ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

+4
marinic
Adi Sabau
crina
GEORGE
8 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  GEORGE Vin Mai 25, 2012 6:55 am

kizy a scris:Risc de R.Kipling

Razand,risti sa pari nebun.
Plangand,risti sa pari sentimental.
Intinzand mana cuiva,
Risti sa te implici.
Tradandu-ti sentimentele,
Risti sa te arati pe tine insuti.
Vorbind in fata multimii despre ideile si visurile tale,
Risti sa pierzi.
Iubind,risti sa nu fii iubit la randul tau
Traind,risti sa mori.
Sperand , risti sa disperi.
Incercand macar,
Risti sa dai gres.
Dar daca nu risti nimic,
Nu ai nimic,
Nu esti nimic......

Multa dreptate are Kipling asta! Twisted Evil

Eu as fi incheiat
Nu existi!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  kizy Vin Mai 25, 2012 8:24 pm

crina a scris: Laughing ha,ha,ha...., buna idee! Ce-ar fi sa incercam? Le comercializam si facem si banii fifty-fifty Wink
batem palma !

Ce faci tu Crina,acolo?
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Vin Mai 25, 2012 8:29 pm

Cum adica ce fac? Unde?
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  kizy Vin Mai 25, 2012 8:36 pm

crina a scris:Cum adica ce fac? Unde?
eeee,am vazut ca esti online
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Vin Mai 25, 2012 8:39 pm

aaa, pai, eu sunt online dar sunt pe la bucatarie, am facut humus Smile
Vorbesti pe messenger, de obicei sau pe facebook? daca da iti trimit adresele mele in mesaj ca sa mai vorbim din cand in cand. Valabil si pt marinic si cine mai vrea. Ca aici e mai greu sa conversezi
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  kizy Vin Mai 25, 2012 8:51 pm

crina a scris:aaa, pai, eu sunt online dar sunt pe la bucatarie, am facut humus Smile
Vorbesti pe messenger, de obicei sau pe facebook? daca da iti trimit adresele mele in mesaj ca sa mai vorbim din cand in cand. Valabil si pt marinic si cine mai vrea. Ca aici e mai greu sa conversezi
facebook
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Vin Mai 25, 2012 8:58 pm

simplu Smile crina dantes
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  kizy Mier Iun 06, 2012 6:13 pm

crina a scris:simplu Smile crina dantes
dupa ora 19,30 sunt acasa si putem vorbi.Ti-am facut rost de cartile de ed.plastica
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Mier Iun 06, 2012 8:33 pm

ooooooo, ce bine
Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Mier Iul 11, 2012 8:38 am

Ufff...caldurile astea!!! Rolling Eyes Voi ce mai faceti pe "vremurile"astea? Imi place vara dar mai primavaratica, asa... Twisted Evil Nici de pictat nu-mi arde, am 3 lucrari in lucru si 2 portrete comenzi si nici gand sa am vreun chef de treaba. Nici de mancat nu-mi arde, mananc rosii cu branza,pepene, mai ma incurc cu fasole pastai cu usturoi, rece de la frigider, apa cu cisterna si inghetataaaaaa..... cheers
Fuga la mare, stau numai in apa o ora, fuga acasa la dus..., daca ma cheam cineva in sau imi face alt program, deja imi devine dusman pe viata Mad De obligatii nici nu se pune problema Evil or Very Mad
Cred ca lui George ii merge mai bine prin Londra, mi se pare ca-s grade mai putine... sunny
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Mier Iul 11, 2012 8:43 am

crina a scris:daca ma cheam cineva in sau imi face alt program, deja imi devine dusman pe viata Mad

...in vizita am vrut sa scriu, dar m-a batut soarele in cap, nici sa scriu nu mai stiu, desi am destul de racoare in casa, fata de altii.
Mai ziceti si voi ceva. bounce
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  GEORGE Joi Iul 12, 2012 7:46 am

crina a scris:
Cred ca lui George ii merge mai bine prin Londra, mi se pare ca-s grade mai putine... sunny

Ai dreptate Crina aici fie vara fie iarna, vremea este la fel. Racoare, ploi multe, temperaturi moderate si stabile. Este adevarat ca de multe ori va invidiez, dar m-am obisnuit si ma simt foarte bine. Din cauza umezelii aici totul este verde, inspira multa viata. Apropo, aici nu am auzit de codul galben, portocaliu sau rosu. Very Happy Va doresc o zi racoroasa! (sunny)
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Joi Iul 12, 2012 11:46 am

Auzi, ne invidiaza... Evil or Very Mad Pentru ce? Ca avem coduri si voi nu Twisted Evil Nu prea ai de ce sa ne invidiezi pe aceasta vreme torida si in aceste "vremuri" politice instabile, de-a dreptul nebunesti... Rolling Eyes
Mai bine ne-ai aranja si noua un loc pe la tine, umed si racoros tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Daniel Mar Ian 28, 2014 8:51 pm

Draga colega,CRINA!... iti dau o veste nu chiar placuta.Astazi la ora 19 ,animalutul meu de companie,felina, motanelul Lisa s-a stins plecand intr-alta lume.Dupa cei 9 ani de companion imi vine sa urlu la stele;m-a facut sa-i zambesc in lacrimi, aceasta despartire;efectiv, nu realizez acest fapt (... daca ar fi fost singulara  situatia, ar fi de  inteles aceasta ipostaza ...cu greu imi smulg o lacrima de despartire dar de data asta a curs in cascada la  care eu o ilustrez enigmatic doar prin arta. )....ma oftica la cat de ipocrit pot fi, ca animal!


...,,Cel mai trist sunet din univers...este ultima emotie''...

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Mier Ian 29, 2014 12:52 am

Vaiiii...ce rau imi pareeee!  Sad Crying or Very sad Doar 9 ani? Era bolnav? In sfarsit, nu mai conteaza motivul, important este ca el si-a indeplinit misiunea pe acest pamant si ti-a umplut viata si sufletul atatia ani. Am fost singura acasa in ultimile 4 zile, tocmai cand a inceput vifornita din acest an; casa trosnea, veneau niste sunete ciudate, din pod, de sub streasina, dintre firele electrice... Casa fiind inca in renovare, vantul turbat isi cauta loc prin toate gaurelele dintre ziduri, ca sa patrunda in casa si suiera ca sarpele la atac. Animalutele mele, care sunt 4 acuma (cu noul venit, Peticel) s-au cuibarit toate in camera mea, in jurul meu, una pe la picioare, una in brate si tot asa, de parca ar fi stiut ca am o oarecare teama, desi nici mie nu voiam sa imi recunosc. Am constatat ca nu sunt singura si ele imi sunt adevarati prieteni. In aceste zile aveam discutii, eu in cuvinte, animalutele pe limba lor, dar ne-am inteles perfect. Au facut o gramada de nazbatii, s-au gelozit pentru locul din bratele mele, mi-au umplut timpul si sufletul. Fara ele mi-ar fi fost foarte greu. Asa ca te inteleg, draga Marius. Acuma ca Lisa-frumosul motanel a trecut intr-o alta dimensiune, eu ti-as propune sa adopti un altul, sa il iei de micut, ca sa se lege acea uniune "stapan-animal", asa cum a fost si cu Lisa. Ce sa zic..., un suflet de artist face omul sensibil, plange si se bucura cu aceeasi intensitate. E de bine... Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  PANTIRU GABRIELA Mier Ian 29, 2014 7:30 am

imi pare rau pentru micut, poate ne faci un tablou cu el sa-l vedem si noi....si cred ca ti-ar prinde bine si tie o amintire facuta cu toata dragostea!
PANTIRU GABRIELA
PANTIRU GABRIELA

Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 36
Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Daniel Mier Ian 29, 2014 12:34 pm

Multumesc pentru consolare!...in urma cu 9 ani in geaca l-am adus intr-o zi de toamna, 2 saptamani de cand a lui mamica(Camy) ii oferea aceasta viata.Un mamos de prima clasa.Ajuns cu el cu un gand sa fie o surpriza pentru a mea floare dobrogeana, fiind aproape si-o zi de sarbatoare; l-am asezat pe-o panza alba in cosul de nuiele.Totul a fost frumos in astea zile,ani au trecut,venind si aceasta clipa.Si-a dorit atat de mult sa-i fiu aprope, pana in cel mai trist sunet intr-o ultima emotie.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Joi Ian 30, 2014 1:48 am

Frumos :)Foarte frumoase amintiri, frumos ca ai pus atata suflet  in a salva un alt suflet din Univers, frumos pentru un cadou viu si pufos celei mai iubite persoane, frumos ca ati oferit atata dragoste si atentie unui biet animalut de companie, dar care si el e tot un suflet al lui Dumnezeu. Multi nu pot intelege asta, iar eu nu ii pot suferi DELOC pe acei multi...
Cu ani in urma, fiind foarte tanra, mi-a murit si mie un motan, otravit de vecini sau si-o facuse singur, nu stiu, ca era cam "umblaret"  tongue Era un ditamai motanoiul, cat un caine, alb cu pete negre sau invers, frumos foc si foarte inteligent.Se numea Niculae.Cand dormea in casa, avea obiceiul sa se urce pe picioarele noastre ni le strivea, nu alta, de greu ce era. In toiul ultimei sale nopti, a miorlait jalnic la usa, ne-a trezit, mama si-a dat seama de pericol, a incercat sa il salveze dar a fost inutil. Ore in sir l-am pazit, el miorlaind slab, uitandu-se in ochii mamei si stand cu labuta pe mana ei, permanent. Intr-un tarziu s-a stins, iar eu am plans 3 zile, L-am ingropat,i-am facut cruce si i-am pus flori. De altfel asa faceam de mic copil, cu puisorii de pisica nascuti morti sau care se pierdeau mai apoi. Toti din familie radeau de mine. Am crescut multe generatii de pisici si catei, m-am mai calit sufleteste, unii au plecat, pe unii i-am dat eu, altii au murit... Normal, ei avand o viata mult mai scurta decat a oamenilor...Intre timp am inteles ca asta e ciclul vietii, cel putin la animale si am hotarat sa ma comport mai matur, sufleteste. Dupa fiecare animalut am plans, dar primul gand era sa imi iau altul cu care sa ma alin. Dar pe toti i-am tinut minte. Si azi povestesc de Niculae, de Miti, cea mai inteligenta pisica pe care am avut-o cand erau copiii mei de-o schioapa, mai apoi pe Tommy birmanezul, cel mai empatic motan, f curios si f bland, care iubea copiii mici la nebunie, pe catelul Marcel saritorul peste gard, pe Spic, alt catel foarte iubit etc etc. De toti imi aduc aminte cu drag si povestesc de cate ori am ocazia despre grozaviile lor, Stiu ca sunt acolo, undeva, de unde au venit, poate nu in acelasi loc de unde suntem noi, dar mai stiu ca planeta asta e si a lor cum este si a noastra si cred ca Dumnezeu ne da sansa de a evolua spiritual, IUBIND SI AVAND GRIJA DE SUFLETE NEVINOVATE si neajutorate chiar si dintr-o specie inferioara noua.
  Asa ca, Marius, nu mai fi trist, e grea despartirea de un cocolos de blana cald, simpatic si iubitor, pe care l-ai considerat membru al familiei si care, cateodata l-ai simtit, poate cel mai aproape de sufletul tau, dar...si el ca si noi toti, ne intoarcem de unde am venit. Sunt alte suflete care au nevoie de dragostea si caldura ta sufleteasca, sa il cresti, sa il alinti... Acuma, nu stiu cat bine le facem noi lor, animalelor, dar ele sigur ne fac un bine inzecit. Deschid suflete inchise, incalzesc inimi reci, schimba caractere si conceptii nu numai despre relatia om-animal, dar si despre viata si iubire neconditionata, ne vindeca de boli fizice, de traume vechi sau de dereglari psihice... Ehe heee...sunt atatea de spus, legat de asta, dar concluzia ar fi ca, ele ne aduc noua, mai multe beneficii decat le putem noi aduce lor sau semenilor nostri.
MA BUCUR CA AM MAI CUNOSCUT UN OM ATAT DE EMPATIC SI LEGAT SUFLETESTE DE ANIMALUL SAU DE COMPANIE  Smile  Tocmai a amintit cineva, mai devreme, pe fb: “De se vor găsi în cetatea Sodomei cincizeci de drepţi, voi cruţa pentru ei toată cetatea şi tot locul acela...”
Eu imi amintesc un alt citat: : Daca pe pamant mai exista un singur om cu sufletul plin de iubire, planeta e salvata" Si uite ca exista; si nu unul, mai multi  Smile 
In incheiere, Lisa e la ingerasii-pisici, e bine, tot asa se tolaneste si se bucura si sunt convinsa ca vrea sa te bucuri si tu; si voi. Asa ca...ia de undeva un pisicut, care ti se lipeste de suflet. O sa te bucuri ca ai facut asta. Numai bine  Smile


Ultima editare efectuata de catre crina in Joi Ian 30, 2014 1:56 am, editata de 1 ori
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Daniel Joi Ian 30, 2014 6:26 am

Multumesc,Crina!...

...ultima emotie de despartire.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Joi Ian 30, 2014 4:44 pm

Frumos! Smile
Astept vesti bune si poze cu urmatorul sufletel fericit Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Daniel Vin Feb 07, 2014 4:36 pm

Merge strong ,platforma!...imi place la nebunie.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Daniel Dum Feb 09, 2014 10:21 am

....fabuloasa exprimare artistica!....liniste ;se lucreaza!
....dormiti dragilor, dormiti!...somn usor in ale creatiilor.

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  crina Dum Feb 09, 2014 12:21 pm

Very Happy Ti-ai revenit, domnule Marius- Daniel  lol! 
Apropo...mie mi-a fugit muza...cu altul tongue 
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  marinic Dum Feb 09, 2014 4:31 pm

Mai iesiti si afara la zapada ca e pacat de soarele asta (cel putin asa a fost in Bucuresti) si ce daca mai scapam picioarele si prin ,,flescaiala''...nu poate fi chiar totul roz Smile)))))

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  GEORGE Dum Feb 09, 2014 4:46 pm

marinic a scris:Mai iesiti si afara la zapada ca e pacat de soarele asta (cel putin asa a fost in Bucuresti) si ce daca mai scapam picioarele si prin ,,flescaiala''...nu poate fi chiar totul roz Smile)))))

Ce bine e de voi, aveti ba zapada, ba soare.sunny  Aici la Londra de vreo trei luni numai ploua, iar in aceasta iarna nu a cazut nici un fulg de nea. Va invidiez! Embarassed Twisted Evil 
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" . - Pagina 3 Empty Re: Discutii libere ,,Totul in afara de Arta" .

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum