ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Portofoliu iconografie Mihieuspy EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Portofoliu iconografie Mihieuspy

4 participanți

In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  mihieuspy Joi Oct 22, 2009 1:38 pm

Portofoliu iconografie Mihieuspy 0808071116Portofoliu iconografie Mihieuspy 2610071429
mihieuspy
mihieuspy

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 50
Localizare : tg-jiu

http://www.my-art.ro/pictura/?artist=641

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Optimist, creativ, comunicativ

Mesaj  GEORGE Lun Noi 30, 2009 10:04 am

Daca nu ai primit nici un raspuns, nu inseamna ca lucrarile prezentate nu ar fi fost apreciate de membri si vizitatorii acestui forum . Nu inteleg, si nu o sa inteleg niciodata ca o persoana care declara ca este ,,optimista, creativa si comunicativa" sa nu-si demonstreze aceste calitati . Sunt convins ca aveai foarte multe de spus, dar poate nu ai gasit mediul pe care il asteptai ! . Sau poate ca nici tu, nu ai stiut sa te faci cunoscut ! . La acest mesaj ii invit pe toti membrii sa reflecteze,... care la fel ca si tine asteapta altceva de la acest forum si membri sai .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  Vizitato Lun Mai 23, 2011 9:28 am

GEORGE a scris:Daca nu ai primit nici un raspuns, nu inseamna ca lucrarile prezentate nu ar fi fost apreciate de membri si vizitatorii acestui forum . Nu inteleg, si nu o sa inteleg niciodata ca o persoana care declara ca este ,,optimista, creativa si comunicativa" sa nu-si demonstreze aceste calitati . Sunt convins ca aveai foarte multe de spus, dar poate nu ai gasit mediul pe care il asteptai ! . Sau poate ca nici tu, nu ai stiut sa te faci cunoscut ! . La acest mesaj ii invit pe toti membrii sa reflecteze,... care la fel ca si tine asteapta altceva de la acest forum si membri sai .


-Sunt de acord cu George!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  crina Lun Mai 23, 2011 9:33 pm

Ce faci, Marius? Vrei sa reanimezi topicuri vechi de ani...? :)) Ideea e buna, sa vedem cine raspunde. Uite, eu am "intrat in joc" ;)
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty pt. George si toti aceia care stau toata ziua pe acest site.

Mesaj  mihieuspy Mier Sept 28, 2011 11:49 am

sunt artist, comunicativ, sincer si creeator de frumos, da, asa este, intocmai cum spuneam; asta inseamna *** comunic cu propria-mi lume, cu sufletul, cu panza si penelul, nu cu PC-ul si cu voi "moderatorii" de pe acest site! mai mergeti si voi intr-un muzeu, intr-o galerie de arta si incercati sa comunicati cu artistii LIVE, fata in fata, daca chiar vreti comunicare!!!!!!... o zi buna!
mihieuspy
mihieuspy

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 50
Localizare : tg-jiu

http://www.my-art.ro/pictura/?artist=641

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  crina Mier Sept 28, 2011 12:54 pm

Phuuuuu..., ce "smotruiala" luaram de la d-nu' Mihi, da', oare cu ce gresiram fata de dansu' de "meritaram" asta?! scratch
Domnule Mihi', sa stiti, domnia voastra, ca mergem si la galerii de arta, muzee, cand ne permite timpul si comunicam si cu "artistii LIVE", cand avem ocazia.
Pana la urma, si noi facem, exact, ce faci si domnia ta, adica suntem
creatori de frumos, comunicativi, din moment ce intram pe site, in fiecare zi.
Ce te face sa crezi ca esti diferit, chiar deosebit in comparatie cu noi? Suspect Si nu inteleg de ce te-ai inscris pe forum, daca nu corespunde pretentiilor domniei tale sau de ce nu iti stergi contul?

Semnat: Opinia publica Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  GEORGE Mier Sept 28, 2011 5:43 pm

mihieuspy a scris:sunt artist, comunicativ, sincer si creeator de frumos, da, asa este, intocmai cum spuneam; asta inseamna *** comunic cu propria-mi lume, cu sufletul, cu panza si penelul, nu cu PC-ul si cu voi "moderatorii" de pe acest site! mai mergeti si voi intr-un muzeu, intr-o galerie de arta si incercati sa comunicati cu artistii LIVE, fata in fata, daca chiar vreti comunicare!!!!!!... o zi buna!

Nu fi atat de suparat Miki, chiar as dori sa ne intalnim ,,Face to Face" spune-mi te rog in ce galerie te gasesc! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  GEORGE Mier Sept 28, 2011 6:03 pm

crina a scris:Ce te face sa crezi ca esti diferit, chiar deosebit in comparatie cu noi? Suspect Si nu inteleg de ce te-ai inscris pe forum, daca nu corespunde pretentiilor domniei tale sau de ce nu iti stergi contul?

Semnat: Opinia publica Twisted Evil

Mare-i gradina ta Doamne ! Pentru prima data Crina cand iti apreciez mesajul ! Chiar nu inteleg ce-l nemultumeste pe acest ,,artist". Evil or Very Mad, a fost primit cu caldura, a fost apreciat atat cat a stiut el sa se faca apreciat si acum drept rasplata ne onoreaza cu ,,sictir" . Urat, foarte urat ! Twisted Evil

Semnat, un admirator al Opiniei publice .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  crina Mier Sept 28, 2011 9:41 pm

Hmmmmm..... Suspect ....Pentru prima data Crina cand iti apreciez mesajul !
Te iert, totusi, datorita ultimei parti a mesajului:Semnat, un admirator al Opiniei publice . Razz

In ceea ce il priveste pe Mihi..., posibil sa aiba dreptate, sa fie un artist veritabil si foarte LIVE, ca prea e dus si numai un maaare artist se prezinta asa Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  GEORGE Joi Sept 29, 2011 8:53 am

crina a scris:Te iert, totusi, datorita ultimei parti a mesajului:Semnat, un admirator al Opiniei publice . Razz

Mai Crina eu am spus ca sunt un admirator al ,,opiniei publice" . Sper ca nu te identifici cu ,,opinia publica" Very Happy .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  crina Joi Sept 29, 2011 9:43 am

Si eu ce am zis?! De ce faci speculatii.... Twisted Evil Dar fiindca tot ai adus vorba, nu eu, oare, am fost SINGURA Opinie publica revoltata?! Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  marinic Joi Sept 29, 2011 3:35 pm

corect ai spus Crina Smile

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Portofoliu iconografie Mihieuspy Empty Re: Portofoliu iconografie Mihieuspy

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum