ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

SARBATORI SI SARBATORITI

+16
kizy
savin
Ivanciu Ionut
10nu7z
Quasimodo
marinic
oziero
AncaManuela
crina
Aqaday
Pintilie Ionela
lily ursu
Eugen MALIC
euuuuu
Aconti
Adi Sabau
20 participanți

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Joi Aug 16, 2012 10:50 am

Asteptam si alte impresii si imagini de la participantii forumului, de la activitatile petrecute in ziua de 15 august, zi sfanta a Mariei si ziua Marinei Smile
Si dupa distractie....la munca, nu-i asa? Eu am pe sevalet, o lucrare care, desi nu e terminata, are nume "De vorba cu tatal meu". Dar nu va spun mai mult tongue Sper sa o termin curand desi mi-e cam lene, recunosc, de la o vreme. Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  kizy Joi Aug 16, 2012 6:00 pm

crina a scris:Asteptam si alte impresii si imagini de la participantii forumului, de la activitatile petrecute in ziua de 15 august, zi sfanta a Mariei si ziua Marinei Smile
Si dupa distractie....la munca, nu-i asa? Eu am pe sevalet, o lucrare care, desi nu e terminata, are nume "De vorba cu tatal meu". Dar nu va spun mai mult tongue Sper sa o termin curand desi mi-e cam lene, recunosc, de la o vreme. Twisted Evil
Va invidiez pentru modul cum ati petrecut de 15 august Smile dar va si felicit si va multumesc pentru minunatele imagini.Dupa o zi ca cea de ieri ,ar trebui sa ai chef si spor la pictat,Crina.Succes!
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Lun Dec 31, 2012 4:25 pm

In ciuda faptului ca apocalipsa s-a abatut peste forumul nostru iar bezna nu s-a ridicat inca, eu va urez un an nou fericit si realizarea tuturor dorintelor. Very Happy
LA MULTI ANI! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  kizy Lun Dec 31, 2012 5:45 pm

GEORGE a scris:In ciuda faptului ca apocalipsa s-a abatut peste forumul nostru iar bezna nu s-a ridicat inca, eu va urez un an nou fericit si realizarea tuturor dorintelor. Very Happy
LA MULTI ANI! Twisted Evil

La multi ani tuturor !
Un An Nou cu multa inspiratie si realizari in domeniul artei si nu numai !
Very Happy
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Daniel Mar Ian 01, 2013 9:57 am

kizy a scris:
GEORGE a scris:In ciuda faptului ca apocalipsa s-a abatut peste forumul nostru iar bezna nu s-a ridicat inca, eu va urez un an nou fericit si realizarea tuturor dorintelor. Very Happy
LA MULTI ANI! Twisted Evil

La multi ani tuturor !
Un An Nou cu multa inspiratie si realizari in domeniul artei si nu numai !
Very Happy


vise...vise....vise!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Daniel Mar Ian 01, 2013 6:12 pm

Hai sa ne jucam pe facebook.Ce tot atata arta!...nu s-a facut in 3 ani dar mite acum.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Mier Ian 02, 2013 9:13 pm

Eu sunt unul dintre cei care se joaca pe facebook!!! si care e problema ta???... vrei sa faci arta?...fa arta!... nu te retine nimeni! dar nu mai brava atat! Nu suntem noi vinovati ca nu merge forumul si stam o juma'de ora sa citim sau sa postam ceva!

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Joi Ian 03, 2013 11:16 am

Daniel a scris:Hai sa ne jucam pe facebook.Ce tot atata arta!...nu s-a facut in 3 ani dar mite acum.!


marinic a scris:Eu sunt unul dintre cei care se joaca pe facebook!!! si care e problema ta???... vrei sa faci arta?...fa arta!... nu te retine nimeni! dar nu mai brava atat!  Nu suntem noi vinovati ca nu merge forumul si stam o juma'de ora sa citim sau sa postam ceva!

Dragi prieteni este bine sa ne impacam cu gandul ca forumul nu mai este functionabil iar alte discutii consider ca sunt de prisos. Hai sa ramanem cu amintiri placute si sa pastram doar momentele frumoase care ne-au facut sa rezistam trei ani si jumatate.
Ramaneti cu bine oriunde v-ati afla! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Sam Iun 15, 2013 9:25 am, editata de 1 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Joi Ian 03, 2013 10:23 pm

Bine ai venit pe facebook,Marius Smile Cu id-ul Md Amd Smile Cat pe-aci sa nu te recunosc Twisted Evil
De pagina de pe fb "Pictori, artisti amatori", ai auzit, George? O fi deschis-o cineva de pe aici? Suspect Oricum e frumoasa si interesanta. Un artist plastic asta vrea, sa expuna si sa se intalneasca, fie si virtual, cu altii de teapa lui.
George..., come on...!!! Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Sam Iun 15, 2013 9:47 am

Ieri s-au implinit patru ani de la infiintarea forumului, astazi si eu implinesc aceiasi ani decand am postat primul mesaj. Amintirile sunt din cele mai frumoase si mi le reamintesc cu drag in ciuda faptului ca dezamagirea de a crea o comunitate puternica de artisti plastici care a esuat, imi umbreste sufletul.
Cu acest prilej de aniversari totusi doresc sa transmit acestui forum si forumistilor lui, (fosti, actuali si viitori), un calduros ,,LA MULTI ANI!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Daniel Sam Iun 15, 2013 12:37 pm

Multumim,George!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Adi Sabau Vin Dec 20, 2013 7:49 pm

Pentru Crina, cu drag, La Multi Ani ! .. Smile

P.S. .. si bine v-am ragasit! .. Cine a zis ca forumul asta e in bezna!? .. Aiurea! Dabia acum renaste !!! :Smile)
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Sam Dec 21, 2013 12:50 pm

Multumesc din inima, draga Adi  Smile Poti sa zici si asa, legat de forum. Dar de vina e fb-ul  Neutral Toate cele bune si voua si sarbatori fericite tuturor Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Mar Dec 24, 2013 2:12 pm

Mi-aduc aminte ca acum un an un membru marcant al acestui forum a plecat la tara sa taie porcul si sa bea rachie. Cool  A revenit peste un an si ii ureaza ,,La multi ani" doar Crinei. Basketball  Recunosc ca am dat marunt din buze si mi-am zis! Uite ca numai Crina este bagata in seama si i se ureaza la multi ani. scratch 
Mai recunosc ca de o luna si ceva am fost foarte ocupat si nu am intrat decat cateva minute pe forum sa vad daca nu s-a intamplat vre-o minune. Astazi totusi mi s-a parut ceva in neregula cu acel la multi ani si am verificat data de nastere a Crinei.  study Abia atunci mi-am dat seama ca acel membru pierdut acum un an i-a urat la multi ani Crinei de ziua ei dar cred ca-si va face timp sa ne ureze si noua cate ceva. santa 
Mi-a culpa! Crina te rog sa ma ierti ca nu ti-am urat la multi ani de ziua ta, dar pentru ca niciodata nu este prea tarziu o sa o fac atat pentru ziua ta cat si pentru sarbatorile care vor urma.
La multi ani Crina! La multi ani tuturor membrilor acestui forum, activi sau mai putin. Sper ca anul viitor sa ne implinim toate nazuintele si ca de fiecare data speram sa fie si mai bun ca acest an. Craciun fericit! santa 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Mar Dec 24, 2013 8:47 pm

CRACIUN FERICIT TUTUROR Exclamation Exclamation Exclamation santa

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Mier Dec 25, 2013 9:41 am

Prietenului meu Alin de ziua lui de nastere.Very Happy 
Fie ca dorintele tale sa fie urarile mele. Nu te opri niciodata sa incerci ceva si nu incerca niciodata sa te opresti. La Multi Ani si un Craciun fericit santa 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty LA MULTI ANI ANCAMANUELA !

Mesaj  GEORGE Vin Dec 27, 2013 9:02 am

Fie ca aceasta zi sa-ti aduca multa sanatate si fericire, iar in anul care va veni curand sa ai parte de indeplinirea tuturor dorintelor.
La multi ani si sarbatori fericite! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Vin Dec 27, 2013 9:41 pm

Multumesc frumos, draga George Smile Niciodata nu e tarziu pentru vorbe frumoase si urari de bine. Ma bucur ca ai reusit sa intri, in sfarsit, pe forum, sper sa iti mai faci si de acum inainte si tu si ceilalti. Sper ca in noul an sa reluam activitatea, aici, pe acest forum, tu, eu si toti ceilalti membri sau cel putin o parte dintre ei. Da, a fost ziua mea si Adi mi-a urat la multi ani, invidios mic ce esti tu, George Tunariu  Evil or Very Mad Frumos din partea lui, de altfel. Asadar, urez si eu, cu aceasta ocazie, sarbatori fericite tuturor membrilor forumului si tie in mod special ( fiindca esti boss-ul ) tongue multa sanatate ca sa le faceti pe toate, intelegere intre oameni, pace si iubire maxima. Nu in ultimul rand inspiratie, succes in tot ceea ce faceti si bani atatia cat va trebuie de fiecare data cand aveti chef de cheltuit Wink
In concluzie...sa auzim NUMAI DE BINE Smile Va pup dulce si va iubesc, oameni buni  Razz 
PS: Eu am postat o lucrare in ultima luna. Voi? Ce faceti?
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Lun Dec 30, 2013 8:54 pm


Va doresc ca in noul an, toate visele pe care le-ati făurit în aceste zile magice să se împlinescă şi drumul străbătut pentru realizarea lor să vă aducă bucurie în inimi, iar în case fericire şi belşug. La mulţi ani !


marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty La multi ani 2014 !

Mesaj  GEORGE Mar Dec 31, 2013 9:45 am

Acum la sfarsit de an Administratia forumului ,,Artisti plastici" va ureaza ,,Sarbatori fericite" si ,,La multi ani"! Very Happy 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  crina Mier Ian 01, 2014 1:42 pm

Sorcova vesela/ sa traiti, sa-mbatraniti/tare ca fierul/ iute ca otelu'/ tare ca piatra/ iute ca sageata....la anu'si la multi ani! Sanatate, fericire si multi bani Smile Pace pe Pamant Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  GEORGE Mier Ian 01, 2014 4:03 pm

crina a scris:Sorcova vesela/ sa traiti, sa-mbatraniti/tare ca fierul/ iute ca otelu'/ tare ca piatra/ iute ca sageata....la anu'si la multi ani!  Sanatate, fericire si multi bani :)Pace pe Pamant Smile

Multumim pentru sorcova Crina! Primeste din partea mea un covrig virtual. Very Happy 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty La multi ani Mariana!

Mesaj  GEORGE Vin Ian 03, 2014 9:47 pm

Mariana, fie ca in acest an, de ce nu si in urmatorii sa ai parte doar de bucurie, fericire si noroc, multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor. La multi ani!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  marinic Sam Ian 04, 2014 2:41 pm

Multumesc frumos George ca nu m-ai uitat, asta inseamna ca-ti pasa de colegii tai de forum, mult noroc si tie sa duci la indeplinire toate visurile propuse !

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty A cincea aniversare

Mesaj  GEORGE Mar Iun 10, 2014 10:14 am

Sambata 14 iunie ac. aniversam cinci ani de la primul mesaj postat de ctitorul acestui minunat forum Eugen Malic. A doua zi am fost invitat si eu sa particip si astfel alaturi de Alin am incercat sa administram bunul mers al forumului. Cinci ani am cunoscut oameni minunati, talentati, chiar mari maiestri ai artei. Daca aveti ceva de spus va invitam sambata sa fiti aproape de noi cu un gand bun, un mesaj cat de scurt prin care am dori sa marcam aceasta zi memorabilia.
Pe sambata! Very Happy 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

SARBATORI SI SARBATORITI - Pagina 10 Empty Re: SARBATORI SI SARBATORITI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum