ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

4 participanți

In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  greekman Dum Mar 06, 2011 7:06 am

Astept parerile voastre despre lucrarile mele.
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  Vizitato Dum Mar 06, 2011 7:38 am

Echilibru cromatic cat si un simt al formei.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  greekman Dum Mar 06, 2011 8:38 am

Marius a scris:Echilibru cromatic cat si un simt al formei.

Multumesc Marius !
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  marinic Dum Mar 06, 2011 11:35 am

frumoase lucrarile tale, mult spor in continuare Smile

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  GEORGE Lun Aug 01, 2011 8:35 pm

As fi foarte curios sa aflu legatura intre tine si Grecia . De ce ai ales pseudonimul ,,Greekman" . Mai spune-ne ceva despre tine si preocuparile tale, ce hobbiuri ai . Imi cer scuze ca ne tutuiom dar am hotarat ca, comunicarea intre noi sa se faca fara formule de politete . O seara buna !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  greekman Lun Aug 01, 2011 9:18 pm

Da..legatura este de suflet..Poate a-2 a mea tara..Ma rog...un loc in care ma simt "acasa".. Arta este ceea ce ne leaga pe noi cei de aici, de pe forum. Apreciez ca "m-ai citit" . Ma inclin! Mad
greekman
greekman

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 50

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  Vizitato Lun Aug 01, 2011 9:49 pm

...........


Ultima editare efectuata de catre Marius in Vin Sept 16, 2011 12:07 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  GEORGE Lun Aug 01, 2011 10:13 pm

greekman a scris:Da..legatura este de suflet..Poate a-2 a mea tara..Ma rog...un loc in care ma simt "acasa".. Arta este ceea ce ne leaga pe noi cei de aici, de pe forum. Apreciez ca "m-ai citit" . Ma inclin! Mad

Unii citesc in stele, altii in cafea, eu ghicesc in oameni ! Razz Pari un om de treaba, o sa incerc sa aflu mai multe, dar in timp . Felicitari pentru lucrari, prezenta ta ne onoreaza si daca mai ai lucrari esti bine primit .
Seara buna !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  cristinap Vin Aug 05, 2011 9:31 pm

imi plac foarte mult "ardeiul" si "iarna la munte"..foarte frumoase, succes in continuare la cat mai multe si multa inspiratie!
cristinap
cristinap

Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 20/07/2010
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman" Empty Re: Impresii "Portofoliu pictura ...Greekman"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum