ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
important_cititi inainte de a posta! EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
important_cititi inainte de a posta! EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
important_cititi inainte de a posta! EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
important_cititi inainte de a posta! EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
important_cititi inainte de a posta! EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
important_cititi inainte de a posta! EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
important_cititi inainte de a posta! EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
important_cititi inainte de a posta! EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
important_cititi inainte de a posta! EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
important_cititi inainte de a posta! EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
important_cititi inainte de a posta! EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
important_cititi inainte de a posta! EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

important_cititi inainte de a posta!

3 participanți

In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty important_cititi inainte de a posta!

Mesaj  Aconti Vin Sept 11, 2009 9:15 am

Va invit sa propuneti tema concursului:
“ARS LONGA, VITA BREVIS”

Va castiga tema cu cele mai multe voturi, de aceea, este foarte important cand postati subiecte, acestea sa contina in titlu, tema propusa.
Nu uitati, luni 14 septembrie este ultima zi in care puteti propune tema concursului.
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty Tema concurs ,,Peisaj Exotic"

Mesaj  GEORGE Vin Sept 11, 2009 12:14 pm

Este adevarat ca tema propusa de mine este ,,Peisaj Exotic" ,dar as fi de acord si cu alte teme ,in masura in care vor fi propuse de alti membrii ai forumului . Asa ca asteptam si alte propuneri !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty Tema concurs ,,Peisaj exotic.''

Mesaj  lily ursu Vin Sept 11, 2009 8:10 pm

Marturisesc ca nu as dori sa fie schimbata tema ,,Peisaj exotic''deoarece deja am facut o alegere din acele surse de inspiratie .In acest sens ,fiecare trebuie sa-si spuna parerea pentru a ne putea canaliza atentia intr-o directie.
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty Re: important_cititi inainte de a posta!

Mesaj  GEORGE Vin Sept 11, 2009 8:57 pm

lily ursu a scris:Marturisesc ca nu as dori sa fie schimbata tema ,,Peisaj exotic''deoarece deja am facut o alegere din acele surse de inspiratie .In acest sens ,fiecare trebuie sa-si spuna parerea pentru a ne putea canaliza atentia intr-o directie.

As fi foarte onorat ca tema propusa de mine ,sa ramana preferinta majoritatii . Nu doresc sa influentez cu nimic ,dar in cazul in care va ramane aceasta tema va pot informa ca mai am in jur de 50 imagini numai cu astfel de peisaje ,pe care le voi posta in sectiunea ,,inspiratii".
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty Propunere Tema concurs - FLORI NEMURITOARE

Mesaj  GEORGE Sam Sept 12, 2009 8:40 am

Pentru ca pana acum nu este decat o tema de concurs si te frica ca va concura singura si va ajunge pe locul doi ,m-am gandit sa mai propun o tema . Am sesizat ca majoritatea pictorilor amatori ,membri acestui forum ,au in portofoliul lor si ,,Flori" ,asa ca m-am gandit sa propun si aceasta tema . Ideia mi-a venit aducandu-mi aminte ca in arhiva personala cu poze am mai multe imagini . Aceste imagini dateaza din 01.06.2005 ,dar pentru ca ele traiesc si astazi prin intermediul imaginiilor ,am considerat ca tema concursului ar putea fi FLORI NEMURITOARE . Ce ziceti ! . Asteptam voturile voastre pe data de 14 .sept.ac.
Povestea acestor flori a inceput la o zi dupa consumarea unei sintrofii de familie . Ma uitam la ele si stiam ca in cateva zile se vor ofilii ,asa ca am luat aparatul de fotografiat si am imortalizat unele cadre care mi s-au parut mai interesante . Ce a iesit veti vedea in sectiunea cu acelasi nume . Trebuie sa ma grabesc pentru ca mai sunt doar doua zile pana la vot .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

important_cititi inainte de a posta! Empty Re: important_cititi inainte de a posta!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum