ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri!

2 participanți

In jos

Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! Empty Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri!

Mesaj  Vizitato Sam Iun 20, 2009 10:09 am

Ma numesc Iulian Sandu. Imi place pictura si tatonez in timpul liber acest domeniu al artei.
Va felicit pe amadoi, Eugen si George pentru daruirea de care dati dovada pentru promovarea artistilor amatori. Intru frecvent pe forumuri de arta dar din lipsa timpului nu prea am reusit sa ma inregistrez pe niciunul, imi place foarte mult si celalalt (materialepictura.com) unde am citit cateva din postarile voastre si sincer mi-a facut deosebita placere sa le citesc si parca am simtit un mic imbold.
Aici e ceva diferit, mai pentru amatori sa zic prin tematica subiectelor si nu as vrea sa fiu inteles gresit, e un loc unde un amator are ceva de invatat incepand de la istoria artei, mari artisti, multe explicatii privind modul de abordare al unei lucrari etc.
Din ce am vazut sunteti la inceput si sper ca subiectele, in timp, sa fie mai multe si mai diverse si in primul rand ajutatoare cu multe explicatii, exemple.
Va doresc atingerea scopurilor cu acest forum si in viitor poate voi reusi sa postez si eu un mic portofoliu.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! Empty Bun venit Iulian

Mesaj  Eugen MALIC Sam Iun 20, 2009 10:20 am

Multumim pentru felicitari. o facem din placere si asta conteaza cel mai mult. Ma bucur ca forumul prezinta interes pentru tine si te asigur ca se va dezvolta, cel putin prin numarul de subiecte si tematica.
Astept portofoliul si chiar o prezenta activa in dezvoltarea forumului.
Eugen MALIC
Eugen MALIC
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 490
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : MEDGIDIA

http://www.eugenmalic.ro

Sus In jos

Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! Empty BINE AI VENIT PE FORUMUL ARTISTILOR AMATORI ,IULIAN

Mesaj  GEORGE Sam Iun 20, 2009 4:23 pm

SanduIulian a scris:Din ce am vazut sunteti la inceput si sper ca subiectele, in timp, sa fie mai multe si mai diverse si in primul rand ajutatoare cu multe explicatii, exemple.

Si eu iti urez un ,…bun venit ! ,pe acest forum . Ne-am bucura foarte mult daca te-ai numara printre membrii activi . Daca ai ceva de spus sau doresti un subiect anume care consideri ca te intereseaza ,poti pune o intrebare si cu siguranta se va gasi cineva sa-ti raspunda .


SanduIulian a scris:Va doresc atingerea scopurilor cu acest forum si in viitor poate voi reusi sa postez si eu un mic portofoliu.

Asteptam cu nerabdare portofoliul tau si nu uita ca orice lucru are un inceput si nu se va asteapta nimeni ,sa fi un perfectionist . Pe acest Forum se pot posta si schite ,incercari ,retusuri ,etc. In acest sens vom deschide si o ,,pagina a incepatorului” . Ce zici ! .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri! Empty Re: Va salut, Eugen si George cat si pe ceilalti membri!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum