ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

propun un nou tip de concurs on line

+2
Daniel
Dreamyheart
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  Daniel Vin Ian 06, 2012 10:01 am

crina a scris:Felicitari, domnule Daniel, ai prins intelepciune intre timp Smile Pt prima oara nu ai raspuns la provocari tongue Te-ai retras din discutie ca un gentleman. Ionut a vrut el sa zica ceva si ar fi avut si dreptate in ceea ce zice, dar s-a exprimat putin stangaci Smile PACE VOUA!!! Twisted Evil

Am dat cu batu-n balta pentru a atinge un dialog,indiferent de stare!Si cum prinde bine,mascarada am gonflat acest subiect.Dar sincer o zic cu tot respectul pentru prima generatie timpurile s-au schimbat ,a fost candva prin ani '80 cu felicitari!...postere!...design vestimentar!...afise.Piata e plina,omenirea este in viteza, prea dezinteresati intr-o uratenie continua!Nu pot sau chiar nu isi doresc, sunt blocati pe un fir de apa(ex...daca candva un mic butic pe langa biscuiti accepta a vinde si eugenii ,acum in aste zile, el vinde biscuiti si doar atat !...de restul nu il mai intereseaza, chiar daca ar fi pe gratis).In timp banda neuro-craniana se v-a ingusta!...,,Privesc de multe ori si imi aduc aminte cum alta data vremea era ea mai cuminte si pura si frumoasa la pensionari acasa .Acum in plina dimineata indiferent de zi uimita iti este fata ce nu o poti privi atunci cand vezi in crama nimic si altcineva decat un grup batran de pensionari ,ce bea''...Imi este greu, a intelege, aceste schimbari de atitudine formate in pruncie .Sa vezi zi de zi oriunde te-ai strecura prin micul citadin, crame full- online cu pensionari,full-online in parcuri cu pensionari jucand o babaroaza.Efectiv ma depasc aceste starii si efecte din aste zile!



De multe ori stau si ma gandesc cum ar fi bine sa dau curs la dialog indiferent ce vine sau s-a stau si sa ma uit precum acela.... de prin a noastre bancurii ce nu imi vine-n minte!


Vorba lui Creanga...,,Dar muieti-s posmagii ................'' este mai bine cal decat bou!

,,Boii ara si caii mananca''.....mai bine o fac pe calul precum mai multi din noi si filozofi ramanem.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  GEORGE Vin Ian 06, 2012 12:46 pm

Ivanciu Ionut a scris:arta e ceea ce simtim , un concurs liber in care sa ne exprimam in felul in care simtim fara limite si fara conditii

Mi se pare mie sau voi ati fi amatori de un alt concurs! Razz
Ti se pare Ionut ca cineva a obstructionat modul de exprimare al vre-o unui concurent. Ti se pare ca cineva a limitat sau a conditionat pe cineva. Tematica concursului a fost supusa unui vot, desfasurarea concursului s-a facut transparent, departajarea concurentilor s-a facut etapizat si prin vot secret. Dar lansez o provocare!... Se apropie sfintele sarbatori de pasti asa ca daca cineva poate organiza un alt fel de concurs, forumul ii sta la dispozitie cu o singura conditie fara sponsorizarea concursului din pensii, salarii sau ajutor de somaj. Embarassed
Astept comentarii pe aceasta tema!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  crina Vin Ian 06, 2012 1:10 pm

Teme??? O gramada de teme ar putea fi, ca de exemplu primavara, 8 Martie, sarbatori religioase cu obiceiurile vechi, de la tara si ar mai putea fi o tema interesanta: 21-12-2012, apocalipsa in viziunea fiecaruia sau.....NONapocalipsa Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  GEORGE Vin Ian 06, 2012 5:48 pm

crina a scris:Teme??? O gramada de teme ar putea fi, ca de exemplu [color=red]primavara, 8 Martie, sarbatori religioase cu obiceiurile vechi, de la tara

Tot n-ai inteles Crina, membri nostri doresc un concurs liber, fara a li se impune o tema anume!
Nu ai auzit de libertatea de exprimare artistica:?: Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  GEORGE Vin Ian 06, 2012 5:54 pm

crina a scris:... si ar mai putea fi o tema interesanta: 21-12-2012, apocalipsa in viziunea fiecaruia sau.....NONapocalipsa Twisted Evil

Daca apocalipsa va fi pe 21 12 2012 inseamna ca nu mai prindem premierea din 25 12! Smile
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  crina Sam Ian 07, 2012 1:57 am

Ca bine zici, frate... Shocked Eeeee, atunci imi pare foarte rau de apocalipsa asta, dar tre'be sa se mai amane si ea, ca noi avem concurs Twisted Evil
Referitor la teme , draga George, eu, doar, am dat sugestii. Mie imi convine, ma liberalizez si eu tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

propun un nou tip de concurs on line - Pagina 2 Empty Re: propun un nou tip de concurs on line

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum