ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

+2
Valentin
GEORGE
6 participanți

In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 11:23 am

Aici se vor vota lucrarile finale de concurs ,,ARS LONGA, VITA BREVIS; editia II " sectinea ,,alte tehnici"


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Vin Dec 03, 2010 10:29 am, editata de 1 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Lucrare finala concurs .

Mesaj  GEORGE Mar Noi 30, 2010 9:50 pm

Doi boboci, si-un trandafir 75/46 cm (bas relief)

Lucrare finala concurs .

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" 34328354

Suport carton presat, cu rama metalica .

Mai multe informatii despre conceperea si executarea lucrari de concurs le aflati numai daca dati click mai jos :
https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/george-f87/lucrare-concurs-t849.htm


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Vin Dec 03, 2010 10:04 am, editata de 3 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty motiv floral...pirografie

Mesaj  Vizitato Joi Dec 02, 2010 3:15 pm



Dacă va doriţi să purtaţi discuţii despre aceasta lucrare de concurs folosiţi secţiunea de mai jos:

https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/discutii-legate-de-concurs-f83/discutii-generale-t651.htm#5876


Ultima editare efectuata de catre Marius in Sam Ian 29, 2011 8:17 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  GEORGE Vin Dec 03, 2010 9:55 am

Invitam toti membrii forumului sa voteze cele doua lucrari prezentate mai sus .
Exemplu de votare

George = 1 punct
Marius = 2 puncte

sau;

George = 2 puncte
Marius = 1 punct

Concurentul care pe data de 14 dec. ora 23 . 59'' . 59' . va acumula cele mai multe puncte va fi declarat castigator .

Va multumim pentru votul vostru care speram sa fie cat mai obiectiv !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  Valentin Vin Dec 03, 2010 10:53 am

Eu ii dau doua puncte lui George , pentru ca imi place lucrarea si culorile vii ale acestuia si un punct pentru Marius , este frumoasa si lucrarea lui , dar culorile vii ale lucrarii lui George va atrage privirea mai repede unui privitor.
Valentin
Valentin

Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Barlad

http://artvaly.blogspot.com/

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  Quasimodo Vin Dec 03, 2010 2:44 pm

şters


Ultima editare efectuata de catre Quasimodo in Mar Sept 13, 2011 11:18 pm, editata de 1 ori

Quasimodo

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  lily ursu Sam Dec 04, 2010 9:13 pm


Da..asa cum s-a mai spus mai sus ...culorile vii ne incanta,si lucrarea lui Marius este deosebita insa voi vota astfel:
George 2 puncte
Marius 1 punct

Felicitari ambilor artisti!
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  oziero Mar Dec 07, 2010 2:00 pm

Felicitări amândurora!
George - 2
Marius - 1
oziero
oziero

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/10/2009

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Rezultate partiale !

Mesaj  GEORGE Vin Dec 10, 2010 9:38 am

Iata care este rezultatul provizoriu in urma votarii, pana astazi 10 12 ;

..........................................Marius............................George

Valentin.................................1.....................................2
Quasimodo..............................2.....................................1
Lily Ursu..................................1.....................................2
oziero.....................................1.....................................2

Total partial..............................5....................................7


Rezultatul este destul de strans .
Va rugam sa votati pe cei doi concurenti pana pe data de 14 dec. ora 23 59" 59' cand se vor inchide liniile de votare !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Votati acum! lucrari concurs ,,alte tehnici''

Mesaj  marinic Vin Dec 10, 2010 1:10 pm

Pacat ca trebuie sa impartim doar 3 puncte...cele doua lucrari fac parte din tehnici diferite, de aceea le-as puncta la egalitate...dar trebuie sa punctez ca si privitor caruia-i plac culorile vii :
George 2 puncte
Marius 1 punct

Felicitari ambilor concurenti!

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici" Empty Re: Votati acum ! lucrari concurs ,,alte tehnici"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum