ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Discutii libere despre Forum - Pagina 9 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Discutii libere despre Forum

+11
Daniel
euuuuu
greekman
Eugen MALIC
10nu7z
adelinad
Quasimodo
marinic
crina
Adi Sabau
AncaManuela
15 participanți

Pagina 9 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Sam Sept 10, 2011 2:06 pm

Marius a scris:asa este!ok........am sa incerc! Twisted Evil

Forumul iti apartine ! cheers
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Sam Sept 10, 2011 3:25 pm

GEORGE a scris:
Marius a scris:asa este!ok........am sa incerc! Twisted Evil

Forumul iti apartine ! cheers


...Ma deranjeaza foarte mult dormitarea din forum,doar atat!Daca vreau sa expun o pot face lejer in Italia un singur e-mail ma desparte pentru a-mi aranja o perioada de expunere si o suma de bani pentru deplasare si sapatiul expo.Si ma pot plimba in acest fel,lunar fara a expune in Romania! Twisted Evil

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Sam Sept 10, 2011 3:58 pm

Marius a scris: ...Ma deranjeaza foarte mult dormitarea din forum, doar atat!

Mai linistit daca-i doar atat ! Hai sa-i trezim ! Sleep affraid
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Eugen MALIC Sam Sept 10, 2011 4:11 pm

Marius a scris:Frunzarind prin forum am ajuns la o concluzie,cred ca ma retrag ,am sa fac un forum ,garantez ca dupa o anumita perioada v-a ajunge melcul din aceasta comunitate si ce voi realiza v-a fi prin fapte mai putin legislative.Nu-mi place amagirea la infinit.Este aberanta situatia c-a la un grup administrativ fapte create pe for par sa fie mai mult reale decat virtuale.Ma ingrozeste un gand daca in societate se merge in acest stil organizatoric sincer m-as ascunde in intuneric si mi-a reprosa ,,da........atat pot!...nu v-a bazati pe mine!...nu am putere decat ca stiu sa invart omul prin diferite jonglari de cuvinte!Ce s-a facut in acesti 2 ani!absolut nimic .E greu de zis la o intreaga echipa ,vorba dl.,,am in spate o echipa care trebuie sa manance si ei''


Marius, problemele pe care le semnalezi tu nu au nicio legatura cu acest forum.

Stiam ca la un moment oarecare te vei indeparta de noi si nu esti primul care face acest lucru. In interiorul acestui melc ti-ai petrecut si tu suficient timp si nu e corect sa-l etichetezi. Vreau sa iti amintesc faptul ca la un moment dat te-am cooptat sa pui umarul sa-l urnim, sa-l promovam si politicos ce-i drept, ne-ai refuzat. Asta e !

Acest forum este nonprofit, nici n-ar putea sa fie altfel, a fost conceput ca un loc in care un amator in ale artei sa-si poata expune si el realizarile, sa schimbe cateva idei, sa-si spuna un of si cam atat. Nu ne putem erija in ministerul culturii, in scoli de arta, sponsori si altele, chiar daca ne-am fi dorit nu am putut face mai mult, suntem oameni cu activitati care ne consuma majoritatea timpului si ce facem d.p.d.v. artistic este doar din placere.

Atat eu cat si George ne-am dedicat timp foarte mult ca sa aducem informatii pe acest forum si nu am cerut nimanui nimic in schimb si nici promisiuni nu am facut.
Te apreciez ca artist, din punctul meu de vedere esti, imi place foarte mult ceea ce faci si iti doresc numai realizari.

Aici suntem oameni simpli care iubim arta asa cum o intelegem si cum o facem noi.

In ceea ce priveste forumul pe care vrei sa-l creezi iti doresc succes.
Intre noi nu va fi niciodata o concurenta pentru ca nu asta este scopul in sine al unui forum sau blog.

Cu stima, Eugen.

PS. Sus de tot este un motto pe care ne-am dorit ca fiecare membru sa-l citeasca.

Eugen MALIC
Eugen MALIC
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 490
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : MEDGIDIA

http://www.eugenmalic.ro

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Sam Sept 10, 2011 6:35 pm

Iti dau dreptate ,Eugen!...cat si lui George!Va multumesc pentru gazduire.Ma retrag de pe aceasta platforma chiar doresc o stergere definitorie a portofoliului chiar si o eventuala banare.Nu merg in ideea de divertisment artistic.Cu respect!..

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Sam Sept 10, 2011 9:22 pm

Eugen MALIC a scris:


Acest forum este nonprofit, nici n-ar putea sa fie altfel, a fost conceput ca un loc in care un amator in ale artei sa-si poata expune si el realizarile, sa schimbe cateva idei, sa-si spuna un of si cam atat. Nu ne putem erija in ministerul culturii, in scoli de arta, sponsori si altele, chiar daca ne-am fi dorit nu am putut face mai mult, suntem oameni cu activitati care ne consuma majoritatea timpului si ce facem d.p.d.v. artistic este doar din placere..................................................................................
Aici suntem oameni simpli care iubim arta asa cum o intelegem si cum o facem noi...........
Intre noi nu va fi niciodata o concurenta pentru ca nu asta este scopul in sine al unui forum sau blog.
Cu stima, Eugen.
PS. Sus de tot este un motto pe care ne-am dorit ca fiecare membru sa-l citeasca.


Diplomatie si logica.... Smile Ce-i corect, e corect tongue
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Mea culpa

Mesaj  GEORGE Dum Sept 11, 2011 10:39 am

Marius a scris:Iti dau dreptate ,Eugen!...cat si lui George!Va multumesc pentru gazduire.Ma retrag de pe aceasta platforma chiar doresc o stergere definitorie a portofoliului chiar si o eventuala banare.Nu merg in ideea de divertisment artistic.Cu respect!..

De foarte multe ori am recunoscut ca nu sunt la inaltimea tuturor membrilor acestui forum si de nenumarate ori am cerut sa-mi ia altcineva locul si sa duca mai departe visul nostru de a avea o comunitate unita, mult mai organizata si puternica . Toti vor altceva, toti asteapta altceva, dar foarte putini pun umarul la supravietuirea acestui forum . Am repetat-o de foarte multe ori, dar simt nevoia sa o repet inca odata, rolul si scopul acestui forum este de a ne cunoaste, de a ne etala lucrarile create si de a ne imbogati cunostintele in domeniul artei, nimic altceva . Daca aceasta comunitate nu ar fi existat, nici noi nu ne-am fi cunoscut . Este regretabil faptul ca unii nu-si gasesc locul printre noi si sunt nemultumiti dar asta-i viata, asta-i societatea in care traim si depinde doar de noi insine de a ne rezolva problemele personale . Va doresc o duminica placuta si va asigur ca chiar daca ar parasi toti corabia, eu voi ramane ultimul sa sting lumina Twisted Evil !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Dum Sept 11, 2011 6:32 pm

Mie mi se pare ca Eugen Malic a lamurit pe deplin utilitatea si scopul acestui forum. Fara sa intru in detalii, mie personal imi place forumul, usor de "manevrat", pe intelesul tuturor si fara pretentii, exceptand micile neintelegeri intre membri, intre membri si admini etc tongue Dar..., asa se intampla cand se intalnesc oameni diferiti, din lumi diferite, de categorii diferite..., deci, e ceva normal. Nici o secunda nu m-am gandit ca acest forum m-ar fi putut promova in arta, nu vad cum ar fi putut face asta, desi au fost fel de fel de idei Smile Iar daca s-ar fi putut intampla, inseamna ca nu ma pricep eu deloc. In acest caz, tot "explicatia" lui Malic ramane la putere Wink
Concluzia: opinia mea e ca majoritatea membrilor impartasesc parerea lui Malic si adminii au facut o treaba buna, infiintandu-l, altfel ne mai umplem timpul liber, ne delectam, ne "afisam", operele reusite sau mai putin reusite si imparatasim impresii. E bine...,deci sa ramana asa. Very Happy
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Lun Sept 12, 2011 11:52 am

ok....sustin ideea, Crina!..........intervin cu un efect de taraba''....pe forum s-a implinit o zi festiva.In perioada respectiva, am reeditat mesajul (d.na Geta)...in speranta ca vor veni si alte mesaje de apreciere,respect,prietenie,etc.........darrrrrrrrr nu s-a intamplat acest lucru.Deci....pe unde se afla acel respect!..... cel mai mic detaliu conteaza. Twisted Evil


.........voi continua!?!...s-a dorit chat....acum ocupa terenul degeaba(optez pentru anulare,nu ne jucam...).Sunt portofolii neactive(optez pentru anulare);sunt foto.cu picturi expuse cu ambient si alte anexe(profesional...expunem lucrarea).Sunt impotriva subiectelor de tip,,marii artisti (au fost candva...raman expusi in muzee si nicidecum in mintea altor artisti).Noi suntem viitorul,deci noi trebuie sa ne manifestam .De aceea cand vine vorba de o licitatie,arta moderna este incuiata in dulap si arta moarta (arta marilor artisti) capata valoare.Ii respect dar nu ma vor conduce conceptual. Twisted Evil


....absenta lui Q...baiat cu cap,sunt de acord cu el.Nu are rostul sa-si minimalizeze timpul prin forum,considerand ca nu are cu cine sa sustina o idee,un proiect,un(orice)....

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  greekman Lun Sept 12, 2011 12:22 pm

Eugen MALIC a scris:
Marius a scris:Frunzarind prin forum am ajuns la o concluzie,cred ca ma retrag ,am sa fac un forum ,garantez ca dupa o anumita perioada v-a ajunge melcul din aceasta comunitate si ce voi realiza v-a fi prin fapte mai putin legislative.Nu-mi place amagirea la infinit.Este aberanta situatia c-a la un grup administrativ fapte create pe for par sa fie mai mult reale decat virtuale.Ma ingrozeste un gand daca in societate se merge in acest stil organizatoric sincer m-as ascunde in intuneric si mi-a reprosa ,,da........atat pot!...nu v-a bazati pe mine!...nu am putere decat ca stiu sa invart omul prin diferite jonglari de cuvinte!Ce s-a facut in acesti 2 ani!absolut nimic .E greu de zis la o intreaga echipa ,vorba dl.,,am in spate o echipa care trebuie sa manance si ei''


Marius, problemele pe care le semnalezi tu nu au nicio legatura cu acest forum.

Stiam ca la un moment oarecare te vei indeparta de noi si nu esti primul care face acest lucru. In interiorul acestui melc ti-ai petrecut si tu suficient timp si nu e corect sa-l etichetezi. Vreau sa iti amintesc faptul ca la un moment dat te-am cooptat sa pui umarul sa-l urnim, sa-l promovam si politicos ce-i drept, ne-ai refuzat. Asta e !

Acest forum este nonprofit, nici n-ar putea sa fie altfel, a fost conceput ca un loc in care un amator in ale artei sa-si poata expune si el realizarile, sa schimbe cateva idei, sa-si spuna un of si cam atat. Nu ne putem erija in ministerul culturii, in scoli de arta, sponsori si altele, chiar daca ne-am fi dorit nu am putut face mai mult, suntem oameni cu activitati care ne consuma majoritatea timpului si ce facem d.p.d.v. artistic este doar din placere.

Atat eu cat si George ne-am dedicat timp foarte mult ca sa aducem informatii pe acest forum si nu am cerut nimanui nimic in schimb si nici promisiuni nu am facut.
Te apreciez ca artist, din punctul meu de vedere esti, imi place foarte mult ceea ce faci si iti doresc numai realizari.

Aici suntem oameni simpli care iubim arta asa cum o intelegem si cum o facem noi.

In ceea ce priveste forumul pe care vrei sa-l creezi iti doresc succes.
Intre noi nu va fi niciodata o concurenta pentru ca nu asta este scopul in sine al unui forum sau blog.

Cu stima, Eugen.

PS. Sus de tot este un motto pe care ne-am dorit ca fiecare membru sa-l citeasca.


Sunt de acord cu cele spuse de tine, Eugen!! Una peste alta, nu este cazul sa intram in polemica si nici intr-o competitie gen "care pe care " . Suntem iubitori de arta, asta simtim noi , iar din cand in cand "facem" arta - asta ne place sa credem si/sau trebuie sa decida ceialalti din jururl nostru. Rolling Eyes
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Lun Sept 12, 2011 12:56 pm

........nu vad o descriere a lucrarii (tehnic si pasional).Luati exemplu de la Q si George.

....nu vad o mazgalitura de studiu(o mana....un crac si alte tampenii artistice)la care sa foloseasca celor mai slabi pregatiti(fara interventie de gen...cauta in link asta)



Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Lun Sept 12, 2011 1:20 pm

scratch Uffff....si tu ai dreptate, Marius.
Ce ne facem,noi, ceilalti, fiindca toti aveti dreptate Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Lun Sept 12, 2011 2:25 pm

ok....voi fi cel mai absent!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Lun Sept 12, 2011 8:22 pm

S-a propus o tema de concurs.Exprimare artistica ,,nud''.Nu vad o atitudine pozitiva in acest sens.De ce!?!...Hai ca ajut la stimulare.Notarea o voi face eu!Voi introduce lucrarile interactionand cu un alt site pentru a nu fi discutii(lucrarea cu mai multe comentarii va fi premiata).Spre stimulare ofer 50 ron din partea mea .Cine doreste poate intarii acest stimul artistic(un fel de joc ).Asa ar trebui sa se miste acest site.Sa nu-l lasam sa respire! Twisted Evil



............ideea cu stergerea contului celor neactivi,ramane in picioare pentru mine.De ce!Se vor invata in acest fel ,expunand in mai toate site de arta pentru fala lor,dupa care dispar in ceata,considerand ca a prostit pe uni si pe alti.Daca aceste site, la un momendat ,v-a respinge cerea de expunere acestor persoane ,cu siguranta ca se vor plafona,incercand sa indrepte situatia,interactionand.



Vin si cu argumente! exemplu:Ionut...A mers pe ideea de stoooo artistic(pentru mine a fost un pui ,Ionut !..prea slabut in atitudine).Daca s-a vazut sters de pe site.La o a doua interventie, si-a schimbat atitudinea.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Sept 13, 2011 6:45 am

Nu vreau sa dau nume, dar multumim c-am fost facuti praf. S-ar parea ca, in afara de prietenul ''Q - baiat cu cap'', toti ceilalti ''suntem varza'', de vreme ce domnia sa a decis sa nu-si minimalizeze timpul pretios cu prezenta pe forum din lipsa de interlocutori dotati intelectual. S-ar parea, ca unii membri ii impartasesc sentimentul, dar uita ca atunci cand au venit pe forum, au fost tratati ca si noi ceilalti, ca nu le-a impus nimeni cat si cum sa expuna, cat si cum sa fie prezenti pe forum sau cat de activi sa fie. Suntem aici pentru ca asta am decis si pentru ca am gasit libertatea de a fi noi insine chiar daca acum pare ca nu ne ridicam la inaltimea si profunzimea aspiratiilor artistice ale unora. Uita, unii membri ca aici e o comunitate de oameni simpli, care au gasit un loc unde pot fi ei insisi (''Nu asepta sa fii intrebat ce-i cu tine pe forum, ci doar trebuie sa fii tu insuti''), unde pot fi criticati sau laudati fara sa dea ceva in schimb. Probabil ca, daca oamenii astia simpli, ar fi avut ca ideal sa sacrifice totul pe altarul artei, nu ar mai fi fost aici, nu ar mai fi fost simpli, ne-ar fi privit din sferele inalte ca pe niste neaveniti. Si daca e asa, de ce nu sunt si ei acolo sus, de ce se zbat in anonimat ca si noi. Imi place forumul asa cum e cu bune si cu rele si chiar daca unii isi doresc asa de mult sa-l schimbe, sa nu uite ca datorita acestui forum sunt ceva mai cunoscuti ca inainte, si acest ceva(cat de putin ar insemna) ar trebui sa conteze.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Vizitato Mar Sept 13, 2011 6:50 am

Ma bucura, faptul ,cand observ o oarecare activitate ! deci se poate misca in acest sens . Twisted Evil

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  AncaManuela Mar Sept 13, 2011 7:25 am

Marius a scris:Ma bucura, faptul ,cand observ o oarecare activitate ! deci se poate misca in acest sens . Twisted Evil


Da? Ai vrut doar sa ne dezmortim nitel? Ce usurare!!!! Very Happy
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mier Sept 14, 2011 7:40 am

Marius a scris:
Sunt impotriva subiectelor de tip,,marii artisti (au fost candva...raman expusi in muzee si nicidecum in mintea altor artisti).Noi suntem viitorul,deci noi trebuie sa ne manifestam .De aceea cand vine vorba de o licitatie,arta moderna este incuiata in dulap si arta moarta (arta marilor artisti) capata valoare.Ii respect dar nu ma vor conduce conceptual. Twisted Evil

Asa vor gandi Marius si alti artisti de peste o suta, doua de ani . Ei vor muri de foame iar lucrarile tale vor fi expuse in cele mai renumite muzee ale lumii, iar despre tine se va spune ca ai trait pe vrenea Forumului Artistilor Plastici Amatori care te-au si consacrat Twisted Evil .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mier Sept 14, 2011 7:48 am

GEORGE a scris:
Marius a scris:
Sunt impotriva subiectelor de tip,,marii artisti (au fost candva...raman expusi in muzee si nicidecum in mintea altor artisti).Noi suntem viitorul,deci noi trebuie sa ne manifestam .De aceea cand vine vorba de o licitatie,arta moderna este incuiata in dulap si arta moarta (arta marilor artisti) capata valoare.Ii respect dar nu ma vor conduce conceptual. Twisted Evil

Asa vor gandi Marius si alti artisti de peste o suta, doua de ani . Ei vor muri de foame iar lucrarile tale vor fi expuse in cele mai renumite muzee ale lumii, iar despre tine se va spune ca ai trait pe vrenea Forumului Artistilor Plastici Amatori care te-au si consacrat Twisted Evil .

Acest mesaj este un pamflet, asa va rog sa-l judecati ca atare Razz !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  GEORGE Mier Sept 14, 2011 8:26 am

Marius a scris:........nu vad o descriere a lucrarii (tehnic si pasional).Luati exemplu de la George.

Nu stiu cat de tehnic si pasional sunt dar eu urasc mesajele lungi si obositoare, din acest motiv eu mi-am aranjat mesajele pe episoade mici in asa fel de a capta atentia cititorului si nu este mai putin adevarat ca am cerut si unor membri sa faca la fel . Prezenta zilnica pe forum poate crea noi si noi subiecte de discutie . Nu de putine ori am vazut unii membri care au postat peste zece lucrari intr-un singur mesaj fara nici o explicatie, fara o descriere a lucrarilor dupa cere asteapta comentarii, dar vazand ca nu le primesc au disparut crezand ca nu sunt luati in seama . Complet fals !,... de foarte multe ori am vrut sa intru in contact cu autorul dar nu a mai dat pe aici Sad .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Meditatie !

Mesaj  GEORGE Mier Sept 14, 2011 9:43 am

Constat cu profunda mahnire si intristare Sad ca unii membri marcanti care au pus umarul la mentinerea si supravetuirea acestui forum acum isi sterg toate mesajele .
Vreau sa-i asigur ca oricat s-ar stradui sa-si stearga urmele ei vor ramane prezenti in constiinta noastra pe veci, iar memoria noastra nu o poate sterge nimeri printr-un simplu ,,delete" Evil or Very Mad . Forumul este gratuit, cineva ne gazdueste iar ceea ce nu gandesc foarte multi dintre noi este faptul ca in orice moment cineva poate apasa un buton iar noi nu ne vom mai revedea niciodata, fie el chiar virtual Twisted Evil .

Acest mesaj este pentru ca unii sa reflecte mai bine ,,cine am fost, cine suntem si unde ne indreptam" Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty O alta idee traznita !

Mesaj  GEORGE Vin Sept 16, 2011 7:26 am

Cred ca acestui forum ii lipseste un Horoscop . Nu sunt adeptul astrelor dar de cateva ori in viata mi-am dat seama ca au avut si ele dreptate asa ca propun deschiderea unei sectiuni speciale in acest scop in care sa ne controlam destinul zilnic .
Ce ziceti ! confused
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  euuuuu Sam Sept 17, 2011 7:01 am

:
GEORGE a scris:Constat cu profunda mahnire si intristare Sad ca unii membri marcanti care au pus umarul la mentinerea si supravetuirea acestui forum acum isi sterg toate mesajele .
Vreau sa-i asigur ca oricat s-ar stradui sa-si stearga urmele ei vor ramane prezenti in constiinta noastra pe veci, iar memoria noastra nu o poate sterge nimeri printr-un simplu ,,delete" Evil or Very Mad . Forumul este gratuit, cineva ne gazdueste iar ceea ce nu gandesc foarte multi dintre noi este faptul ca in orice moment cineva poate apasa un buton iar noi nu ne vom mai revedea niciodata, fie el chiar virtual Twisted Evil .

Acest mesaj este pentru ca unii sa reflecte mai bine ,,cine am fost, cine suntem si unde ne indreptam" Twisted Evil

Propun ca fiecare sa -si dea numele adevarat si date de contact.Nu avem motive sa ne ascundem ci din potriva... Suspect
euuuuu
euuuuu

Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 05/08/2009
Varsta : 47
Localizare : Romania

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  crina Sam Sept 17, 2011 11:29 am

Despre horoscop:
depinde de unde este copiat, de pe ce site de ezoterie, pentru ca sa fie mai amplu prezentat,informatii din toate domeniile si...veridic Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty ARS LONGA, VITA BREVIS; editia III, 2011

Mesaj  GEORGE Dum Sept 18, 2011 8:20 am

Cu toate ca am ramas cu un gust amar privind numarul redus de participanti la celelalte editii totusi va propun declansarea pregatirilor pentru un alt concurs ARS LONGA, VITA BREVIS; editia III, 2011 deoarece fara sa ne dam seama ne apropiem de alt sfarsit de an santa .

Inca de pe acum eu propun o lucrare la alegerea concurentului cu conditia postarii esalonate a fazelor de creatie in perioada desfasurari concursului .

O alta propunere ar fi una la alegere libera, iar alta cu o tema impusa .

Alta propunere va apartine Exclamation Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Discutii libere despre Forum - Pagina 9 Empty Re: Discutii libere despre Forum

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum