ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Pictura modernă, în glorie

4 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 Empty Re: Pictura modernă, în glorie

Mesaj  GEORGE Joi Sept 30, 2010 8:32 am

AncaManuela a scris:Si ca sa fiu si eu feminista, o sustin pe Crina.

Asa da ! iti este mai mare dragul sa le privesti . Exemplele date de tine arata rafinamentul artistului de a crea si a pune in evidenta clara ,,puritatea feminina" .

AncaManuela a scris:Cand terminam cu concursul, ce zici de 8 martie - concurs ''Femeia''
Stiu ca vad cam departe, da' mai avem o perspectiva si o tema de gandire.

Ma bucur ca desi mai avem trei luni pana la sfarsitul unui concurs, ne si gandim la un altul . Ce mult mi-as dorii ca majoritatea membrilor sa gandeasca la fel . Tentativa de a initia un nou concurs am avut-o si la inceputul acestui an, dar s-a soldat cu un esec . Vom incerca dupa sarbatorile de iarna sa reluam aceasta initiativa, care cine stie, ...poate o sa mearga ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 Empty Re: Pictura modernă, în glorie

Mesaj  crina Joi Sept 30, 2010 8:48 am

Da,dar pana la ziua femeii,mai sunt sarbatorile de iarna.Eu cred ca,lucrarile din concursul actual(tema,florala.micul cresetor)trebuiau prezentate mai repede de 1 dec.
2 luni e destul,chiar prea mult pt un tablou sau ce altceva mai prezinta fiecare;ca doar nu facem picturi murale ,pictam pereti de nu stiu cati mp tongue
Oricat ar fi de ocupat fiecare .cu problemele sociale si tot e timp "berechet" Wink
In decembrie sa marcam momentul sarbatorilor si sa prezentam lucrari cu specific.
Eu credeam ca vom marca si ziua marinei,dar.....,nimeni nu a zis ni'k Crying or Very sad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 Empty Re: Pictura modernă, în glorie

Mesaj  GEORGE Joi Sept 30, 2010 9:35 am

crina a scris:In decembrie sa marcam momentul sarbatorilor si sa prezentam lucrari cu specific.
Eu credeam ca vom marca si ziua marinei,dar.....,nimeni nu a zis ni'k Crying or Very sad

Ce bine ar fi Crina ca fiecare dintre noi sa vina cu cate o initiativa . Atmosfera ar fi cu totul alta . De multe ori am senzatia ca ma invart ,,in jurul cozi" (scuzati-mi expresia) si obosesc asistenta cu insistentele mele, nu de putine ori ,,tampite" Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 Empty Re: Pictura modernă, în glorie

Mesaj  crina Joi Sept 30, 2010 10:18 pm

Eeeee si tu acuma....Nu are rost sa fii modest,iar de"tua culpa"nici nu se pune problema.Toti stim ca acest forum exista datorita tie si tot tu esti cel care "intretine arderea".Tu esti taticul nostru si avem nevoie de tine,sa-ti fie clar. king
Ai spirit e initiativa si ce faci,faci bine AICI PE SITE,pe langa alte talente ale tale
Wink ,asa ca.....,da-i bataie,insista,inventeaza,provoaca-ne,pt ca NE PLACE si asta si ne dorim Very Happy
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Pictura modernă, în glorie - Pagina 2 Empty Re: Pictura modernă, în glorie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum