ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

5 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Sam Iul 28, 2012 11:15 am

Pentru a marca si eu acest eveniment am conceput ,,o compozitie artistica"(apropoo de compozitie Very Happy ) Mi-am ales ca tema ,,steagul olimpic" simbol emblematic al acestui eveniment.
Astazi va prezint inelul albastru. Shocked
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0011uf

In viitoarele mesaje va voi prezenta si celelalte inele.
Amanute nu va dau, va las pe voi sa comentati cum a fost executat. scratch
O zi placuta! Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Sam Iul 28, 2012 1:31 pm

E blurat Evil or Very Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Sam Iul 28, 2012 9:33 pm

crina a scris:E blurat Evil or Very Mad

Toate imaginiile vor fi blurate pentru a preveni reproducerea! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Al doilea inel

Mesaj  GEORGE Dum Iul 29, 2012 10:16 am

Inelul negru are o semnificatie aparte. Care este aceasta Question scratch

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0012vxl

GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Dum Iul 29, 2012 11:50 am

Universalitatea...hi,hi,hi.... Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Dum Iul 29, 2012 11:55 am

crina a scris:Universalitatea...hi,hi,hi.... Twisted Evil

Mai degraba patriotismul! Razz

O zi buna am plecat in targ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Dum Iul 29, 2012 1:29 pm

Deci, undeva, ceva nu e in regula cu cercurile astea Suspect Sunt simboluri oculte, ca si zvastica inversa si altele Twisted Evil Omenirea a fost manipulata mii de ani cu fel de fel de insemne, simboluri oculte si mesaje subliminale. Deci OMUL e hot de mic. Inca de la aparitia sa pe pamant. Cred ca micutele creaturi verzi sunt stramosii nostri, care au fost lasati aici, ca proscrisi sau experimental, le-a lasat "Tatucul" un bagaj de cunostinte si simboluri ale universului, dar, unii, mai hoti, ca, deh, le-a priit Terra la hotie, au pus mana pe ele si...GHICI?!
Au pus mana pe putere FOR EVER.
De ex: orase subterane, ozn-uri, simboluri, mistere extraterestre... VAX. Is ai nostri, ca brazii, urmasii, celor verzi, care s-au mai innegrit intre timp, de atata rautate Twisted Evil
Asa ca, cercul negru nu e simbolul continentului Africa, cum vor sa zica ci culoarea abisului, a manipularii, a rautatii, a celor 12 Twisted Evil
Gata, v-am lamurit, sper; sa nu avem obiectii Twisted Evil
George, ce tot faci in targ? Mai pozeaza si tu, pe acolo. Sa vedem cu ce se mai ocupa oamenii prin lume. Pana la urma, arta de orice gen, a ramas cel mai frumos lucru ramas de la Verzisori Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Lun Iul 30, 2012 12:44 pm

crina a scris:Deci, undeva, ceva nu e in regula cu cercurile astea Suspect Sunt simboluri oculte, ca si zvastica inversa si altele Twisted Evil Omenirea a fost manipulata mii de ani cu fel de fel de insemne, simboluri oculte si mesaje subliminale. Deci OMUL e hot de mic. Inca de la aparitia sa pe pamant. Cred ca micutele creaturi verzi sunt stramosii nostri, care au fost lasati aici, ca proscrisi sau experimental, le-a lasat "Tatucul" un bagaj de cunostinte si simboluri ale universului, dar, unii, mai hoti, ca, deh, le-a priit Terra la hotie, au pus mana pe ele si...GHICI?!
Au pus mana pe putere FOR EVER.
De ex: orase subterane, ozn-uri, simboluri, mistere extraterestre... VAX. Is ai nostri, ca brazii, urmasii, celor verzi, care s-au mai innegrit intre timp, de atata rautate Twisted Evil
Asa ca, cercul negru nu e simbolul continentului Africa, cum vor sa zica ci culoarea abisului, a manipularii, a rautatii, a celor 12 Twisted Evil
Gata, v-am lamurit, sper; sa nu avem obiectii Twisted Evil

Sa stii Crina ca m-am distrat copios pe seama observatiilor tale si de modul prin care ai facut interpretarea. Poate ca sunt si eu un verzisor dar nu m-am descoperit. Twisted Evil Pe de alta parte te-as angaja criticul meu persomal de arta pentru a-mi creste valoarea creatiilor mele. Very Happy Cu tine cu siguranta as da lovitura pe piata artistica. Very Happy





crina a scris:
George, ce tot faci in targ? Mai pozeaza si tu, pe acolo. Sa vedem cu ce se mai ocupa oamenii prin lume. Pana la urma, arta de orice gen, a ramas cel mai frumos lucru ramas de la Verzisori Twisted Evil

Daca ar fi vre-odata sa parasesc Londra sa stii ca mi-ar parea foarte rau de locurile pe care le vizitez saptamanal. In toata Londra exista sute de expoziti, galeri, muzee, targuri etc. de arta. Eu am mai facut si o sa mai fac instantanee din aceste locati. Pentru cei care nu stiu si nu au vazut pana acum admosfera acestor locuri ii invit sa intre pe ;

https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/f4-totul-despre-arta-corespondenta-speciala-de-la-londra
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Al treilea inel

Mesaj  GEORGE Lun Iul 30, 2012 12:59 pm

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0013wf

Sunt curios sa vad ce interpretare mai da Crina scratch , dar ii invit si pe ceilalti membri sa-si spuna parerea! Twisted Evil Trebuie sa recunosc ca nici mie nu-mi trece prin cap aceste bazagonii, dar pot face in final o interpretare propie! Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Lun Iul 30, 2012 1:59 pm

GEORGE a scris:JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0013wf

Trebuie sa recunosc ca nici mie nu-mi trece prin cap aceste bazagonii, dar pot face in final o interpretare propie! Embarassed

Ce limba ai vorbit, prietene? De cand ti-ai imbogatit lingvistica engleza, ai uitat de aia in romana, oarecum Twisted Evil Bazaconii spuse de mine sau ce?! scratch
Dar trebuie sa stii ca, trebuie sa am mintea libera ca sa pot interpreta sau inventa ceva, in legatura cu lucrarile voastre.
Acuma..., ma preocupa politica, referendum-ul si faptul ca Antonescu refuza sa se retraga din politica, asa cum a promis. CREDETI CA E USOR CU TOATE ASTEA????...... Evil or Very Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Mar Iul 31, 2012 9:05 am

crina a scris:
Ce limba ai vorbit, prietene? De cand ti-ai imbogatit lingvistica engleza, ai uitat de aia in romana, oarecum Twisted Evil

Limba lui Shakespeare atunci cand avea ,,ingatita"! Very Happy
N-am uitat Crina, sau in nici un caz ca altii care ne-au uitat definitiv. Evil or Very Mad
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty AL PATRULEA INEL

Mesaj  GEORGE Mar Iul 31, 2012 9:15 am

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0014xb

GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Mar Iul 31, 2012 1:00 pm

Hmmm... scratch Interesante ramele cercurilor. Cred ca o "clocesti"de mult, treaba cu inelele olimpiadei, mult inainte de inceoerea ei, nu-i asa?! Smile S-ar putea sa iei bani frumosi pe lucrare fiindca sunt multi care vor sa plece din Londra cu un suvenir, sa le aminteasca de jocurile olimpice 2012. Ai putea sa faci inele, in serie; la preturi acceptabile si te imbogatesti, macar pe anul asta tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Mier Aug 01, 2012 9:18 am

crina a scris:Hmmm... scratch Interesante ramele cercurilor. Cred ca o "clocesti"de mult, treaba cu inelele olimpiadei, mult inainte de inceoerea ei, nu-i asa?! Smile

Din pacate ideea mi-a venit cu doua zile inainte de J.O. Totul a fost din intamplare. Twisted Evil Intreaga poveste o voi spune la terminarea prezentarii acestei ,,creatii artistice". Embarassed

crina a scris:Hmmm... scratch Interesante ramele cercurilor. Ai putea sa faci inele, in serie; la preturi acceptabile si te imbogatesti, macar pe anul asta tongue

Ti-am spus eu ca esti mama Omida si imi citesti gandurile. Iata ca am so o serie de cercuri Olimpice! Twisted Evil

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0022dj

Poate imi poate spune cineva ce suporturi am folosit Question scratch


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Mier Aug 01, 2012 9:45 am, editata de 1 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Al cincilea inel

Mesaj  GEORGE Mier Aug 01, 2012 9:42 am

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0015zu

GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Mier Aug 01, 2012 2:45 pm

Geopast suport!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Mier Aug 01, 2012 4:52 pm

Ai folosit ca matrita, un fund de caldare Twisted Evil Sau un cerc de gherghef :lol!
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Joi Aug 02, 2012 9:34 am

Daniel a scris:Geopast suport!

crina a scris:Ai folosit ca matrita, un fund de caldare Twisted Evil Sau un cerc de gherghef :lol!

La viitoarele lucrari voi tine cont de parerile voastre dar acum am folosit ,,discuri muzicale". Very Happy

Povestea incepe cu cateva zile inainte de inceperea jocurilor olimpice cand vrand sa fac curatenie am gasit mai multe discuri care ma incurcau si am vrut sa le arunc la gunoi. Spirirul acestor discuri mi-au spus sa nu le arunc si sa le folosesc in beneficiul artei. Twisted Evil Atunci mi-a venit o idee si mi-am spus ca nu ar fi rau sa le folosesc ca suport pentru lucrarile mele.

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0027ct

Dupa ce s-au uscat nu stiam cum sa le atarn pe perete.
Cred ca va amintiti de o lucrare de-a mea expusa in portofoliu personal. Razz

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA 134oxd

Pe acest suport am aplicat cele cinci discuri .

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0016moo

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Img0010gj

Asta-i tot, simplu nu-i asa! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  mirela Joi Aug 02, 2012 11:03 am

Buna idee, felicitari!!!, dar Crina are dreptate ai putea scoate ceva banuti daca ai face drept suvenir mici tabloase cu cercurile olimpice

mirela

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/12/2011

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Joi Aug 02, 2012 11:35 am

Pt marimi mici folosesti ca suport nasturi de palton Laughing
Eu am adunat toate pietrele de pe plaja si bucati de lemn, cu speranta de a le picta, asa ca, orice obiect poate deveni o opera de arta. Depinde de imaginatia fiecaruia, de chef si de timp tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Joi Aug 02, 2012 12:33 pm

mirela a scris:Buna idee, felicitari!!!, dar Crina are dreptate ai putea scoate ceva banuti daca ai face drept suvenir mici tabloase cu cercurile olimpice

Daca obiectivul meu primordial ar fi valorificarea la taraba as folosi toate metodele si tehnicile de arta cunoscute pentru a-mi atinge scopul, dar deocamdata, nu este cazul! Evil or Very Mad

crina a scris:Pt marimi mici folosesti ca suport nasturi de palton Laughing
Eu am adunat toate pietrele de pe plaja si bucati de lemn, cu speranta de a le picta, asa ca, orice obiect poate deveni o opera de arta. Depinde de imaginatia fiecaruia, de chef si de timp tongue

Ai perfecta dreptate Crina cu o singura conditie, obiectele folosite sa nu mai fi fost folosite anterior, pe pricipiul ,,cine da primul lovitura". Folosirea discurilor muzicale nu au fost folosite niciodata in acest scop, sau cel putin nu cunosc eu. Evil or Very Mad
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Joi Aug 02, 2012 7:10 pm

Inventiva idee! Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre Daniel in Joi Aug 02, 2012 8:04 pm, editata de 1 ori

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Joi Aug 02, 2012 7:16 pm

Ei, iaca dm'le George, ca ti-a dat cu tifla, domn'Marius. Discurile s-au folosit. Treci la nasturii mei, ca nici eu nu am auzit sa fi folosit cineva nasturii ca suport Twisted Evil
Sau " baga" echere de elev si vei fi primul care ai creat cercurile olimpice triunghiulare Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Vei revolutiona, nu numai lumea artistica, dar si geometria si simbolul jocurilor olimpice lol!
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  marinic Joi Aug 02, 2012 7:32 pm

Mai,mai,mai!!!... inventiva mai este lumea prin Londra cu ocazia Jocurilor Olimpice Exclamation

,,Reprezentanţii unui magazin de îmbrăcăminte pentru bărbaţi din Subirton, sud-estul Londrei, a scos la vânzare o linie de haine numită “Lodnon 2102 Oimplycs”, având ca simboluri pătrate în loc de inele.
Astfel, comerciantul va reuşi să atragă atenţia clienţilor cu linia vestimentară tematică, dar fără să încalce regulamentul care nu permite folosirea însemnelor oficiale ale Olimpiadei, de către cei care nu sunt sponsori ai evenimentului

Britanica Lisa Cross afişase în geamul de la intrarea în florăria pe care o deţine cinci cercuri în culorile J. O., confecţionate din hârtie creponată, dar a fost obligată de autorităţi să le dea jos.

“Reprezentaţii autorităţii pentru comerţ, ne-au spus că ornamentul este foarte frumos, dar că trebuie să îl dăm jos ca să nu fim sancţionaţi. Am deschis afacerea acum 16 luni. Nu aş avea cum să lupt împotriva lor. Încerc să-mi cresc afacerea, nu să o ruinez”, a spus florăreasa de de 33 de ani.

Femeia a adăugat că ornamentul era o adevărată atracţie pentru clienţi şi că atunci când l-a expus nu ştia că încalcă vreo regulă.

Şi reprezentanţii unui local din sudul Londrei au fost somaţi să dea jos cei cinci covrigi aşezaţi precum inelele olimpice în vitrina locaţiei lor din zona Camberwell.''




marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Joi Aug 02, 2012 8:07 pm

crina a scris:Ei, iaca dm'le George, ca ti-a dat cu tifla, domn'Marius. Discurile s-au folosit. Treci la nasturii mei, ca nici eu nu am auzit sa fi folosit cineva nasturii ca suport Twisted Evil
Sau " baga" echere de elev si vei fi primul care ai creat cercurile olimpice triunghiulare Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Vei revolutiona, nu numai lumea artistica, dar si geometria si simbolul jocurilor olimpice lol!

....s-ar reinventa roata precum pisica patrata Twisted Evil

...sunt si cu nasturi!... in reclama tv. ...picteaza un nasture si poti etc, etc, face un cadou .....la la si bla bla bla...........

.........ce sa mai zic si despre sculptura in bob de orez!?!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum