ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

+6
Aconti
lily ursu
crina
Quasimodo
marinic
GEORGE
10 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  GEORGE Vin Noi 19, 2010 9:09 pm

lily ursu a scris:Acest tablou l-am terminat aseara...dintotdeauna mi-au placut mestecenii ..aceasta superba toamna, care incet se stinge m-a facut sa-i observ mai bine si iau putin din frumusetea lor.

Nu stiu de ce dar toamna este un anotimp care nu imi place de loc, pentru ca ziua se micsoreaza si umiditatea este foarte mare, dar trebuie sa recunosc ca peisajul facut de tine chiar m-a incantat, iar mestecenii sunt superbi ! Felicitari ! Very Happy
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Impresii portofoliu pictura Lili Ursu

Mesaj  marinic Joi Dec 09, 2010 12:40 pm

o pata de culoare in anotimpul asta mohorat ,..pacat ca nu l-ai postat la timp pentru concurs

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Quasimodo Joi Dec 09, 2010 1:28 pm

şters


Ultima editare efectuata de catre Quasimodo in Mar Sept 13, 2011 11:13 pm, editata de 2 ori

Quasimodo

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  crina Joi Dec 09, 2010 9:22 pm

Fooooaaaarteeee frumoasa crenguta! Si combinatia de culori ,si lumina ,incanta ochiul (nu ca as fi luat eu locul criticului de arta care e in concediu) tongue
Daca ai fi participat la concurs si aveam voie sa votez,in ciuda faptului ca imi apreciez f mult propriile lucrari ,mi-as fi calcat pe inima si te-as fi votat pt locul 1 Smile
Dar asta,poate pt ca,primavara este anotimpul meu preferat,iar crengutele inflorite le ador.
flower
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  GEORGE Vin Dec 10, 2010 9:04 am

crina a scris:
Daca ai fi participat la concurs si aveam voie sa votez,in ciuda faptului ca imi apreciez f mult propriile lucrari ,mi-as fi calcat pe inima si te-as fi votat pt locul 1 Smile
Dar asta,poate pt ca,primavara este anotimpul meu preferat,iar crengutele inflorite le ador.
flower

Frumoasa inspiratie ! Ce este mai placut ochiului primavara ,,pomii infloriti" dar mai ales merii infloriti care te fascineaza prin culorile sale .
Parerea mea este ca intentionat nu a terminat lucrarea in termen, pentru a nu ne pune pe noi intr-o situatie neplacuta Twisted Evil, dar si eu cred ca era votata in primele trei locuri si concura cu mari sanse la primul loc . Felicitari Lily !
Alin si Adi cred ca au avut aceleasi motive ! Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  crina Vin Dec 10, 2010 10:44 am

Asa e,ai dreptate,George,dar nu e ,deloc,onorant pt un pictor fie el si amator ,ceea ce spui tu:evil:
Adica....,acest concurs a fost pt novici?! "Greii"nu se incurca? Prefer scuza d-nei Lily,ca nu s-a incadrat in timp util.Chiar daca e o minciunica,cel putin,nu ne face sa ne simtim mici,mici,mici.....
Sincer,preferam sa ies pe ultimul loc,intr-o competitie adevarata,decat pe primul loc intr-una de.....no coment. Crying or Very sad Nu m-as fi simtit absolut deloc umilita de "grei".E meritul lor,sunt buni,merita si sunt mandra sa particip la orice competitie alaturi de ei.Cu conditia sa nu se simta jigniti(ei),ca participa alaturi de noi,"plebea"
Asa ca,propunerea mea e sa nu mai organizam nici un concurs ci doar sa postam lucrari,pe diverse teme,pot fi si impuse,legate de anotimp,sarbatori etc si,poate ca asa,toti membri,buni sau mai putin buni in arte plastice,dar cu f mare vointa si dragoste de arta,vor posta lucrari,ne vor incanta cu frumusetile create , ne vor onora ca ne aflam printre ei si ne vor permite sa invatam si noi,astia mici,ceva de la dumnealor.Si poate ca,nu se vor mai simti "incurcati" nestiind daca sa participe sau nu,alaturi de......incepatori.

ps:Cred ca e singurul mesaj 100% SERIOS pe acest forum,apropape ca "mi-a dat sangele pe nas"din cauza presiunii,de atata seriozitate.
Nu se va mai intampla asa curand Twisted Evil
Pana la urma ,acest forum e pt arta si arta e placere,frumusete,delectare,nu-i asa?! Cool
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  lily ursu Vin Dec 10, 2010 4:25 pm


Dragii mei...eu chiar nu am facut intentionat ...lucrarea era abia inceputa in momentul in care trebuia predata...sa zic asa...nu vreau sa pun pe nimeni in dificultate ...sincer mi se pare o gluma,cat despre incepatori...avansati, buni ...,,grei'' sau cum s-or mai numi...aici suntem toti in cautare de frumos,nimic mai mult...toti ,absolut toti ,il simtim ,il cautam si il gasim ,fiecare cum poate in adancurile subtile ale sufletului si il dezvaluim si celorlalti.Oricum va multumesc!
Cat despre viitoare concursuri ..nu am nimic impotriva ...chiar sunt aproape sigura ca imediat dupa sarbatori ne vom gandi la un altul. Very Happy
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  crina Vin Dec 10, 2010 6:35 pm

Bravo,Lily Very Happy
Ai avut replica,ai raspuns la provocari,deci esti activa pe forum tongue E buna si contrazicerea cand e constructiva si...,am uitat sa te atentionam(de fapt ,asta era datoria adminului Twisted Evil ) ca noi,pe forum,ne mai"ciorovaim",ne tachinam sau ne certam de-a binelea.Pana apare cineva sa ne impace si daca nu e nimeni,ne impacam singuri,ce-o sa facem!?
Si intorcandu-ne la oile noastre,propun o tema :craciunul.Si am putea picta un cozonac si o oala de sarmale sau un pig fript lol!
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Aconti Sam Dec 11, 2010 6:41 pm

crina a scris:Adica....,acest concurs a fost pt novici?! "Greii"nu se incurca?
Acest concurs nu a fost pentru novici!
Aici toti suntem egali, nu exista grei si/sau novici!
crina a scris:Prefer scuza d-nei Lily,ca nu s-a incadrat in timp util.Chiar daca e o minciunica,cel putin,nu ne face sa ne simtim mici,mici,mici.....
[...]
Cu conditia sa nu se simta jigniti(ei),ca participa alaturi de noi,"plebea"
Asa ca,propunerea mea e sa nu mai organizam nici un concurs ci doar sa postam lucrari,pe diverse teme,pot fi si impuse,legate de anotimp,sarbatori etc si,poate ca asa,toti membri,buni sau mai putin buni in arte plastice,dar cu f mare vointa si dragoste de arta,vor posta lucrari,ne vor incanta cu frumusetile create
[...]
ps:Cred ca e singurul mesaj 100% SERIOS pe acest forum!
[...]
Pana la urma ,acest forum e pt arta si arta e placere, frumusete, delectare, nu-i asa?!
Scuza mea e ca nu am avut timp, nu este vorba ca nu am terminat la timp... nici macar nu am inceput... pur si simplu au aparut alte prioritati... nu tot timpul faci ce iti doresti, esti nevoit sa faci alegeri in viata care primeaza placerii, pasiunii;
"Plebea" - cred ca ai exagerat un pic... cam mult chiar;
Ideea unui concurs a venit pentru realizarea unui imbold de a crea, antrenarea mai multor iubitori de arta in discutie si creatie... nu zice nimeni ca trebuie organizat un concurs pentru a crea iar daca se va mai organiza vreun concurs, voi participa, iar daca nu... voi picta in continuare de fiecare data cand voi simti nevoia.
Nu e singurul mesaj de pe acest forum 100% SERIOS... adica George chiar isi da interesul... si chiar reuseste; cred ca ar trebui sa-i oferim un premiu, gen: "ADMINISTRATORUL ANULUI" sau "ANIMATORUL CREATIILOR ARTISTICE 2010";
In schimb cu incheierea cred ca suntem toti in asentimentul tau: Pana la urma ,acest forum e pt arta si arta e placere, frumusete, delectare!
lily ursu a scris:Dragii mei...eu chiar nu am facut intentionat
Nici eu!... si chiar imi pare rau ca nu am postat o lucrare... aaa si inca ceva... uitasem termenul final de predare... sincer sa fiu credeam ca mai am timp
lily ursu a scris:cat despre incepatori...avansati, buni ...,,grei'' sau cum s-or mai numi...aici suntem toti in cautare de frumos,nimic mai mult...toti ,absolut toti ,il simtim ,il cautam si il gasim ,fiecare cum poate in adancurile subtile ale sufletului si il dezvaluim si celorlalti.
perfect de acord!
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  crina Sam Dec 11, 2010 7:02 pm

Aconti a scris:
Nu e singurul mesaj de pe acest forum 100% SERIOS... adica George chiar isi da interesul... si chiar reuseste; cred ca ar trebui sa-i oferim un premiu, gen: "ADMINISTRATORUL ANULUI" sau "ANIMATORUL CREATIILOR ARTISTICE 2010";

Singurul MEU mesaj 100% serios Twisted Evil
Da,George merita premiu.Unul il ia deja..... Smile ,ii mai dam un cozonac si o bucata de sorici de "Ignat" Laughing
Haideti,baieti si fete! Care "s-a mai suparat"??? Pe cine a mai revoltat mesajul meu,ca sa intre si sa ma traga de urechi,ca,doar asa mai facem si noi conversatie mai multa pe forum Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

IMI CER SCUZE ANTICIPAT!
Va pup si va iubesc Razz Razz Razz Incerc sa va impac,in prag de sarbatori,ca sa va priasca sarmalele... tongue

Lily,imi cer scuze ca am deviat subiectul,aici,pe sectiunea ta.O sa fiu pedepsita,oricum,de d-nul CARE MERITA PREMIU,nu va faceti griji affraid
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  greekman Joi Dec 30, 2010 4:06 pm

Ma pot declara unul din fani ... Respectele mele Lily !!! Smile
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Quasimodo Sam Ian 15, 2011 6:40 pm

şters


Ultima editare efectuata de catre Quasimodo in Mar Sept 13, 2011 11:14 pm, editata de 1 ori

Quasimodo

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  lily ursu Dum Ian 16, 2011 8:58 am


Iti multumesc Quasimodo ,pentru aceste sincere impresii pe care le-ai facut cunoscute aici.Intr-adevar, imi place sa imi aleg lucrarile care au ceva de transmis privitorului.Evident este faptul ca esti un bun cunoscator al sufletului omenesc,aceasta concluzie de desprinde usor din sensibilitatea cu care iti fauresti ARTA de a trai frumos si careia ii inchini si versuri...iar intrebarile care se nasc atunci cand privesti o lucrare sunt pertinente.
Imi doresc din suflet ca si urmatoarele mele lucrari, sa aiba acel ,,ceva'' ,acel mister care ne intriga si ne determina sa contemplam .
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  marinic Sam Mar 05, 2011 11:33 am

Lily, imi plac foarte mult lucrarile tale ! se vede ca esti o profesionista !

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  lily ursu Dum Mar 06, 2011 8:14 am


Iti multumesc mult pentru aprecieri,nu sunt o profesionista ,asta e clar ,insa doresc sa devin in viitor ca fiecare dintre noi .Pictura este si grea si usoara ,dar e minunata !Mult succes si tie si multe realizari de care sa te bucuri! Smile
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  greekman Mier Mar 09, 2011 5:54 pm

Frumoase lucrarile Lily !!! Spor la lucru in continuare !!! Wink
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  lily ursu Mier Mar 09, 2011 8:04 pm

Multumesc pentru ca urmaresti ceea ce lucrez,si iti multumesc pentru frumoasele cuvinte.Multa putere de munca iti doresc ,si cat mai multe realizari!
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty ,,Fata cu esarfa multicolora'.

Mesaj  katalina Mar Mar 22, 2011 12:54 pm

,,Fata cu esarfa multicolora' este cu adevarat magica !

Si celelate au farmecul lor. Se vede ca progresezi pe masura ce pictezi.

Urmeaza-ti visul!

Catalina

katalina

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 02/12/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinaconstantin.eu

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  kizy Sam Iun 09, 2012 8:47 am

"Fetita cu cirese" foarte reusit !Felicitari
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  GEORGE Lun Iun 18, 2012 11:34 am

Dupa cum am promis astazi am reusit sa fac curatenie in portofoliul tau. Acum arata mult mai bine si poate fi admirat in liniste. Felicitari Lily si asa cum spuneam poti sa te consideri ,,o profesionista". Twisted Evil

Intra in Portofoliul pictura Lily Ursu
https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/t308p30-portofoliu-pictura-lily-ursu
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  GEORGE Mar Iun 26, 2012 9:22 am

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Peisaj141
Floarea soarelui / 20cm/25cm /ulei , panza pe sasiu/ tehnica in cutit.

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Peisaj131
Trandafiri /20cm/25cm /ulei,panza pe sasiu/ tehnica in cutit.

Imi plac foarte multe combinatiile de culoare si trebuie sa-ti marturisesc ca sunt tentat sa folosesc aceste nuante in viitoerele mele proiecte. Pentru a nu fi acuzat de plagiat voi shimba pe ici pe colo sau in partile esentiale cate ceva pentru ca sa nu se prinda nimeni! Twisted Evil
Felicitari Lily!
O zi buna tuturor! Very Happy

GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  lily ursu Mar Iun 26, 2012 10:46 am

Mult succes George! Zilele trecute am inceput o lucrare cu trandafiri ...insa am reusit sa fac doar sase ,as vrea sa mai adaug cativa ,trandafirii sunt in culori variate,lucrarea este tot in cutit, 30cm/35cm.Imi place mult aceasta tehnica ..Incet ,incet cu fiecare lucrare ,sunt tot mai multumita de rezultat .Lucrand ,inveti....cam asta e adevarul.Astept cu nerabdare sa vad rezultatele tale! Very Happy

Intra in Portofoliul pictura Lily Ursu
https://artisti-plastici.forumgratuit.ro/t308p30-portofoliu-pictura-lily-ursu
lily ursu
lily ursu

Numarul mesajelor : 150
Data de inscriere : 27/08/2009
Varsta : 55
Localizare : iasi

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  crina Mar Iun 26, 2012 12:39 pm

Mmmm, mey, mey...ce culori vii, ce viata in lucrarile astea...!!! Foarte frumoase. Smile
Observ ca toata lumea "a trecut la cutit" Shocked Oare, orice pictor trebuie sa lucreze in toate tehnicile pt a se desavarsi? Aoleuuu..., incep sa ma ingrijorez Evil or Very Mad Eu sunt mai inceta si sper sa imi ajunga timpul in cei 70 de ani cat mai am de trait, de acum incolo, sa le fac pe toate. Mai vorbim prin 2082 ce am mai invatat Evil or Very Mad
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Aconti Mier Iun 27, 2012 6:01 am

Lily,
Frumoase lucrari!... in special florile de mac
poate merita calificativul de cea mai reusita si asta doar pentru multitudinea de nuante si imbinarea lor;
Trandafirii ma incanta deasemenea, insa sunt statici, cred eu, datorita minimului de nuante pe care le-ai aplicat;
Succes mai departe... tehnica in cutit pe care o aplici, iti creioneaza un stil aparte!
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Daniel Vin Iun 29, 2012 8:41 pm

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Index



...imi place foarte mult lucrarea

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu" Empty Re: Impresii despre ,,Portofoliu Lily Ursu"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum