ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii privind termenele de desfasurare concurs . EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

5 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mier Iul 21, 2010 8:16 am

In aceasta sectiune se pot face propuneri pentru termenul limita de inscriere a participantilor, perioada de desfasurare a concursului si termenul limita de finalizare a lucrarii sau lucrarilor .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  Aconti Mier Iul 21, 2010 8:21 pm

Ne-am gandit la un termen limita?!
George?! de cat timp ai nevoie sa executi o lucrare, fara sa fortezi nota, sa lasi materialul sa macereze, etc?!! ... cunosti tu mai bine tehnica!
Vreau sa cunosc termenul de finalizare pentru a face asociere cu o tema de concurs;
nu de alta... dar nu vreau ca in toamna sau iarna, noi sa ne expunem lucrarile cu teme varatice... ar fi un pic cam fortat... impropriu!
Aha... prin urmare... v-ati prins... PARTICIP!!! Very Happy
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Joi Iul 22, 2010 9:11 am

Aconti a scris:Ne-am gandit la un termen limita?!
George?! de cat timp ai nevoie sa executi o lucrare, fara sa fortezi nota, sa lasi materialul sa macereze, etc?!! ... cunosti tu mai bine tehnica!
Vreau sa cunosc termenul de finalizare pentru a face asociere cu o tema de concurs;
nu de alta... dar nu vreau ca in toamna sau iarna, noi sa ne expunem lucrarile cu teme varatice... ar fi un pic cam fortat... impropriu!
Aha... prin urmare... v-ati prins... PARTICIP!!! Very Happy

Pentru ca majoritatea invinge minoritatea ma voi sacrifica in interesul comunitatii artistilor plastici amatori ,,sectiunea pictura" si voi participa la aceasta sectiune cu o lucrare de pictura pe care o sa incerc tehnica in cutit sau sa fac un mixaj, pensula si cutit,... ma mai gandesc cyclops . Va rog sa ma credeti ca nu am pictat in viata mea pe panza, asa ca va rog inca de pe acum sa fiti foarte ingaduitori cu mine Twisted Evil .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Sam Iul 24, 2010 7:40 am

Pentru buna desfasurare a concursului eu propun urmatoarele termene ;
- 31 . 08 . ac - termenul limita pentru inscrieri ,
- 01 . 09 . ac - start concurs ,
- 01 . 09 / 15 . 09 ac. concurenti vor stabilii tema de concurs,
- 30 . 11 . ac - termenul limita de predare a lucrarilor ,
- 01 . 12 / 25 . 12 . ac - votarea lucrarilor participante la concurs .
- 25 . 12 . ac stabilirea primelor trei locuri, decernarea premiilor si inmanarea diplomelor .
Masa si felicitarile,...in familie Very Happy Very Happy Very Happy

Asteptam si alte propuneri sau comentarii cu privire la termenele de mai sus ! .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty A inceput numaratoerea inversa !

Mesaj  GEORGE Dum Noi 28, 2010 6:53 am

Iata ca au mai ramas doar trei zile pana la finis . Va reamintesc ca termenul limita este 30 . nov. ac. ora 23 . 59" . 59' . Urez tuturor participantilor ,,Mult succes !" Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Dum Noi 28, 2010 5:16 pm

Multumim mult,asemenea.
S-a uscat trandafirul??? Razz
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Ultima zi !

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 10:31 am

Reamintim concurentilor ca astazi este ultima zi pentru predarea lucrarilor de concurs !
S-ar putea ca maine sa fie prea tarziu ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 30, 2010 11:25 am

S-ar parea ca suntem cam putini pe-aici care au cu ce se prezenta la concurs. Rolling Eyes Ma asteptam la mai multi.Poate c-ar fi cazul sa mai amanam termenul de predare? (zic si eu, ca sa nu fim dezamagiti)
...Dar sa nu zic vorba mare, sa asteptam pana maine, poate avem vreo surpriza.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Mar Noi 30, 2010 11:39 am

Aceia care s-au inscris la concurs,tot aceia vor posta lucrarile.Multi,putini,astia suntem.
Oricum,altii si daca ar vrea,nu sunt acceptati la acest concurs.
Asa ca...sa trecem de asta si de maine sa propunem un altul,ca sa ii motivam si pe ceilalti Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 12:03 pm

AncaManuela a scris:S-ar parea ca suntem cam putini pe-aici care au cu ce se prezenta la concurs. Rolling Eyes Ma asteptam la mai multi.Poate c-ar fi cazul sa mai amanam termenul de predare? (zic si eu, ca sa nu fim dezamagiti)
...Dar sa nu zic vorba mare, sa asteptam pana maine, poate avem vreo surpriza.

Eu unul sunt dezamgit de foarte mult timp, asa ca sunt ,,imun" ! Very Happy

crina a scris:Aceia care s-au inscris la concurs,tot aceia vor posta lucrarile.Multi,putini,astia suntem.
Oricum,altii si daca ar vrea,nu sunt acceptati la acest concurs.
Asa ca...sa trecem de asta si de maine sa propunem un altul,ca sa ii motivam si pe ceilalti Smile

Ai dreptate Crina, acestia suntem, cu acestia defilam ! Very Happy
Oricum raman la impresia mea, daca am fi fost mai multi, alta era atmosfera Twisted Evil .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  AncaManuela Mar Noi 30, 2010 12:37 pm

crina a scris:Aceia care s-au inscris la concurs,tot aceia vor posta lucrarile.Multi,putini,astia suntem.
Tocmai la astia ma refeream.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Mar Noi 30, 2010 12:48 pm

GEORGE a scris:
Oricum raman la impresia mea, daca am fi fost mai multi, alta era atmosfera Twisted Evil .

Da....,asa e precum spui,dar,acuma,n-o sa ne "bocim"unul pe umarul celuilat.
Uitati,eu,ca sa compensez numarul mic de participanti,ma zbat ca un leu sa mai "mazgalesc"un carton si sa ma prezint pana diseara la 12 fix,cu 2 lucrari👅
Ce-o iesi....,Dumnezeu cu mila,dar intentia buna conteaza Laughing
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 2:47 pm

crina a scris:Uitati,eu,ca sa compensez numarul mic de participanti,ma zbat ca un leu sa mai "mazgalesc"un carton si sa ma prezint pana diseara la 12 fix,cu 2 lucrari👅

Frumoasa initiativa !
Saracuta de Crina, cum se sacrifica ea pentru acest forum ! Rolling Eyes l Ma face sa rosesc ca pana diseara nu pot sa finalizez lucrarea de concurs, dar o voi preda neterminata chiar cu riscul pe ca mi-l si asum, de a fi ,,descalificat" Sad
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Mar Noi 30, 2010 4:21 pm

bravos ! Asta da,spirit de echipa.
Adoua lucrare e aproape gata si ea,dar....,in soapta va zic:o termin dupa ce fac niste clatite americane geek
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 5:03 pm

crina a scris:...,in soapta va zic:o termin dupa ce fac niste clatite americane geek

Da niste clatite englezesti nu faci Question Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Mar Noi 30, 2010 6:51 pm

Alea le faci tu,dupa concurs tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Am o dilema !

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 8:54 pm

Nu stiu ce sa fac . Sa predau lucrarea la ora 23 59'' 59' ora Romaniei sau GMT ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  lily ursu Mar Noi 30, 2010 9:43 pm


Nu stiu nici eu ce sa fac...cum sa postez o lucrare neterminata?As fi dorit o mica amanare a termenului de finalizare a lucrarii,dar daca nu se poate...o voi posta cand va fi gata. Sad
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 9:55 pm

lily ursu a scris:
Nu stiu nici eu ce sa fac...cum sa postez o lucrare neterminata?As fi dorit o mica amanare a termenului de finalizare a lucrarii,dar daca nu se poate...o voi posta cand va fi gata. Sad

Pentru a nu fi descalificata o poti posta in starea in care este ! Twisted Evil , dupa care o vei posta si finalizata . Pana la ora 23 59 59 GMT mai ai doua ore ! Twisted Evil Succes !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  lily ursu Mar Noi 30, 2010 9:59 pm



Doua ore ,sau doua minute? Smile
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  crina Mar Noi 30, 2010 10:00 pm

GMT cheers cheers cheers
Asta era....ura,mai avem 2 ore
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 10:03 pm

lily ursu a scris:

Doua ore ,sau doua minute? Smile

Doua ore ca la Londra este abia 22 03 . Am gasit o chichita pentru a va salva ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 10:05 pm

crina a scris:GMT cheers cheers cheers
Asta era....ura,mai avem 2 ore

Pune osul la treaba !, Twisted Evil Crina .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  lily ursu Mar Noi 30, 2010 10:12 pm

Din pacate nu pot posta in stadiul in care se afla ...si nici nu am cum sa fac o poza reusita in acest moment.Cu scuzele de rigoare..cred ca cel mai indicat este sa revin cand lucrarea este intr-adevar asa cum trebuie.Tin sa va felicit pe toti cei care ati reusit sa terminati in timp util si sa fiti satisfacuti de munca depusa.
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 10:14 pm

lily ursu a scris:Din pacate nu pot posta in stadiul in care se afla ...si nici nu am cum sa fac o poza reusita in acest moment.Cu scuzele de rigoare..cred ca cel mai indicat este sa revin cand lucrarea este intr-adevar asa cum trebuie.Tin sa va felicit pe toti cei care ati reusit sa terminati in timp util si sa fiti satisfacuti de munca depusa.

OK . Pentru ca ai dat dovada de bunavointa iti permit sa o postezi cand o vei termina ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii privind termenele de desfasurare concurs . Empty Re: Discutii privind termenele de desfasurare concurs .

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum