ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

5 participanți

In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  GEORGE Lun Feb 14, 2011 9:02 am

Ceea ce am sesizat eu in lucrarile tale este ca stii foarte bine sa redai sentimentele fata de oameni,... si am mai constatat ca mai sti sa le si exprimi . De aici deduc ca esti o persoana sensibila, sincera si cu mult ,,bun simt" . Si noi ne bucuram ca existi !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  crina Lun Feb 14, 2011 12:52 pm

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Ivv6gwE impresionanta lucrarea ta si sugestiva in acelasi timp.Desi, ideea in sine o reprezinta "sfarsitul",de fapt e...."inceputul", ceea ce denota ca nu exista nici inceput si nici sfarsit ci doar "o trecere, o schimbare":"...dacă vrem să murim bine, trebuie să învăţăm să trăim bine: pentru a spera la o moarte senină, trebuie să cultivăm pacea în mintea noastră şi în modul nostru de viaţă. Deşi modul sau locul în care vom renaşte depinde în general de forţele karmice, starea noastră mentală din momentul morţii poate să influenţeze calitatea viitoarei renaşteri. "-Cartea tibetana a mortii si a vietii de Sogyal RinpocheIntradevar, lucrarea ta, invita la meditatie Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  marinic Mar Feb 15, 2011 9:10 am

Buna Anca, ma bucur ca ai mai terminat din probleme si ai reusit sa reintri pe forum. Imi plac lucrarile tale,... se vede o nota da profesionalism in ele,...de cate ori am timp intru in galeria ta si le ,,studiez''. Sa ai o zi buna si spor.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  crina Joi Sept 08, 2011 12:48 pm

Frumoase desene Smile Sa-ti traiasca baietii, Anca si sa te bucuri de ei. Si eu am doi baieti Wink
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  AncaManuela Vin Sept 09, 2011 5:58 am

crina a scris:Frumoase desene Smile Sa-ti traiasca baietii, Anca si sa te bucuri de ei. Si eu am doi baieti Wink
Baietii mei sunt de fapt copilul si sotul. Desenul care il reprezinta pe sotul meu, i l-am facut cadou(urmandu-ti exemplul) la implinirea a 15 ani de casnicie si a fost cel mai frumos cadou.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  crina Vin Sept 09, 2011 3:36 pm

La multi ani si casa de piatra! cheers Sa fi-ti fericiti!!! cheers
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  ginapatrascu Lun Dec 05, 2011 1:51 pm

Frumoase lucrari.Felicitari!

ginapatrascu

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/12/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  GEORGE Joi Sept 13, 2012 4:51 pm

AncaManuela a scris:Multumesc, George ca m-ai ajutat sa-mi reconstruiesc portofoliul... si cam asta-i tot pe azi.

Anca, pentru a intelege toata lumea despre ce este vorba trebuie sa precizam ca m-ai rugat sa-ti desfiintez vechiul portofoliu pentru ati da posibilitatea sa deschizi un nou portofoliu, cu o noua infatisare Razz. Inceputul este promitator asteptam continuarea. Twisted Evil Mult succes! Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela  Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Pictura" AncaManuela

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum