ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere despre regulament . EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere despre regulament . EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere despre regulament . EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere despre regulament . EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere despre regulament . EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere despre regulament . EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere despre regulament . EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere despre regulament . EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere despre regulament . EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere despre regulament . EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere despre regulament . EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere despre regulament . EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere despre regulament .

In jos

Discutii libere despre regulament . Empty Discutii libere despre regulament .

Mesaj  GEORGE Dum Oct 31, 2010 9:33 pm

Daca cineva este lezat de unele puncte din regulament si ar dorii sa se faca o modificare sau sa adauge ceva, are posibilitatea sa faca obiectii si propuneri in aceasta sectiune .

Pentru ca sunt anumite voci ,,pro sau contra" unui paragraf din noul regulament care restrictioneaza comentariile pentru sectiunea de ,,Portofolii personale" propun ca autorul lucrarilor sa-si asume responsabilitatea si riscurile unui raspuns care nu ar fi in conformitate cu asteptarile sale . Din acest motiv propun trei variante de raspuns ;
1 - In cazul in care autorul mesajului deschide un subiect nou si doreste sa fie dezvoltat de toti participantii de dialog, la sfarsitul mesajului pot face mentiunea ,,Adauga comentarii" sau alte variante similare pentru a invita la discutii libere desptre acel subiect .
2 - Daca autorul subiectului nu-si doreste nici un raspuns si ar dorii sa fie singurul participant sau sa inchida temporar tema discutiei poate opta pentru varianta ,,Fara comentarii" sau alte formulari similare .
3 - Daca autorul mesajului se simte lezat de raspunsul primit si nu doreste sa mai raspunda mesajelor poate uza de formularea ,,Nu comentez" sau alte formulari similare .

Astept comentarii ,,pro sau contra" !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre regulament . Empty Re: Discutii libere despre regulament .

Mesaj  GEORGE Dum Oct 31, 2010 9:55 pm

GEORGE a scris:Daca cineva este lezat de unele puncte din regulament si ar dorii sa se faca o modificare sau sa adauge ceva, are posibilitatea sa faca obiectii si propuneri in aceasta sectiune .

Va vand un pont ! Regulamentul este facut sa fie si incalcat, dar sa va fereasca sfantul sa va prind ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre regulament . Empty Re: Discutii libere despre regulament .

Mesaj  GEORGE Lun Noi 01, 2010 8:29 am

Marius a scris:...facand in acest mod sa ma retrag daca nu exista interes si nu voi mai lua in calcul acele comentarii evazive de lemn (interesant,frumos,ok....etc)renuntand la orice obtiune de intinerire a acestui site....multumesc ,,,m-am facut si mai rau sau mai bine zis am renuntat la masca Very Happy ,,,...

Asa Marius, fate rau ! affraid
Sunt momente in viata, chiar si in viata de zi cu zi cand simtim nevoia sa refulam, sa descarcam din noi acele energii negative care se acumuleaza zilnic si este foarte bine sa gasim o supapa pentru a ne elibera, pentru ca numai asa o putem lua de la capat .
Hotararea de a elimina toate comentariile din sectiunea ,,portofolii personale" este tocmai de a scapa de limbajul subiectiv numit de tine ,,limbaj de lemn" cu care ne amagim zilnic .
Sa-ti spun un secret ! Oamenii care poarta masca nu pacalesc pe nimeni, se pacalesc singuri . Mesajul tau suna a amenintare si il voi lua ca atare . Tu nu vrei sa indrepti un lucru ci cauti un motiv de evadare de pe forum si nu stii cum . Dorinta ta este daca pleci de pe forum sa iei cu tine si toate mesajele pe care le-ai postat . Tu nu urmaresti sa inoiesti acest forum, ci mai degraba doresti sa il demolezi . Gandeste-te tu ce ar insemna ca fiiecare membru sa aiba un panou de administrare si sa editeze cand vrea, ce vrea dupa care sa stearga dupa bunul plac tot ce nu-i convine .
Na ca m-am facut si eu rau iar acesta este un raspuns ,,fara masca" ! : affraid



Si acum sa revenim la oile noastre !
Spune concret ce te nemultumeste dar ia-o usor, pe etape, iar eu impreuna cu Eugen si Alin vom incerca sa te ajutam, dar tine minte un lucru ,,neconditionat" .

Acest mesaj este ,,fara comentarii" din partea membrilor acestui forum dar va incurajez sa va spuneti toate pasurile pentru ca doar asa vom reusii sa comunicam ! .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre regulament . Empty Re: Discutii libere despre regulament .

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum