ARTISTI PLASTICI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Castigatorul celei de a III-a editii a concursului ARS LONGA, VITA BREVIS

Ultimele subiecte
» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2017
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyVin Ian 06, 2017 10:09 am Scris de arbexartdecor

» SARBATORI SI SARBATORITI
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyLun Ian 02, 2017 11:01 pm Scris de crina

» Poezii Katalina
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyLun Noi 14, 2016 9:40 am Scris de katalina

» Tabara de pictura Hobby Art editia de iarna 2016
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyJoi Ian 14, 2016 3:30 pm Scris de arbexartdecor

» Arbex Art Decor te invita la expozitia de pictura ''Natura cu Fluturi''
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptySam Oct 31, 2015 6:16 pm Scris de arbexartdecor

» O noua tabara de pictura pentru incepatori
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyVin Sept 11, 2015 12:40 pm Scris de arbexartdecor

» Hai sa ne-ntalnim 14 iunie
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyMier Iun 17, 2015 10:57 pm Scris de crina

» Tabara de pictura Hobby Art - Apuseni
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyJoi Iun 04, 2015 3:03 pm Scris de arbexartdecor

» Indian
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:44 pm Scris de termitawoodworks

» Pirografie I. Tibor
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:39 pm Scris de termitawoodworks

» lucrare
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2015 8:25 pm Scris de termitawoodworks

» pirografie
Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 EmptyMier Apr 29, 2015 1:05 pm Scris de Vizitator

eMAG

Abstract
PARTENERI







Link Exchange
Comunitatea Artistilor Plastici Amatori Top66 Statistici
Promovare Gratuita - Top123

Change language forum

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

+7
Pintilie Ionela
AncaManuela
marinic
lily ursu
craiovaeug
crina
GEORGE
11 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  Daniel Sam Sept 08, 2012 8:48 am

GEORGE a scris:
crina a scris:Imaginea fiecaruia este luata din cate o poza, adica din 3 poze. Smile
E Alesia cu parintii ei.

Frumoasa compozitie iar incadrarea este perfecta. Very Happy Incearca sa o faci si color! Twisted Evil

...Compozitia grafica, interesanta!Incearca si expresia plastica. Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  GEORGE Sam Sept 08, 2012 8:55 am

Daniel a scris:
GEORGE a scris:
crina a scris:Imaginea fiecaruia este luata din cate o poza, adica din 3 poze. Smile
E Alesia cu parintii ei.

Frumoasa compozitie iar incadrarea este perfecta. Very Happy Incearca sa o faci si color! Twisted Evil

...Compozitia grafica, interesanta!Incearca si expresia plastica. Twisted Evil

D.l Marius, vesnic nemultumit! Evil or Very Mad
Ce-ar fi mai Marius sa mai incerci si tu cate ceva! Twisted Evil
Trage si tu o linie fara rigla, fa si tu o mazgalitura cum iti place tie sa spui, creaza si tu ceva,... dupa care asteapta comentariile noastre sincere. Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  Daniel Sam Sept 08, 2012 9:06 am

GEORGE a scris:
Daniel a scris:
GEORGE a scris:
crina a scris:Imaginea fiecaruia este luata din cate o poza, adica din 3 poze. Smile
E Alesia cu parintii ei.

Frumoasa compozitie iar incadrarea este perfecta. Very Happy Incearca sa o faci si color! Twisted Evil

...Compozitia grafica, interesanta!Incearca si expresia plastica. Twisted Evil

D.l Marius, vesnic nemultumit! Evil or Very Mad
Ce-ar fi mai Marius sa mai incerci si tu cate ceva! Twisted Evil
Trage si tu o linie fara rigla, fa si tu o mazgalitura cum iti place tie sa spui, creaza si tu ceva,... dupa care asteapta comentariile noastre sincere. Embarassed


....De-as sti socoti, as trage o linie!Dar linia-i un moft pentru un oricare el din lume. Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  Daniel Sam Sept 08, 2012 9:13 am

GEORGE a scris:creaza si tu ceva,... dupa care asteapta comentariile noastre sincere. Embarassed


....Sincer,George!Niciodata nu am reusit si nici nu imi doresc acest lucru. Twisted Evil

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Sam Sept 08, 2012 1:20 pm

Ce vrea sa insemne, domnule Marius, incearca si expresia plastica? Fiindca eu sunt "mai de la tara"in materie de arta. Critica e binevenita atata vreme cat e constructiva, dar daca e ironie, e de prost gust si nu din partea mea. Evil or Very Mad
Oare, nu poti impartasi nimic din "cunoasterea" ta,artistica, bunilor tai colegi de pe forum, e adevarat, mediocri si stangaci? Ma straduiesc si eu si as fi mandra sa imi critice cineva, constructiv, umilele mele lucrari, incercari mai bine zis.
Nu-i nimic, domnule Marius, vei regreta, peste ani, cand, talentul meu e recunoscut pe plan mondial, stilul meu place si atrage cele britate si, evident, bani. Ziarele si revistele vor fi pline de articole cu si despre mine si opera mea, televiziunea va fi invadata de acelasi lucru, salile de vernisaj vor fi pline ochi, Cool vei veni, vei "cersi" un autograf, vei fi mandru ca am fost colegi de forum, dar eu te voi ignora TOTAL. Imi vei cere o pensula uzata ca s-o pui la pastrare si s-o scoti la licitatie peste ani, imbogatindu-te, dar eu te voi ignora. Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  Daniel Sam Sept 08, 2012 6:16 pm

Arta grafica= carbune,creion,penita,pastel
Arta plastica sau o maniera plastica=acuarela,acril,ulei,etc

...sunt pretentii mari de la vip-uri!...nu de alta dar ..............astfel graiul e mare!

Daniel

Numarul mesajelor : 397
Data de inscriere : 27/10/2011
Varsta : 50

http://www.muzartgrafica.ro/lucrarileMele.php?sortareLucrari=all

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Sam Sept 08, 2012 7:15 pm

Daniel a scris:Arta grafica= carbune,creion,penita,pastel
Arta plastica sau o maniera plastica=acuarela,acril,ulei,etc

...sunt pretentii mari de la vip-uri!...nu de alta dar ..............astfel graiul e mare!

Saru'mana pt lamuriri in limbajul artistic. Dar tot nu reusesc sa te inteleg in totalitate; sunt eu tare de cap sau tu vorbesti in "parabole"? Suspect
Parte a doua a textului, cu...pretentiile de la vip-uri, cum s-ar traduce? Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  marinic Vin Sept 28, 2012 8:25 am

Felicitari Crina, te-ai specializat in portretistica in creion. Incearca sa pui si putina culoare - creioane colorate, pastel,

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Vin Sept 28, 2012 10:45 am

Asa e, dar asta o s-o fac numai pt mine, ca daca imi invat clientii prost...., nu e bine deloc Twisted Evil
Oare ce fel de creioane colorate sa folosesc? Ca astea,obisnuite... Evil or Very Mad Si nici cu cerate nu cred ca-s potrivie. O sa merg pe la "Pictorul" sa vad. Mersi pt idee Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  marinic Vin Sept 28, 2012 12:09 pm

crina a scris:Asa e, dar asta o s-o fac numai pt mine, ca daca imi invat clientii prost...., nu e bine deloc Twisted Evil
Oare ce fel de creioane colorate sa folosesc? Ca astea,obisnuite... Evil or Very Mad Si nici cu cerate nu cred ca-s potrivie. O sa merg pe la "Pictorul" sa vad. Mersi pt idee Smile

Am vazut pe http://maria-popart.blogspot.ro/2010/03/eternul-feminin-in-portretistica.html la una din lucrari scrie,,"La rose" - lucrare in creion si creioane colorate''

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  GEORGE Sam Oct 06, 2012 10:32 am

crina a scris:Elena

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 207vo89


Nu stiu ce pot aprecia mai intai pictura sau pe Elena. Evil or Very Mad Cert este ca sunt frumoase amandoua cu aprecieri in aceiasi masura. Twisted Evil Embarassed Felicitari Crina!
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Sam Oct 06, 2012 12:31 pm

Smile multumim. Poate o intalnesti pe drumurile Londrei, ca pleaca zilele astea in Anglia si se grabea sa ia portretul cu ea Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  GEORGE Dum Oct 07, 2012 7:53 am

crina a scris: Smile multumim. Poate o intalnesti pe drumurile Londrei, ca pleaca zilele astea in Anglia si se grabea sa ia portretul cu ea Smile

Astazi plec iar in targ, voi lua cu mine si o copie printata dupa portretul executat de tine si cine stie poate o voi intalni prin Londra sa-i cer un autograf! Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Dum Oct 07, 2012 12:09 pm

Vezi, poate o confunzi Smile Si faci rost de o bataie buna, gratis Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  AncaManuela Joi Oct 25, 2012 7:52 am

Acum cateva minute, am intrat pe forum si am gasit lucrarea ta. Iti marturisesc faptul ca fara sa citesc textul, ochii mi s-au umplut de lacrimi. Lucrarea ta m-a impresionat profund, iar cand i-am citit povestea am izbucnit in plans.
Ce ai descis tu acolo, Crina este ceea ce mie mi-a lipsit, este ceea ce m-am straduit si am tanjit toata copilaria mea sa am (ma mai straduiesc si acum), si n-am avut pentru ca intotdeauna era pentru el cineva mai bun. Nadajduiesc macar, ca insemn pentru copilul meu ceea ce a insemnat tatal tau pentru tine.
Chiar daca nu mai e cu tine, te invidiez pentru ceea ce ti-a lasat. Ai mare grija de asta, si pretuieste clipele petrecute impreuna, pretuieste dragostea pe care ti-a aratat-o.
Bravo, Crina, imi place enorm lucrarea.
AncaManuela
AncaManuela

Numarul mesajelor : 172
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 49
Localizare : Vaslui

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  GEORGE Joi Oct 25, 2012 9:59 am

Orice s-ar spune adevarati artisti sunt aici pe forum. Trairile si sufletul unui artist nu se regasesc doar pe un tablou atarnat pe perete, ci si prin modul in care gandesc.
Felicitari Crina sunt sigur ca acolo sus cineva te vegheaza si este mandru de tine.
Voi savura fiecare episod pe care il vei posta. Twisted Evil
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Joi Oct 25, 2012 12:16 pm

Draga Anca, ma bucur pentru ca lucrarea mea a reusit sa te sensibilizeze, desi sincer, imi pare rau de amintirile triste pe care ti le-a starnit. Tatal meu a fost unul dintre cei mai buni oameni de pe planeta, unul dintre soldatii lui Dumnezeu, care sunt din ce in ce mai rar si nu exagerez cand spun asta. L-a regretat o mare de lume si pana am crescut, din partea celor care au avut ocazia sa il cunoasca, rude, vecini, amici, colegi, am auzit doar expresia: "a disparut un inger dintre noi". Nu am avut parte de atentia lui fiindca a disparut de f tanar, la 33 de ani, printr-o intamplare nefericita, iar eu aveam doar 10 luni,. Ce s-a intamplat de atunci si cum a fost marcata viata mea, e un intreg roman.
Deabia la maturitate am realizat ca disparitia lui a insemnat cel mai mare ghinion al vietii mele si din noaptea aceea, fatala, destinul meu a fost rescris.
De mult voiam sa pictez ceva sugestiv legat de tatal meu. Multe planuri si proiecte legate de viata particulara mi-au fost dejucate in ultimii ani, aproape fara nici un motiv sau din motive banale, incat m-a facut sa cred ca soarta imi joaca feste si am nevoie neaparata de un ajutor divin, fiindca aici, pe planeta, undeva, ceva nu e in regula.
In mintea mea a incoltit ideea lucrarii "De vorba cu tatal meu" cu convingerea ferma ca, o data ce lucrarea va fi finalizata, piedicile vor disparea una cate una si toate lucrurile se vor aseza. Cu aceasta lucrare am construit o punte de legatura intre viata reala si divin, ca sa ii dau posibilitatea tatalui meu, sa poate sa ma sustina. Totul e mental, bineinteles, nu am luat-o razna, dar..., de cate ori nu apelam, noi, oamenii, la divin cand ne simtim neputinciosi? Fiecare in felul lui, unii cu biserici, cu popi, cu alte mijloace.
Deci, concluzia, de azi inainte, tot ce intreprind si planuiesc are sorti de izbanda, iar aceasta lucrare nu o voi instraina niciodata. Smile Va fi talismanul meu si va avea mereu, un loc pe perete, in casa mea. Smile
Multumesc, George, pentru vorbele frumos incondeiate Smile Am scris din nou, un text lung, dar mi-e destul ca citeste cine trebuie, nu ma supar pe ceilalti lipsiti de rabdare.
Etapele de care spuneai vor fi de la urmatoarea lucrare, fiindca aceasta e inceputa din primavara, deci nu avea nici o treaba cu concursul si nu am poze cu etape. Ar fi fost bine sa fac, dar...asta e.
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  marinic Joi Oct 25, 2012 4:10 pm

Cine sa nu-ti citeasca povestioarele Crina? nu cred ca este cineva sa nu faca asta , tinand cont ca am ramas cativa pe forum si cunoastem calitatile tale narative. Eu citesc cu mare placere si te sfatuiesc sa pui pe hartie aceste povestioare ca e pacat sa se risipeasca. Cat despre tablou este foarte reusit si daca nu vei avea timp de altul pana la concurs sa-l pui pe acesta, din partea mea este o mare pierdere de timp cu fotografierea etapelor de lucru.

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Joi Oct 25, 2012 7:18 pm

Multumeeesc, Marinic, nici eu nu prea sunt adepta etapelor. Nici impotriva, sa se inteleaga tongue Ma bucur ca imi cititi povestioarele; va mai scriu daca va place sa lecturati Smile Poate nu v-a mai spus nimeni povesti, de cand erati copii. Va spun eu... Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  kizy Mier Oct 31, 2012 6:48 pm

crina a scris:Multumeeesc, Marinic, nici eu nu prea sunt adepta etapelor. Nici impotriva, sa se inteleaga tongue Ma bucur ca imi cititi povestioarele; va mai scriu daca va place sa lecturati Smile Poate nu v-a mai spus nimeni povesti, de cand erati copii. Va spun eu... Twisted Evil
Felicitari ,Crina, si pentru lucrari si pentru povestile ce stau in spatele lor.Este adevarat ca pentru a povesti cum o faci tu iti trebuie talent dar nu numai atat, e nevoie si de curaj.
Cred ca multi dintre noi au cel putin un tablou de "suflet" cu o poveste interesanta dar n-au avut curajul sau poate,pur si simplu nu s-au gandit sa ne impartaseasca povestea lui.
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  marinic Mier Oct 31, 2012 8:45 pm

Felicitari Crina frumoase si haioase desenele! mi-au placut Very Happy

marinic

Numarul mesajelor : 447
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Mier Oct 31, 2012 11:29 pm

Multumesc fetelor! Ne mai distram si noi, un pic, iar subiecte (politice!) avem zilnic, slava Domnului.
Chiar, o idee buna, Kizy, sa scrie fiecare , macar o povestire care sta la baza unei lucrari "de suflet".
Voi? Ce lucrati? Postati ceva? Smile
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  GEORGE Joi Noi 01, 2012 8:32 am

crina a scris:Multumesc fetelor! Ne mai distram si noi, un pic, iar subiecte (politice!) avem zilnic, slava Domnului.
Chiar, o idee buna, Kizy, sa scrie fiecare , macar o povestire care sta la baza unei lucrari "de suflet".
Voi? Ce lucrati? Postati ceva? Smile

Povesti avem toti Crina, mai greu este sa le asterni pe hartie si sa le dai un sens pentru ca sa ajungi la sufletul cititorului. Eu unul nu m-am nascut cu un asemenea har, dar imi place sa citesc povestile altora. Twisted Evil Spunea-i ca faci un serial, ca iti vei continua povestirile dar te-ai oprit. De ce Question Embarassed
GEORGE
GEORGE
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2871
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : LONDON - UK

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  crina Joi Noi 01, 2012 1:59 pm

Am crezut ca plictisesc Embarassed Pentru ca nu sunt o scriitoare prea talentata si s-ar putea sa stresez lumea. Acuma..., ma chinuie niste versuri printre pensulari tongue Poate ati observat ca ma chinuie, din nou, talentul, cu pictura. S-ar putea sa va enervez la culme cu ele... Twisted Evil Si o sa urmeze inca un episod din serialul "suflet rebel" tongue cu care o sa va chinui curand Twisted Evil
crina
crina

Numarul mesajelor : 1268
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 63
Localizare : constanta

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  kizy Mier Dec 05, 2012 4:15 pm

crina a scris:Am crezut ca plictisesc Embarassed Pentru ca nu sunt o scriitoare prea talentata si s-ar putea sa stresez lumea. Acuma..., ma chinuie niste versuri printre pensulari tongue Poate ati observat ca ma chinuie, din nou, talentul, cu pictura. S-ar putea sa va enervez la culme cu ele... Twisted Evil Si o sa urmeze inca un episod din serialul "suflet rebel" tongue cu care o sa va chinui curand Twisted Evil

Imi pare rau ca n-a fost posibil sa mai intru pe site,cate am pierdut..........
Imi plac si recentele tale picturi si nu pot decat sa te felicit
kizy
kizy

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 04/12/2011
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina  - Pagina 4 Empty Re: Impresii despre ,,Portofolii Desen si pictura" Crina

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum