ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

A sosit vremea bilantului !

+7
AncaManuela
crina
Bogdan
Aconti
Pintilie Ionela
Adi Sabau
GEORGE
11 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Lun Ian 23, 2012 9:07 am

Ivanciu Ionut a scris:un topic cu voturi desene, picturi, poze etc . voturi de la 1 la 10

Fii te rog mai explicit Ionut si te rog sa dezvolti subiectul. O zi buna! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Ivanciu Ionut Lun Ian 23, 2012 2:20 pm

la portofolii unde postezi imaginea sa poti face si un vot cu cateva obtiuni ( bine, foarte bine, exceptional sau cum vreti voi ) cine iti viziteaza profilul voteaza
sau votam mai multe imagini si facem un top 10 poze /lucrari etc
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Daniel Lun Ian 23, 2012 2:33 pm

Ivanciu Ionut a scris:la portofolii unde postezi imaginea sa poti face si un vot cu cateva obtiuni ( bine, foarte bine, exceptional sau cum vreti voi ) cine iti viziteaza profilul voteaza
sau votam mai multe imagini si facem un top 10 poze /lucrari etc



Aberatii!....nu ajuta la nimic.Odata ce tu esti multumit de ceea ce ai creat la ce te-ar ajuta un punctaj.Faci arta pentru tine nicidecum pentru a o expune viziunal fiind conditionat de acest principiu al punctajului.Imi cer scuze ca ma interpun subiectului.

Daca nu ma insel exista in continutul site o astfel de delimitare, clepsidra bicolora (rosu/verde).

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Lun Ian 23, 2012 4:02 pm

Daniel a scris:Aberatii!....nu ajuta la nimic.Odata ce tu esti multumit de ceea ce ai creat la ce te-ar ajuta un punctaj.Faci arta pentru tine nicidecum pentru a o expune viziunal fiind conditionat de acest principiu al punctajului.Imi cer scuze ca ma interpun subiectului.

Daca nu ma insel exista in continutul site o astfel de delimitare, clepsidra bicolora (rosu/verde).

Se putea ,,Gica contra" sa accepte ideea lui Ionut! Evil or Very Mad
Ionut ideea ta este foarte buna si drept sa-ti spun si eu ma gandeam la asa ceva in locul comentariilor, care de multe ori sunt subiective. Razz
Vom studia posibilitatile tehnice si daca este posibil vom pune in aplicare propunerea ta.
O zi buna!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  mituvasile Mar Ian 24, 2012 1:37 am

Dau dreptate lui Daniel!Cu regret dar tocmai voi sunteti ,,Gica contra''

mituvasile

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  marinic Mar Ian 24, 2012 8:52 am

Sunt putin sceptica in legatura cu persoana mituvasile ...asa de bine pare un personaj creat de Marius-Daniel Evil or Very Mad si mai banuiesc si de ce afost creat la timpul respectiv, as putea spune mai multe dar vreau sa pastrez o nota de bun simt .

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Mar Ian 24, 2012 9:49 am

mituvasile a scris:Dau dreptate lui Daniel!Cu regret dar tocmai voi sunteti ,,Gica contra''

Ii dai dreptate lui Marius pentru ca esti ca el!. Vezi un fir de praf in ochii altora dar nu vezi barna din ochii tai. Momentan esti tolerat pe acest forum si te mai acceptam pana ne dam mai bine seama cine esti. Daca nu imi asculti sfatul sa ne spui adevarata identitate si continui sa ne sfidezi, s-ar putea sa te reduc la tacere. Pentru a vorbi pe acest forum trebuie mai intai sa demonstrezi ca esti de-al nostru, ca e ceva de capul tau si ca iti place arta sau o poti si creea. Twisted Evil O zi buna! Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  crina Mar Ian 24, 2012 1:00 pm

lol! lol! lol!
Ce ne mai distram cu personajele astea noi.....
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Ivanciu Ionut Mar Ian 24, 2012 1:33 pm

pe unele forumuri cand faci un topic poti crea si un vot ( cu maxim 12 puncte de vot ) , scrii intrebarea , obtiunile votului ( 1. bine, 2. foarte bine etc) de cate ori are voie un membru sa voteze ( de preferat 1 data ) si perioada cat dureaza votul
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Mar Ian 24, 2012 1:47 pm

Ivanciu Ionut a scris:pe unele forumuri cand faci un topic poti crea si un vot ( cu maxim 12 puncte de vot ) , scrii intrebarea , obtiunile votului ( 1. bine, 2. foarte bine etc) de cate ori are voie un membru sa voteze ( de preferat 1 data ) si perioada cat dureaza votul

Daca posibilitatile tehnice ale forumului ne vor permite vom introduce si acel sistem de votare cu voturi pozitive sau negative(like'uri).
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  mituvasile Mar Ian 24, 2012 4:58 pm

Nu este necesara o prezentare!Investesc in arta si doar atat.Imi pare rau pentru comportamentul Domniilor D.voastre.

mituvasile

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Mar Ian 24, 2012 5:24 pm

mituvasile a scris:Nu este necesara o prezentare!Investesc in arta si doar atat.Imi pare rau pentru comportamentul Domniilor D.voastre.

Daca esti cu adevarat investitor arata-ne si noua o achizitie si te credem! Razz Imi pare rau daca prin comportamentul nostru ti-ai facut o impresie proasta despre acest forum dar ti-ai cam cautat-o. Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  mituvasile Mar Ian 24, 2012 9:07 pm

Pacat!.. am intervenit in acest dialog cu tot respectul.S-a pierdut o sansa de promovare prin a mea initiativa in tara D.voastra adoptiva Dl.Administrator cenzor artistic.Fac parte dintr-o grupare artistica in promovarea noilor talente .Imi pare rau dar este o ultima interventie.Va doresc succes tuturor din aceasta comunitate.

mituvasile

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  crina Mar Ian 24, 2012 9:25 pm

Extraordinar Surprised Si...interesant tongue Ni s-a ratat sansa de a fi renumitzi....tz, tz, tz Evil or Very Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Ivanciu Ionut Mar Ian 24, 2012 9:34 pm

promovarea noilor talente , interesant


Ultima editare efectuata de catre Ivanciu Ionut in Mier Ian 10, 2024 5:28 pm, editata de 1 ori
Ivanciu Ionut
Ivanciu Ionut

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Mar Ian 24, 2012 10:00 pm

mituvasile a scris:Pacat!.. am intervenit in acest dialog cu tot respectul.S-a pierdut o sansa de promovare prin a mea initiativa in tara D.voastra adoptiva Dl.Administrator cenzor artistic.Fac parte dintr-o grupare artistica in promovarea noilor talente .Imi pare rau dar este o ultima interventie.Va doresc succes tuturor din aceasta comunitate.

De ce nu ai spus de la inceput asa, poate aveai parte de un alt tratament. Chiar imi pare rau ca am ratat aceasta oportunitate. Poate te razgandesti si se mai poate face ceva sa indreptam lucrurile. Te rugam, nu plaeca! Sad Sad Sad
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  marinic Mier Ian 25, 2012 8:40 am

hai ca-i culmea, dupa ce ne jignesti, vii si ne spui ca ne-am ratat ocazia de a fi promovati de catre dumneata Exclamation na, ca am luat-o la general,.. dar de fapt s-a referit la tine George si tara ta adoptiva Anglia Shocked

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Mier Ian 25, 2012 9:05 am

marinic a scris:hai ca-i culmea, dupa ce ne jignesti, vii si ne spui ca ne-am ratat ocazia de a fi promovati de catre dumneata Exclamation na, ca am luat-o la general,.. dar de fapt s-a referit la tine George si tara ta adoptiva Anglia Shocked

Stiu Mariana, aceleasi mesaje ambigue editate de ,,o clona" a unui binecunoscut artist plastic respectat. Razz
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Daniel Joi Ian 26, 2012 1:03 pm

....Ca o completare George la acest subiect ,,regulament de functionare al galerie'' ! Sa fie prezent si in momentul ne-logarii pe forum (simpli vizitatori).Sunt de acord cu acest subiect.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Joi Ian 26, 2012 8:25 pm

Daniel a scris:....Ca o completare George la acest subiect ,,regulament de functionare al galerie'' ! Sa fie prezent si in momentul ne-logarii pe forum (simpli vizitatori).Sunt de acord cu acest subiect.

Vizitatorii au posibilitatea sa vada Galeria daca se da doar un simplu clik pe lucrarea premiata in cadrul concursului Ars longa, vita bravis. Shocked
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  marinic Vin Ian 27, 2012 2:31 pm

George eu daca sunt delogata nu pot sa intru decat in galeria concursului nu si in cea a forumului. Incearca si tu sa vezi care este problema, ca ar trebui vazuta de orice vizitator.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  GEORGE Vin Ian 27, 2012 4:20 pm

marinic a scris:George eu daca sunt delogata nu pot sa intru decat in galeria concursului nu si in cea a forumului. Incearca si tu sa vezi care este problema, ca ar trebui vazuta de orice vizitator.

Am verificat,... ai dreptate,... voi vedea ce se poate face! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

A sosit vremea bilantului ! - Pagina 3 Empty Re: A sosit vremea bilantului !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum