ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii despre "portofoliu" Catalina EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii despre "portofoliu" Catalina

4 participanți

In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Impresii despre "portofoliu" Catalina

Mesaj  katalina Mar Mar 22, 2011 1:16 pm

Am vazut ca s-a modificat structura site-ului, deci trebuie sa ne "comentam" aici.

Am postat 2 lucrari cu o tema draga sufletului meu: Tenerife.
Prima este un apus de soare (ceea ce e ciudat in Tenerife e faptul ca soarele apune intr-o insula din departare). A doua pur si simplu o vedere a hotelului cu stil arhitectural "arabesc". Mie mi-a parut ca o poveste...

Va invit sa va spuneti parerile despre.


katalina

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 02/12/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinaconstantin.eu

Sus In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Re: Impresii despre "portofoliu" Catalina

Mesaj  Adi Sabau Mier Mar 23, 2011 10:28 pm

katalina a scris: ..Mie mi-a parut ca o poveste...
O poveste frumoasa ..!

.. iar talentul tau e pe masura!

Asteptam si alte lucrari!
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Re: Impresii despre "portofoliu" Catalina

Mesaj  GEORGE Joi Mar 24, 2011 8:00 am

katalina a scris:Am postat 2 lucrari cu o tema draga sufletului meu: Tenerife.
Prima este un apus de soare (ceea ce e ciudat in Tenerife e faptul ca soarele apune intr-o insula din departare). A doua pur si simplu o vedere a hotelului cu stil arhitectural "arabesc". Mie mi-a parut ca o poveste...

In vara anului 2009 am fost si eu in Tenerife si creatiile tale mi-au starnit anumite nostalgi Very Happy .

katalina a scris:Va invit sa va spuneti parerile despre.



Lucrarile sunt foarte interesante si sa-ti explic,...de ce ! Pe creatiile tale se vede clar mana artistului, ceea ce atesta in mod clar originalitatea . Sa sti Catalina ca forumul nostru nu este pentru a evalua o lucrare d.p.d.v artistic, de a o eticheta si ai da o valoare, dar expunand un timp indelungat putem sa judecam ,,evolutia ta in timp". Asa ca te invitam sa expui ori de cate ori simti ca vrei sa fi admirata de marele public (membri forumului) Twisted Evil . Mult succes !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Re: Impresii despre "portofoliu" Catalina

Mesaj  marinic Joi Mar 24, 2011 11:55 am

Catalina, eu ca si incepatoare, imi permit sa-mi dau cu parerea, imi plac lucrarile tale si te sfatuiesc sa coninui ca numai asa poti progresa.Iti doresc mult spor Exclamation

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Multumesc pentru aprecieri

Mesaj  katalina Sam Mar 26, 2011 11:48 pm

Da, mersi de aprecieri.

Sincera sa fiu mi-au placut foarte multe dintre lucrarile creatorilor amatori de pe acest site.
Fiecare are o abordare diferita fata de ceea ce vad expus la anumite expozitii cu vanzare ale pictorilor cu "scoala". Acelea abordeaza corect culorile, lumina, etc. insa imi inspira "banalul".
Binenteles, nu generalizez insa de multe ori am avut impresia asta.

Legat de subiect am o intrebare: cum evaluam o creatie "originala" fata de una mai putin originala? Care sunt criteriile?

P.S. Si eu am fost in Tenerife tot in vara anului 2009. Ce coincidenta !

Spor la pictat!

katalina

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 02/12/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinaconstantin.eu

Sus In jos

Impresii despre "portofoliu" Catalina Empty Re: Impresii despre "portofoliu" Catalina

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum