ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Cum sa pictezi trandafiri - lectii video EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

4 participanți

In jos

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Empty Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

Mesaj  Eugen MALIC Mar Dec 08, 2009 4:59 pm

















Eugen MALIC
Eugen MALIC
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 490
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : MEDGIDIA

http://www.eugenmalic.ro

Sus In jos

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Empty Re: Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

Mesaj  GEORGE Mier Dec 09, 2009 8:19 am

Foarte frumoase si educative aceste filmulete,... nu ma mai satur, sa le privesc !. Pot spune ca mi-a starnit o pofta nebuna de pictat . Ma bate de mult un gand, care cred ca in curand va devinii realitate,... pictura pe suport textil .
As dorii sa vad si filmulete ale artistilor plastici romani si,...profesionisti Very Happy !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Empty Re: Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

Mesaj  greekman Sam Iul 17, 2010 10:12 am

Foarte interesante tutorialele ! Wink Multumim Eugen!
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Empty Re: Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

Mesaj  lily ursu Sam Iul 17, 2010 8:28 pm

Buna seara tuturor!
Vazand aceste filmulete mi-am adus aminte de incercarea mea de a picta trandafiri .Sunt adevarati maestrii Maneco Araujo...(am postat in portofoliu trandafiri lucrati in maniera sa)cat si Catanzaro pe care l-am urmarit cu atentie si cred ca incet ,incet, mana mea devine mai sigura.Asta reusesc doar atunci cand lucrez,si cu cat lucrez mai des cu atat devin mai buna intr-un timp scurt,ceea ce din pacate imi cam lipseste(timpul),insa nu-mi pierd speranta...voi evolua in aceasta directie fie chiar si mai lent.Succes tuturor!


Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Picture042j
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Cum sa pictezi trandafiri - lectii video Empty Re: Cum sa pictezi trandafiri - lectii video

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum