ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

5 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Vin Aug 03, 2012 9:17 am

marinic a scris:Mai,mai,mai!!!... inventiva mai este lumea prin Londra cu ocazia Jocurilor Olimpice Exclamation

,,Reprezentanţii unui magazin de îmbrăcăminte pentru bărbaţi din Subirton, sud-estul Londrei, a scos la vânzare o linie de haine numită “Lodnon 2102 Oimplycs”, având ca simboluri pătrate în loc de inele.
Britanica Lisa Cross afişase în geamul de la intrarea în florăria pe care o deţine cinci cercuri în culorile J. O., confecţionate din hârtie creponată, dar a fost obligată de autorităţi să le dea jos.
Şi reprezentanţii unui local din sudul Londrei au fost somaţi să dea jos cei cinci covrigi aşezaţi precum inelele olimpice în vitrina locaţiei lor din zona Camberwell.''

Este posibil ca folosirea insemnelor oficiale de orice tip este interzisa pentru reclame, spoturi publicitare, comercializarea produselor avand printate sau imprimate aceste insemne sau chiar multiplicarea insemnelor autorizate.
Ceea ce am facut eu este o compozitie abstracta care seamana cu inelele J.O. sau induce aceasta idee, asa ca nu imi este teama. Dar daca ma va sanctiona sau atentiona voi deveni si eu cunoscut pe tot mapamondul ! bounce
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Vin Aug 03, 2012 9:26 am

Daniel a scris:Inventiva idee! Twisted Evil

crina a scris:Ei, iaca dm'le George, ca ti-a dat cu tifla, domn'Marius. Discurile s-au folosit.

Despre ce tifla vorbesti Crina, prietenul meu Marius spune ca ideea este inventiva si ca nici un artist abstractionist nu a creat vre-o lucrare asemanatoare avand aplicate discuri de vinyl pe panza. Basketball
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  marinic Vin Aug 03, 2012 11:50 am

GEORGE a scris:
Daniel a scris:Inventiva idee! Twisted Evil

crina a scris:Ei, iaca dm'le George, ca ti-a dat cu tifla, domn'Marius. Discurile s-au folosit.

Despre ce tifla vorbesti Crina, prietenul meu Marius spune ca ideea este inventiva si ca nici un artist abstractionist nu a creat vre-o lucrare asemanatoare avand aplicate discuri de vinyl pe panza. Basketball

-Of,of mai Marius, vezi cum provoci confuzii stergandu-ti postarile Question ...cum o sa inteleaga George comentariul Crinei Evil or Very Mad


marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Vin Aug 03, 2012 12:27 pm

marinic a scris:-Of,of mai Marius, vezi cum provoci confuzii stergandu-ti postarile Question ...cum o sa inteleaga George comentariul Crinei Evil or Very Mad

Stai linistita Mariana eu am inteles destul de bine, Crina este invidioasa pe inventivitatea mea si nu stie cum sa ma sicaneze, noroc de Marius care imi mai ridica moralul! Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Vin Aug 03, 2012 12:45 pm

Laughing Laughing Laughing Asa e.
Fara gluma, un pic invidioasa tot sunt pe tine, draga George, fiindca iti trec atatea idei frumoase prin cap, esti inventiv, faci lucrari deosebite, de poti duce la muzee si targuri, si...locuiesti in Londra. Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Vin Aug 03, 2012 12:48 pm

GEORGE a scris:
marinic a scris:-Of,of mai Marius, vezi cum provoci confuzii stergandu-ti postarile Question ...cum o sa inteleaga George comentariul Crinei Evil or Very Mad

Stai linistita Mariana eu am inteles destul de bine, Crina este invidioasa pe inventivitatea mea si nu stie cum sa ma sicaneze, noroc de Marius care imi mai ridica moralul! Razz


Gand la gand cu mine,George! Twisted Evil Am sters mesajul din doua motive:Primul motiv analizand situatia discutiei am realizat prin profunzimea cazului o mica teama printr-o eventuala retragere din comunitatea artistica!...daca prin a mea gluma se v-a supara si nu v-a mai intra pe forum!Iar un al doilea motiv mi-am dorit sa privesc adevarata reactie,invidie pe inventivitatea lui George.Daca eu nu o fac atunci cine!...doar in acest mod racolam invitatii la dialog.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Vin Aug 03, 2012 12:57 pm

He, he, he..., intradevar, prieten adevarat Twisted Evil Te invidiez George si pt o asa prietenie tongue Eu nu am prieteni, in lumea reala, macar virtual mi-ar placea sa am.
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Vin Aug 03, 2012 1:02 pm

crina a scris: Laughing Laughing Laughing Asa e.
Fara gluma, un pic invidioasa tot sunt pe tine, draga George, fiindca iti trec atatea idei frumoase prin cap, esti inventiv, faci lucrari deosebite, de poti duce la muzee si targuri, si...locuiesti in Londra. Twisted Evil

...Si eu sunt invidios pe George prin prisma locatiei London, United Kingdom cu o curiozitate nebuna spre a vizita muzee,targuri in cautarea noului,anvangardismului dar sunt si mai ividios atunci cand observ ca se pierde in mici banalitati in ciuda talentului de care dispune dar nu si-l doreste povestit,marcat,valorificat.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Vin Aug 03, 2012 2:19 pm

crina a scris:He, he, he..., intradevar, prieten adevarat Twisted Evil Te invidiez George si pt o asa prietenie tongue Eu nu am prieteni, in lumea reala, macar virtual mi-ar placea sa am.

Daniel a scris:
crina a scris: Laughing Laughing Laughing Asa e.
Fara gluma, un pic invidioasa tot sunt pe tine, draga George, fiindca iti trec atatea idei frumoase prin cap, esti inventiv, faci lucrari deosebite, de poti duce la muzee si targuri, si...locuiesti in Londra. Twisted Evil

...Si eu sunt invidios pe George prin prisma locatiei London, United Kingdom cu o curiozitate nebuna spre a vizita muzee,targuri in cautarea noului,anvangardismului dar sunt si mai ividios atunci cand observ ca se pierde in mici banalitati in ciuda talentului de care dispune dar nu si-l doreste povestit,marcat,valorificat.

Grabiti-va si treceti granita pana cand Ponta si ai lui nu vor introduce vize obligaorii pentru a parasi Romania. Deja vad ca se pune problema de a nu mai recunoaste romanii plecati in strainatate. Sad
Nu ar fi exclus sa nu-mi trebuiasca si mie viza pentru a mai intra in Romania. Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Vin Aug 03, 2012 2:40 pm

GEORGE a scris:Inelul negru are o semnificatie aparte. Care este aceasta Question scratch

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Img0012yn


Dincolo de speculatiile Crinei si acuzatiilor de misticism eu am plasat in centru un inel in care am amestecat cele trei culori ale Romaniei, rosu, galben si albastru.
Sa nu mai spuna nimeni ca nu sunt uin adevarat patriot! Very Happy Culoarea neagra nu are nici o legatura cu alte forte malefice, ci este doar o pura intamplare. Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Vin Aug 03, 2012 8:58 pm

GEORGE a scris:
Grabiti-va si treceti granita pana cand Ponta si ai lui nu vor introduce vize obligaorii pentru a parasi Romania. Deja vad ca se pune problema de a nu mai recunoaste romanii plecati in strainatate. Sad
Nu ar fi exclus sa nu-mi trebuiasca si mie viza pentru a mai intra in Romania. Twisted Evil

Hah,ha,ha..ce m-as distra Twisted Evil Buna ar fi poanta lui Ponta sa nu mai fiti primiti in tara fara viza Smile Dar tot te-as invidia. Pentru ca stai acolo si ca esti dincolo de balamucul asta, din tara Rolling Eyes
Si lasa vrajeluta cu intamparea, apropo de inlul negru. Nu vreti sa recunoasteti ca ne atacati psihotronic, voi occidentalii, Twisted Evil prin diverse metode, cum ar fi inelul negru, ca sa ne ucidem intre noi. Aici s-a impartit tara in doua, usl-isti si pdl-isti, ar mai fi si cei care se.....in gura lor indiferent de partid si nu au fost la vot, dar sunt catalogati basisti, deci tot in doua e tara si familiile. Evil or Very Mad
Ca sa mai schimb decorul, aproape am terminat lucrarea "Fetita de la ponton", mai sunt ceva detalii si o postez. Ea are si un nume, Maia, e nepotica mea, nu sunt hotarata, inca, ce nume va purta lucrarea.
Azi am participat la o expozitie de pictura "Femeia si marea". 4 doamne si-au prezentat lucrarile, foarte frumoase si tematice. Mi-am uitat aparatul foto acasa, sper sa imi trimita una dintre cunostinte, ceva poze si apoi vi le voi posta pe forum.
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  marinic Sam Aug 04, 2012 7:27 am

crina a scris: Azi am participat la o expozitie de pictura "Femeia si marea". 4 doamne si-au prezentat lucrarile, foarte frumoase si tematice. Mi-am uitat aparatul foto acasa, sper sa imi trimita una dintre cunostinte, ceva poze si apoi vi le voi posta pe forum.

Ai participat cu lucrari sau ai vizitat aceasta expozitie?

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  GEORGE Sam Aug 04, 2012 7:49 am

crina a scris:
Ca sa mai schimb decorul, aproape am terminat lucrarea "Fetita de la ponton", mai sunt ceva detalii si o postez. Ea are si un nume, Maia, e nepotica mea, nu sunt hotarata, inca, ce nume va purta lucrarea.

Uf si in arta a patruns ,,nepotismul" Evil or Very Mad
Glumesc Crina, m-ai facut curios. Posteaza lucrarea si poate te ajutam noi cu numele. Twisted Evil

marinic a scris:
crina a scris: Azi am participat la o expozitie de pictura "Femeia si marea". 4 doamne si-au prezentat lucrarile, foarte frumoase si tematice. Mi-am uitat aparatul foto acasa, sper sa imi trimita una dintre cunostinte, ceva poze si apoi vi le voi posta pe forum.

Ai participat cu lucrari sau ai vizitat aceasta expozitie?

Din mesaj se intelege ca a participat. Poate ne spune si cu ce lucrari? Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  crina Sam Aug 04, 2012 1:56 pm

Ahahaaa..., dragii si iubitii mei colegi de forum Razz M-am exprimat gresit, nu am participat cu lucrari, am fost invitata, doar, fiindca ma cunosc cu doamnele, artistii plastici constanteni, inca de cand erau in cadrul asociatiei Amfora, care s-a desfiintat, luandu-i-se spatiul (vitregia sortii artistilor plastici din Constanta). Am vrut sa intru in asociatie de acum 2 ani, dar asociatia fiind in criza, am zis sa astept sa se redreseze situatia. Apoi eu am fost prinsa de probleme cotidiene acute, mutari, vanzari, cumparari, strangeri de gat etc etc. Twisted Evil , numai de arta nu mi-a mai ars. Intre timp, artistii plastici constanteni s-au alipit Cercului Militar, si-au schimbat un pic denumirea, Careul doamnelor Amfora si expozeaza si ei, in locurile speciale puse la dispozitie de Cercul militar si Liga navala Romana. Ieri am fost la biblioteca judeteana C-ta.
Acumaaa..., recunosc ca nici eu nu m-am tinut de treaba si nu am u portofoliu prea serios, mai mult am pictat dupa si intr-o ureche Twisted Evil si, parca mi-e jena sa ma prezint cu orice lucrare. Asa ca, am hotarat, eu si cu mine, sa fur idei si meserie Wink de prin expozitii, apoi sa ma prezint cu cateva lucrari SENZATIONALE sau macar SOCANTE Twisted Evil si cu cotizatia aferenta. Tare ma tem, ca mai dureaza o vreme, fiindca, portofoliu mi se pare saracit de lucrari SHOC tongue si evenimentele cotidiene, iar ma prind in vartej, in toamna aceasta. Dar am timp, eu sunt rabdatoare, am timp sa ma inscriu si la un curs... scratch de arta si sa ma prezint decent, nu? Ca sa nu va fac de ras, pe voi, membri forumului artistilor plastici, pe care m-am lansat pt prima oara, ca artist plastic Smile Razz
Apropo! Va propun un joc de-a juriul Smile Care lucrari ale mele,din portofoliu, picturi sau desene, credeti ca ar merita sa participe la o expozitie serioasa? Daca exista vreuna Embarassed Daca nu vi se pare niciuna, sa incep sa ma apuc de o lucrare serioasa. Si daca aveti propuneri, din experienta dvs ca artist, cu ce gen ar trebui sa te prezinti la o expozitie, ca sa aiba trecere si chiar succes. Smile
Avertizez, imi plac elogiile, dar criticile, consider ca-s constructive, daca sunt sincere Wink , deci le prefer
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  marinic Sam Aug 04, 2012 3:20 pm

Eu cred ca oricare dintre lucrarile tale Crina merita sa stea intr-o expozitie! trebuie sa le consideri prioritare pe cele de dimensiuni mai mari, cel putin 50x70, 60x80 cm, asa am vazut eu undeva ca se cerea. De fapt organizatorii expozitiei fac regulile, taxa, ca si tematica si dupa aceea iti faci socoteala, daca merita sau nu.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Dum Aug 05, 2012 5:58 am

crina a scris:
Apropo! Va propun un joc de-a juriul Smile Care lucrari ale mele,din portofoliu, picturi sau desene, credeti ca ar merita sa participe la o expozitie serioasa? Daca exista vreuna Embarassed Daca nu vi se pare niciuna, sa incep sa ma apuc de o lucrare serioasa. Si daca aveti propuneri, din experienta dvs ca artist, cu ce gen ar trebui sa te prezinti la o expozitie, ca sa aiba trecere si chiar succes. Smile
Avertizez, imi plac elogiile, dar criticile, consider ca-s constructive, daca sunt sincere Wink , deci le prefer

Dansatoarele si Fetita din vie s-ar incadra intr-o expozitie.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Daniel Dum Aug 05, 2012 6:33 am

marinic a scris:Eu cred ca oricare dintre lucrarile tale Crina merita sa stea intr-o expozitie! trebuie sa le consideri prioritare pe cele de dimensiuni mai mari, cel putin 50x70, 60x80 cm, asa am vazut eu undeva ca se cerea. De fapt organizatorii expozitiei fac regulile, taxa, ca si tematica si dupa aceea iti faci socoteala, daca merita sau nu.

...,,pasii mici ii fac pe cei mari''...


Ultima editare efectuata de catre Daniel in Dum Aug 05, 2012 10:47 pm, editata de 1 ori

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  marinic Dum Aug 05, 2012 8:19 am

Daniel a scris:
marinic a scris:Eu cred ca oricare dintre lucrarile tale Crina merita sa stea intr-o expozitie! trebuie sa le consideri prioritare pe cele de dimensiuni mai mari, cel putin 50x70, 60x80 cm, asa am vazut eu undeva ca se cerea. De fapt organizatorii expozitiei fac regulile, taxa, ca si tematica si dupa aceea iti faci socoteala, daca merita sau nu.

...Haioasa treaba,Mariana!...din punctul meu de vedere nu as avea nici cea mai mica pretentie sau curaj pentru a merge la drum cu ideea de a-mi face socoteala si de a decide daca merita sau nu.Stiind ca eu de fapt sunt un mediocru aspirant in ale artei si imi doresc foarte mult sa ma ridic(chiar si o treapta), daca am plecat de la ideea ca,, motanului meu'' ii plac foarte mult picturile mele si ma incred prin izmele lui devenind mental un mare artist conditionand organizatorii atunci este o problema!?!
...,,pasii mici ii fac pe cei mari''...


Ai inteles gresit! La o expozitie si eu visez asa mediocru cum sunt! Oare cine nu viseaza Acesti pasi mici sunt prea scumpi!!!
Din punctul meu de vedere este o problema partea financiara la asta m-am referit sa dai 1000 Ron pentru o participare, unde vin la vernisaj prietenii mei si prietenii tai in rest pe perioada expozitiei daca se perinda 3-4 vizitatori/zi, si sa te trezesti ca un organizator-supraveghetor mai si spune vizitatorului ,,daca vreti sa cumparati mergeti in locatia...X ca gasiti tablouri ale pictorului X(deja cunoscut) si care nici nu participa la acea expozitie cu ce curaj mai pleci la drum???? O sa spui ca trebuie sa ne asumam riscurile! si daca stau bine si ma gandesc Marius, ai spus unei colege de a noastra cred Mhaelei Mocanu care participase pe la Alexandria la o expozitie ,,si cu ce te-ai ales'' chiar nu-ti inteleg pozitia vizavi de acest subiect.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA - Pagina 2 Empty Re: JOCURILOR OLIMPICE 2012 in ARTA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum