa de incepatoare in acest domeniu. In urma cu cativa ani...pictam destul de frumos. Nu sunt lipsita de modestie, dar privind in trecut imi dau seama ca aveam ceva pt pictura. Nu am valorificat acel "ceva"..si cu timpul s-a pierdut...daca a fost scanteiuta de pictor in mine...acum licareste f. incet. Vreau sa o readuc la viata. Asa ca ajutati-ma, va rog. :)Pictura e ceva minunat...vreau sa ma inconjor de lucruri minunate..printre astfel de lucruri ma simt bine, imi creste inima cat un cozonac..cand vad o pictura frumoasa, un desen deosebit... Very Happy pur si simplu ma incanta astfel de minunatii...nu-i doar un moft, ceva de genul "s-o fac si pe aia"....
Daca va hotarati sa ma acceptati printre voi, va anunt de la bun inceput ca veti avea de furca..si de "furculision " cu mine.... sunt cam intrebacioasa...intreb pana inteleg...si pe langa asta va trebui sa ma ajutati sa o iau cam de la zero...bineinteles ca ma voi stradui sa va fac..si sa imi fac munca usoara... Very Happy
Aura

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty Bun venit Aura !

Mesaj  GEORGE Sam Iun 05, 2010 7:53 pm

Aura a scris: Daca va hotarati sa ma acceptati printre voi, ...

Eu m-am hotarat, te accept ! Twisted Evil

Aura a scris: ... sunt cam intrebacioasa...intreb pana inteleg...si pe langa asta va trebui sa ma ajutati sa o iau cam de la zero...bineinteles ca ma voi stradui sa va fac..si sa imi fac munca usoara... Very Happy

Te sfatuesc sa citesti toate mesajele postate pe forum in sectiunile care crezi ca te intereseaza si daca ai nelamuriri poti pune intrebari . Mult succes !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty Re: eu sunt Aura, incantata sa va cunosc

Mesaj  Vizitato Sam Iun 05, 2010 8:21 pm

Multumesc!
dar greu v-ati decis...
Normal ca voi citi si voi intreba numai cand voi avea nelamuri, nu voi intreba ca sa ma aflu in treaba.
Aura

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty Bine ai venit!

Mesaj  AncaManuela Lun Iun 07, 2010 5:15 am

Ne bucuram sa fii printre noi. Mult succes!!!
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty Re: eu sunt Aura, incantata sa va cunosc

Mesaj  Vizitato Lun Iun 07, 2010 9:52 am

multumesc. Si eu ma bucur tare mult ca v-am descoperit Very Happy
Aura

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

eu sunt Aura, incantata sa va cunosc Empty Re: eu sunt Aura, incantata sa va cunosc

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum