ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Portofoliu pictura Cristina Adrisan EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Portofoliu pictura Cristina Adrisan

4 participanți

In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  Dreamyheart Mier Dec 28, 2011 7:11 pm

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Dscn1802hh1

Dreamyheart
Dreamyheart

Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 57
Localizare : Radauti

http://www.artwanted.com/Dreamyheart

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  crina Mier Dec 28, 2011 7:59 pm

Ce draguuut.... Smile De mult ma bate gandul sa pictez si eu niste albastrele si liliac. Frumos!
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  Dreamyheart Joi Dec 29, 2011 4:15 am

crina a scris:Ce draguuut.... Smile De mult ma bate gandul sa pictez si eu niste albastrele si liliac. Frumos!
Multumesc .M-am inspirat dupa ofelicitare,o fotografie era...
Dreamyheart
Dreamyheart

Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 57
Localizare : Radauti

http://www.artwanted.com/Dreamyheart

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  GEORGE Joi Dec 29, 2011 10:27 am

Dreamyheart a scris: Multumesc .M-am inspirat dupa ofelicitare,o fotografie era...

Foarte bine executata! Nu ar fi rau Cristina sa ne spui mai multe despre lucrari privind materialul folosit, suportul si marimea lucarii etc.. Iti urez postari placute si la cat mai multe! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  marinic Joi Dec 29, 2011 2:28 pm

Am vazut o parte din lucrarile tale Cristina, felicitari! imi plac, as vrea sa stiu daca unele sunt lucrate in cutit.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  Dreamyheart Vin Dec 30, 2011 7:01 am

marinic a scris:Am vazut o parte din lucrarile tale Cristina, felicitari! imi plac, as vrea sa stiu daca unele sunt lucrate in cutit.
Da,lucrez si in cutit ,dar mai rar.Profesorul meu de la scoala de arta suceava spunea ca numai cine nu stie sa picteze lucreaza in cutit...dar totusi cutitul da un efect special...
Dreamyheart
Dreamyheart

Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 57
Localizare : Radauti

http://www.artwanted.com/Dreamyheart

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  Dreamyheart Vin Dec 30, 2011 7:03 am

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Dsc7295t1

Portofoliu pictura Cristina Adrisan 430150081

Dreamyheart
Dreamyheart

Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 13/12/2011
Varsta : 57
Localizare : Radauti

http://www.artwanted.com/Dreamyheart

Sus In jos

Portofoliu pictura Cristina Adrisan Empty Re: Portofoliu pictura Cristina Adrisan

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum