ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

5 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Joi Noi 05, 2009 9:38 am

Adi Sabau a scris: Si eu sunt curios de evolutia lucrarii ..!

Pentru a evolua am mare nevoie de un sfat din partea voastra .
Toate lucrarile de pana acum au fost realizate fie liber, fie folosind metoda patratelelor pentru a pastra mai bine proportiile . Spun acest lucru deoarece in pictura se mai poate intervenii daca ai gresit o proportie, la mine este mult mai greu sau chiar imposibil, deoarece dupa ce s-a uscat materialul, nu se mai poate face nimic . Ce ma sfatuiti ?.
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Adi Sabau Joi Noi 05, 2009 4:19 pm

Sugestia mea e sa folosesti patratele. Lucrarea asta merita toata atentia!

.. si vezi ca mai e si in concurs ... Smile ..!!!
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Joi Noi 05, 2009 11:17 pm

Adi Sabau a scris:Sugestia mea e sa folosesti patratele. Lucrarea asta merita toata atentia! .. si vezi ca mai e si in concurs ... Smile ..!!!

Patratelele le-am mai folosit,... as incerca ceva nou ! . Ai dreptate aceasta lucrare merita toata atentia . Am vazut intr-un magazin de second hand un proiector si nu era scump de loc,... doar 5 & . Maine ma duc sa-l achizitionez . Incercarea moarte n'are ! . Dar nu stiu cum sa-l folosesc . Daca cineva a lucrat vreodata cu un proiector, orice informatie imi va fi utila si de un real folos . Cu multumiri anticipate .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Aconti Vin Noi 06, 2009 3:58 am

Cred ca cel mai avizat sa te sfatuiasca in tainele proiectorului, este d-nul Nicolae!
Eu te-as sfatui sa incerci fara patratele... dar acum depinde si de complexitatea lucrarii; eu personal am inceput un tablou inspirat dupa o opera a marelui artist Aniballe Carracci, al carui tablou am avut ocazia sa-l vad expus la Brukenthal (Sibiu), pe cand aveam vreo 15 ani, intitulat "Batjocorirea lui Hristos" si avand in vedere ca are dimensiuni mari, 120*60cm am folosit de asemenea ansamblul metodei celor mai mici patrate.
Spor!
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Vin Noi 06, 2009 9:13 am

Aconti a scris:Cred ca cel mai avizat sa te sfatuiasca in tainele proiectorului, este d-nul Nicolae! .....Eu te-as sfatui sa incerci fara patratele... dar acum depinde si de complexitatea lucrarii; ..... am folosit de asemenea ansamblul metodei celor mai mici patrate.

La Nicu m-am gandit si eu, dar fiind foarte ocupat nu stiu daca imi va rapunde in timp util . Eu sunt aproape de punctul de a incepe lucarea de concurs . Sunt lucrari a caror proportii, nu conteza, dar cand folosesti anumiti subiecti foarte bine coturati trebuie sa folosesti o metoda de contur . Sa stii Alin ca aceasta metoda este destul de veche, au folosit-o sau o folosesc multi artisti pentru a ridica la scara marita anumite lucari dupa schite . Si acum cand intru prin galerii sau expozitii mai descopar urme ramase in urma trasarii unor linii pe marile tablouri . De asemenea metoda mai este intalnita si la cei care vor sa execute o reproducere . O zi buna !
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty PERISCOP PLIANT

Mesaj  GEORGE Vin Noi 06, 2009 3:31 pm

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop11 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop31 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop41 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Aconti Vin Noi 06, 2009 3:39 pm

cu aceste imagini, ai spus tot...

"o mie de vorbe, nu fac un ban"
sau mai bine zis
"imaginea, cantarul miilor de cuvinte"

Smile
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Interesanta "piesa"

Mesaj  Eugen MALIC Vin Noi 06, 2009 4:49 pm

Interesanta piesa. Si zici 4 lire ?! Buna afacere, unul nou se ridica la aproximativ 250-275 lire.


Da o cautare pe net a modelului respectiv si in mod sigur vei gasi si instructiunile mai ales ca e firma recunoscuta pentru asemenea aparate.

Eu am gasit doar ceva despre anumite modele

http://translate.google.ro/translate?hl=ro&langpair=en|ro&u=http://www.wedgwood-group.com/vega_focus_250yls_overhead_projector.htm&prev=/translate_s%3Fhl%3Dro%26q%3Dproiector%2Bvega%26tq%3Dprojector%2BVega%26sl%3Dro%26tl%3Den
Eugen MALIC
Eugen MALIC
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 490
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : MEDGIDIA

http://www.eugenmalic.ro

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Vin Noi 06, 2009 5:13 pm

Aconti a scris:cu aceste imagini, ai spus tot...

"o mie de vorbe, nu fac un ban"
sau mai bine zis
"imaginea, cantarul miilor de cuvinte"

Smile

Asa este Alin, eu pricep mai repede daca vad o imagine, in locul unei descrieri, cat de completa ar fii . Penru mesaj te recompensez cu o alta imagie Very Happy . Mai am una pentru Eugen ! .

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop51 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Vin Noi 06, 2009 5:28 pm

Eugen MALIC a scris:Interesanta piesa. Si zici 4 lire ?!

Nu 4, 5 lire Very Happy .
Da aceasta este piesa achizitionata . Astazi m-am jucat toata ziua cu el . Cred ca i-am dat de capat ! . Asa arata complet, si in toata splendoarea lui ! . Voi posta si modul de proiectie al imaginilor .

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Periscop6p1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Ridicarea la o scara marita a unei schite .

Mesaj  GEORGE Sam Noi 07, 2009 11:33 am

Prin achizitionarea acestui aparat de marirea unei schite, mi-am realizat un mai vechi proiect de ridicare la scara , sau micsorata a unei imagini schitate . Totul a fost mai simplu decat mi-as fii inchipuit . Am luat o coala de celuloid transparent sau color, am schitat un contur de imagine cu ajutorul unui marker, am asejat-o pe suportul aparatului, am aprins becul iar marirea sau micsorarea se face foarte simplu, prin apropierea sau indepartarea aparatului de coala de hartie prinsa pe un suport (in cazul meu pe un perete ) . Tot cu ajutorul markerului am conturat schita proiectata .
Urmeaza asezarea in cadrul tabloului .


1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pro1fe1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pro2jh1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Adi Sabau Sam Noi 07, 2009 6:26 pm

Super faiiiin ..!

Nu stiam ca exista un asemenea aparat. Asta simplifica o groaza de manevre... Smile

Tra sa-mi iau si eu.
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Varianta nr. 1

Mesaj  GEORGE Sam Noi 07, 2009 8:46 pm

Adi Sabau a scris:Super faiiiin ..! Nu stiam ca exista un asemenea aparat. Asta simplifica o groaza de manevre... Smile Tra sa-mi iau si eu.

Daca doresti unul, imi trimti & 5 si iti cumpar unul de aici, asta daca nu gasesti in Romania Very Happy !

Lasand gluma laoparte, am nevoie iar de ajutorul vostru . Am patru variante de incadrare in pagina (cadrul tabloului) . Dupa ce le veti viziona pe toate, am rugamintea de a indica care vi se pare cea mai buna varianta . La aceasta intrebare imi pot raspunde si membrii care nu sunt inscrisi in competitie . Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri .


Toate variantele vor contine imaginea pe coala de celuloid si proiectia ei pe cadrul tabloului . Doua variante pe verticala si doua pe orizontala .

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Negativ11 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pozitiv11 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Varianta 2 .

Mesaj  GEORGE Sam Noi 07, 2009 8:55 pm

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Negativ21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pozitiv21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Varianta 3

Mesaj  GEORGE Sam Noi 07, 2009 8:58 pm

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Negativ31 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pozitiv31 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Varianta 4

Mesaj  GEORGE Sam Noi 07, 2009 9:10 pm

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Negativ41 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Pozitiv41 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

Numaratoarea inversa,... a inceput ! . Voi astepta trei zile timp in care va puteti exprima parerea, dupa care urmeaza sa incep lucrarea de concurs Peisaj Exotic, care contine urmatorii subiecti ; doi delfini, o balena ucigasa, soarele si doi palmieri . In aceste trei zile voi avea timp suficient sa pregatesc si materilul .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Adi Sabau Dum Noi 08, 2009 9:45 pm

Optez pentru a doua imagine ...!
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Aconti Lun Noi 09, 2009 7:58 am

Tema concursului: peisaj exotic;
prin urmare, optez "landscape", varianta 3;
plus... daca optiunea mea ar fi fost ca si a lui Adi
nu-si mai avea rost sondajul de opinie.

Toate cele bune!
Aconti
Aconti
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Opinii echilibrate !

Mesaj  GEORGE Lun Noi 09, 2009 9:34 am

Adi Sabau a scris:Optez pentru a doua imagine ...!

Aconti a scris:prin urmare, optez "landscape", varianta 3;

Multumesc Adi si Alin, pentru ca v-ati exprimat opinia . Trebuie sa recunosc ca si eu optez, intre varianta a doua si a treia . De fapt cele doua repartitii ale subiectilor sunt dispuse relativ la fel, numai ca una este pe verticala, iar cealalta este pe orizontala . Ramane acum sa ma hotarasc intre cele doua variante !
Acum o sa va rog sa va exprimati parerea intre varianta, a doua,... si a treia !
Cu multumiri anticipate ! .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  euuuuu Lun Noi 09, 2009 10:54 am

Eu personal as opta pentru prima varianta,din mai multe motive:1-compozitia este mai buna ,are un bun raport intre spatiile agitate si cele libere.2-delfinii fac parte din lucrare fara a fi punctul principal,asa cum reiese din celelalte desene.3-gruparea obiectelor din compozitie creeaza un tot unitar.Cu speranta ca am fost bine intelesa ...si nu deranjez pe nimeni...Mult succes si putere de creatie Exclamation
euuuuu
euuuuu

Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 05/08/2009
Varsta : 47
Localizare : Romania

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  GEORGE Mar Noi 10, 2009 11:04 pm

In urma optiunilor exprimate de Adi, Alin si Mihaela, m-am hotarat sa execut a treia varianta cu mici retusui in partile esentiale,... care va arata, cam asa ! .

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Peisajexotic1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Adi Sabau Mar Noi 10, 2009 11:16 pm

Frumos.

Da-i bataie, ca te prinde Revelionul ..Smile
Adi Sabau
Adi Sabau
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 601
Data de inscriere : 26/07/2009
Varsta : 62
Localizare : Timisoara

http://www.myspace.com/shamballamusic

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty GEOPLAST Tip 2

Mesaj  GEORGE Mier Noi 11, 2009 8:32 pm

Adi Sabau a scris:Frumos. Da-i bataie, ca te prinde Revelionul ..Smile

Adi, poti afla ca chiar imi era frica ca vine Revelionul si eu nu mai apuc sa incep . Asa ca fie ce o fii, incepand de astazi nu mai pot da inapoi, am pregatit materialul Geoplast Tip 2 , care este de fapt Geoplast Tip 1 , inbunatatit . Inca se mai mixeaza,... priveste !
Peisajul exotic se afla, aici Very Happy !

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Geoplasttip21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600[strike]


Ultima editare efectuata de catre GEORGE in Sam Noi 14, 2009 9:32 am, editata de 1 ori
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Peisaj exotic - ziua 1

Mesaj  GEORGE Mier Noi 11, 2009 9:33 pm

Pentru a pastra totusi un anumit mister, voi posta numai franturi din lucrarea de concurs . Dezvelirea totala a lucrarii o voi face la sfarsitul concursului, adica pe 20 . dec. ac.

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Delfin11 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Delfin21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Balena1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Palmierii1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

Pentru a da posibilitatea de a vedea evolutia, urmaiti in fiecare zi imaginile pe care le voi posta ! .
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Peisaj exotic - ziua 2

Mesaj  GEORGE Joi Noi 12, 2009 10:15 pm

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Delfin1w1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Delfin21 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Balena1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Palmier1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 W600
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF - Pagina 2 Empty Re: 1 - Concurent GEORGE TUNARIU - sectiunea BAS RELIEF

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum