ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art

2 participanți

In jos

Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art Empty Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art

Mesaj  arbexartdecor Joi Mar 13, 2014 7:28 pm

Daca iti place sa pictezi si vrei sa petreci 8 zile alaturi de alti pasionati de pictura, relaxandu-te activ si bucurandu- te de asistenta de specialitate a unui profesionist in domeniu, inscrie- te la tabara de pictura Hobby Art editia de vara de la Eforie Nord din perioada 21- 29 iunie 2014!
Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art Afis-aad-r

O noua experienta frumoasa ne asteapta in aceasta vara.  Va fi a 10-a editie a taberei de pictura Hobby Art pe care-o vom desfasura in apropierea marii! In aceste 10 editii am petrecut momente pline de inspiratie alaturi de oameni frumosi, am contemplat frumusetea din jurul nostru si am incercat s-o redam in culorile mintii noastre, am ras, am mai descoperit cate ceva despre noi si ne-am facut prieteni dragi pe care ne face placere sa-i revedem in tabere sau sa- i intalnim la expozitii de pictura. Cu cei mai multi dintre ei ne intalnim an de an, in editiile de vara sau de iarna, chiar in ambele de multe ori.
Mai multe detalii puteti vedea pe blogul taberei
Mai avem 6 locuri disponibile in acest moment!

arbexartdecor

Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 56
Localizare : Baia Mare

http://www.arta-inramarii.ro

Sus In jos

Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art Empty Re: Arbex Art Decor te invita la editia de vara a taberei de pictura pentru adulti Hobby Art

Mesaj  PANTIRU GABRIELA Joi Mar 20, 2014 7:38 am

Foarte interesant si frumos, insa oricat de mult asi vrea banii ma tin pe loc SmileSad   Exclamation 
PANTIRU GABRIELA
PANTIRU GABRIELA

Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 36
Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum